Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 4

  • 68 580
  • 776
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 549
Благодаря на всички Ви за отговорите!

# 751
  • Мнения: 26
Здравейте, тази седмица ми предстои да родя, надявам се всичко да мине гладко и нормално, въпреки че съм в 40г.с. ,а няма признаци.
Въпроса ми към вас е за багажа. Казаха ми да си нося само чехли, обаче аз си приготвих едно сакче с багаж. Взела съм и си своя кърпа и нощница за кърмачки, бельо-еднократно и нормално, превръзки, сутиен за кърмачки , подплънки, тоалетни принадлежности, включително крем за гърдите. Мислите ли, че ще са ми излишни и дали трябва да допълня нещо?

# 752
  • Мнения: 825
Зарядно, четка и паста за зъби. Общо взето всичко предоставят, така че - леко раждане!

# 753
  • Мнения: 282
И аз исках да попитам има ли мами, които са се следили и раждали секцио при др Коновалова? Ще се радвам да споделите мнение, че по старите теми има повече за инвитро процедури.

# 754
  • Мнения: 5 468
Кърпа, нощница и превръзки дават в болницата. Превръзките, обаче, бяха от обикновените, така че може да си вземеш допълнително от тези, подходящи за родилки, за всеки случай. Преди 2 години аз си носех чехли, паста, четка, шампоан и балсам(там дават в малки шишенца, като в хотелите, така че и да не вземеш не е чак такъв проблем), сешоар, зарядно, четка за коса, дезодорант, лични документи, бельо. Не че и на мен не ми се беше събрал много багаж, но нали така сме жените. Сешоарът си го мъкна навсякъде, а той е професионален, т.е. тежък и голям. Grinning Леко раждане!

Здравейте, тази седмица ми предстои да родя, надявам се всичко да мине гладко и нормално, въпреки че съм в 40г.с. ,а няма признаци.
Въпроса ми към вас е за багажа. Казаха ми да си нося само чехли, обаче аз си приготвих едно сакче с багаж. Взела съм и си своя кърпа и нощница за кърмачки, бельо-еднократно и нормално, превръзки, сутиен за кърмачки , подплънки, тоалетни принадлежности, включително крем за гърдите. Мислите ли, че ще са ми излишни и дали трябва да допълня нещо?

# 755
  • София
  • Мнения: 11 765
И аз исках да попитам има ли мами, които са се следили и раждали секцио при др Коновалова? Ще се радвам да споделите мнение, че по старите теми има повече за инвитро процедури.

Лично аз съм давала безброй мнения за последните 3 години за др.Коновалова, но за да не търсиш ето пак. Всеотдайна, мила, грижовна и не на последно място страхотен специалист, няма да сгрешиш изобщо ако се следиш при нея.

За болницата, дам аз даже ме мързеше да ровя из багажа да си търся четката за зъби и си ползвах тази от комплекта. Единствено ползвах си еднократното бельо и превръзките, че техните бяха обикновен ни. Нощници ползвах от болницата, препоръчвам да си вземете и едно долнище пижами за под нощницата ако сте като мен, не обичам да спя с гол кръст.

# 756
  • Мнения: 295
Леко раждане ти пожелавам!
Благодаря ти! Simple Smile

toni4ka_пн, леко раждане и от мен. И аз ще раждам тази седмица, така че може да се засечем. Simple Smile

Момичета, забравих да питам на място, но правят ли изписвания в неделя? Би трябвало да има всеки ден, нали?

# 757
  • Мнения: 26
Благодаря ви за отговорите Simple Smile Аз се проследявам при д-р Коновалова, страхотен човек е и лекар, и другите при които съм ходила на профилактични прегледи в Щерев са добри специалисти и винаги съм била доволна, но тя има някакси по лично отношение и съм много сигурна и спокойна при нея.

# 758
  • Мнения: 26
Благодаря andota:) Леко раждане и на теб Simple Smile

# 759
  • София
  • Мнения: 11 765

Момичета, забравих да питам на място, но правят ли изписвания в неделя? Би трябвало да има всеки ден, нали?

да изписват, мен неделя ме изписаха Simple Smile

# 760
  • Мнения: 2 111
Помпа за кърма си вземете, че докато се доредите до оборотната, може да мине бая време. На мен даже с второто раждане малко ми се понамръщиха, че им поисках.

# 761
  • София
  • Мнения: 112
Здравейте,
ние при първото дете бяхме в Щерев. Сега пак там сме се насочили, но се чудим дали някой се е борил със възстановяване на пакет за следене при тях.
Застраховката е във Булстрад, лукс пакет и включва покритие до 600лв. От Щерев обаче, издават само фактура за целия пакет с един ред. Може да бъде изкарано описание какво включва пакетът (отделно) както и да бъде отпечатана и подписана, с печат ценовата пак отделно.
Аз им предложих приложение към фактурата в която се виждат единичните цени на всяка услуга, но не можело да подпишат подобно нещо (което намирам за странно). За мен отказ от такива елементарни "услуги" към клиентите определено би ме насочил да търся други заведения (да кажем Надежда, с която застрахователят има договор) и единствено историята, че вече сме раждали там ме тика пак натам ...

Та някой борил ли се е с възстановяване на разходи направени като пакет за проследяване в Щерев?


Благодаря предварително.

# 762
  • София
  • Мнения: 4 011
Аз съм към цкб, но не съм имала проблеми. Давам фактура+ амбулаторен лист за всеки преглед. Ако фонда покрива 600 лева, просто ще ти върне само 600. Поне при мен така процедират, без значение на каква стойност е фактурата.

# 763
  • София
  • Мнения: 112
Въпросът е, че като платя предварително целия пакет ще платя 840лв, а ако е поотделно ще е 1300лв по мои сметки ... То визуално фактурата как им е оформена явно може да е проблем ..

# 764
  • Мнения: 825
Аз поради тази причина не заплатих цял пакет. Плащам си всеки път прегледите, отделно, че феталните не ги правя в Щерев, та съвсем се обезсмисля цял пакет. Първият път платих разширен, сега реших да се възползвам от допълнителното осигуряване, което имам. Няма как да ми издадат касов бон, който да покрива 400те лева, които поема Дженерали.

Общи условия

Активация на акаунт