През НОЕМВРИ ще си има мама сладък мъж или пък нежна дама!

  • 13 971
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 673
    Цветина, и всички мами,  вчера изревнувах октомврийките, Защото замислят сладоледен купон ..А има ли в ноември традиции newsm78 Е те са по-революционно настроени, но това е нормално...

# 46
  • Мнения: 815
мен хич ме няма по организацията на партита- но ако някой се наеме с тази задача- аз съм там!!!

# 47
  • Мнения: 2 274
   Bimba, моите гърди отдавна вече не са така напрегнати! В началото ме боляха и имах чувството че ще избухнат  #Crazy, но сега са просто тежки и не мога без сутиен! Иначе Вени е права за бебето! Аз първата бременност я изкарах в блаженно невежество и за нищо не се притеснявах! Малкият като се роди само спеше! Беше най-спокойното бебе което бях виждала  Peace!
   Аз да се оплача: тази сутрин станах с невероятен гърлобол! Вчера ометох едно пакетче семки и сега се наливам с чай с мед!
   Karil, нали се сещаш за моя проблем с  smile3550 като бяхме в болницата  Mr. Green! Тогава една от акушерките ми препоръча шоколадчетата Комфорт! Аз така и не съм ги ползвала и дано не ми се налага, но ти що не пробваш?
   Пам, ха честито! А към момичетата, които са с първи бебчета- не се косете! Цвети е права! А веднъж почнат ли да ви ритат, няма да ви оставят на мира докато не се родят, така че има време  Peace!
     Дайте да си чукнем някоя срещичка! Подкрепям с 2 ръце Iviche и Karil!!!
    Цвети, аз мога да се наема да организирам нещо, но да се разберем за ден и час, колко човека и кое място из София ще е най удобно за всички!
      Слънчев ден / макар че вали /   bouquet

# 48
  • Мнения: 2 673
     BENIGHTED, където кажеш, където е стратегическо за всички...макар, че навсякъде има таксита.  Joy Аз не карам колата все още, знаеш в отдалечен от центъра ж.к. съм, но ще дойда.

# 49
  • Мнения: 2 274
   Как искате:1/ нещо съботно-неделно или през седмицата / кога /
                       2/ през деня или вечер / удобен час /
                       3/ сладоледче, пицарийка, китайско, сладкарница или..коктейли няма да предлагам, макар че има и безалкохолни  Mr. Green

    И накрая предполагам, че ще е най-добре да е в центъра, че така ще е поравно далеко на всички  Peace!
    Очаквам мнения и предложения по въпроса, щото за мен е най лесно да звънна 2-3 телефона и да запазя маса където ми кефне и за когато ми е удобно!

Охххх на мама кво ми е шаренооо!

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 12:55 от benighted

# 50
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Здравейте мами Laughing Много сме продуктивни ноемврийките, наистина!
Да се похваля, че вчера бяхме на преглед и беше едно буйстване, ритане, лекарката много трудно успя да измери главичката и  бедрото - съвсем точни сме на 17 седмици Laughing Laughing Laughing Днес ходих в Майчин дом за БХС и съм възмутена как за 3 минутна консултация ми прибраха 10 лв.  #2gunfire #2gunfire
Ох, за секса  - нашия тати не е от най-страхливите и едвам издържахме забраната. Но вече е разрешено, но по-полекичка Grinning
Аз да кажа моето лекарство относно  smile3550 сутрин на гладно една чаена лъжичка мед в хладка вода  - една чаша. Работи безотказно и е природосъбразно.

Бимба, и моите гърди, както и на другите мами, вече не са толкова напрегнати и това май е нормално. Даже 1 акушерка ми каза вечер с мокра хавлиена кърпа да се правят масажи, за да се подготвят за кърмене.

И аз съм за срещичка...  Laughing  Да се разпиша 1 като толкова време не мога да пусна постинга...

Може би събото-неделно, следобедно, но може и пицарийка - аз съм им голям фен на последък..
benighted, а с анкета няма ли да е по-лесно?

# 51
  • Мнения: 2 274
   Дари, добре че има по-умни та да се сетят  Mr. Green! Само незнам къде да пусна анкетата?! В Клюкарника ли? Само че там колко от нас влизат и колко ще я видят? А ако я пусна тук мисля че ще я преместят! Ще помисля и ако пусна в клюкарника, ще сложа линк тук!!! Peace

# 52
  • Мнения: 73
  bouquetЧудесна тема! Позрави на всички вас, бъдещи и настоящи майчета.Страхотни сте!!! и аз си чакам бебок около 9 ноември, но все още не знам госпожица или кавалер..., но каквото и да е, аз си имам вече две. Синът ми е на 13, а дъщеря ми на 7...това ще е третото, а колко хора ме смятат за луда newsm78, идея нямате...
ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ВСЕ ТАКА!!!  Поздрави и морски целувки от Бургас... Heart Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 3 064
А защо да не е в Борисовата градина, например, там има заведенийца, хем мамите, които имат по-големи деца няма да се чудят какво да ги правят.

# 54
  • Мнения: 2 274
   Идеята на София е много добра! Аз след кратки размисли реших да пусна анкета в Клюкарника!
             Ето и линка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105940.new#new

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 13:46 от benighted

# 55
  • Мнения: 3 214
Добре дошла на Insait и лека бременност! Пак ще кажа - браво на мамите, бременни с трето  love001!!! А после, нямало раждаемост - дрън, дрън...
На софиянки мога само да завиждам благородно за срещата и после непременно да сложите снимчици, че албумчето ни нещо замря - никой не слага нови снимки - хайде показвайте тумбетата  Hug

# 56
  • Мнения: 1 986
  Благодаря на тези,които ми отговориха и успокоиха  bouquet
  Моите гърди,често казано,също спряха да растат Sad,а като се има предвид,че никога не съм била от надарените Laughing,"леко" съм разочарована WinkБимба,не се притеснявай-има още време да големеят WinkМен само от време на време много ме сърбят newsm78
  Иначе,проблема с WC-го имам и аз Sick-шоколадчетата "Комфорт" не са добра идея-имат сена,а тя не е препоръчителна за бременни Naughty Купи си чай "Блевит"-с екстракти от киви,тамаринд,сливи и ябълка-уж помага;аз също съм се почудила как да се справя с проблема,и понякога ужасно се изнервям от незадоволителния резултат #Cussing out

# 57
  • Мнения: 2 673
  Добре дошла на четвъртата тройна мама...!!!! Да е жива и здрава!! И мен ме смятат за куку.. с третото, но благодарение на топлия прием на всички мами, аз се успокоих и вече психически съм добре.   bouquet  

# 58
  • Мнения: X


Бимба, и моите гърди, както и на другите мами, вече не са толкова напрегнати и това май е нормално. Даже 1 акушерка ми каза вечер с мокра хавлиена кърпа да се правят масажи, за да се подготвят за кърмене.

Това не го прави, абсолютно остаряла практика е. Нищо друго няма да постигнеш, освен да си докараш нежелани контракции.
В 7 месец си вземете кремче Гармастан - с него се подготвят гърдите за кърмене. А когато кърменето започне, крем Лансинох е незаменим - с него не съм имала никакжи рагади или други ранички.

# 59
  • Мнения: 2 332
....
Бимба, и моите гърди, както и на другите мами, вече не са толкова напрегнати и това май е нормално. Даже 1 акушерка ми каза вечер с мокра хавлиена кърпа да се правят масажи, за да се подготвят за кърмене.

Това е абсолютна глупост - подготвяне на гърдите - дрън-дрън, не слушай акушерката. И аз се опитвах 1-та бременност да ги "подготвям" - е не се издържа - и без това са толкова чувствителни зърната, хич не се измъчвай с тези хавлиени кърпи. Ако искаш иди в кърмаческия форум - там доста е изписано за това каква глупост е това "подготвяне", мисля и в библиотеката имаше статии.

Общи условия

Активация на акаунт