Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~192

  • 43 745
  • 741
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 36 751
Добро утро  Hug
Лу  Hug Криси  Hug
Благодаря за кафето и пожеланията  Hug
Криси страхотен фотограф си  newsm10 Предлагаш довечера да вдигнем шампанското....
И аз мисля, че довечера ще ни въведат в ежедневието на героите, ще има и празник.....Мисля, че повече ще бъде тъжно, отколкото нервно..... Thinking Ще има и радости.....



Хубав ден  Hug Който ще пътува - да бъде приятно и безаварийно....Останалите да работим бързо и довечера да сме на линия да отбележим дългоочаквания ден.... Hug

# 406
  • Мнения: 41 686
Добро утро! Hug Hug Hug



Днес най-после е нашия ден за среща с героите от новия сезон на ИН! Party

Лу HugКриси HugАни Hug,благодаря за ранното кафенце,снимката с изгрева и пожеланията! bouquet

Цитат
Нали за Афра бяха писали, че нямало да играе в някой сериал, а щяла да играе Лейля Танлар, защото Афра има сключен договор с "Avşar Film"
Ани,бяха писали че се водят преговори,но тези дни нямах време да следя форумите и не знам какво стана! Peace

Идват повече почивни дни-на пътуващите лек път и приятно изкарване! Hug



Желая ви приятен есенен ден! Hug Hug Hug

# 407
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 811
Здравейте момичета
Благодаря за кафето....хубавия изгрев...аз съм от пътуващите....пийнете шампанско и заради мен...
Приятни почивни дни....


https://www.youtube.com/watch?v=YJIEtXVaFd8

# 408
  • Мнения: 36 751
Гости приятно пътуване и да си изкарате чудесно с роднини и близки  Hug

Сафие Бекирова е разказала думите на Осман от изрезката, която снощи Ани сложи.....



https://www.youtube.com/watch?v=BT5yxpV2L4A

Цитат

Сафие Бекирова,  Ванче,в момента нямам възможност за подробен превод ,в банка съм,но общо взето Осман,дава кураж на Фарук,че е много борбен и силен човек,и ще успее да превъзмогне тази криза! Осман също казва,че благодарение на Фарук,е учил това ,което искал,и работи това което иска! И благодарение на Фарук,се чувства свободен човек!И се чувства гузен Осман,че докато Осман учел ,не знае през какви ли не трудности е минал Фарук,докато го изучи,и веднъж дори не го е попитал,има ли някакъв проблем? И не само аз,никой не те попита каза Осман! Ти споделяше ,всички наши проблеми,и мисля че сме на този хал,защото батко Фикрет,не можа да се научи,какво значи да споделя всичко с братята си,каза Осман!

Осман осъзнава, макар и късно какво е правил Фарук през всичките години, когато са останали без баща, но дали Фикрет го осъзнава......и ще го осъзнае.....Завистта заслепява хората и те стават неблагодарни.....Но Есма имаше афинитет към Фикрет и винаги го защитаваше, дори когато допускаше грешки, а с Фарук се държеше понякога като мащеха, само защото той не се подчини на волята й и вместо за Ипек се ожени за Сюрея....Дано и Есма да е разбрала, че за да стигнат до тук, основната вина е на Фикрет и Ипек.....

# 409
  • Мнения: 41 686
Гости Hug,лек път!

Ани,благодаря за превода на Сафие Б. ....! Hug

от официалната страница....


от Аслъ.....


Есма Султан пътува в автобуса...


Фарук и Акиф също...


# 410
  • Мнения: 36 751
Злати   Hug за новите снимки  Hug
На това му казвам да се преобърне живота на едно семейство....Но пък е голяма поуча, че пари и богатство са преходни....Истината е в любовта и уважението.....

Отрязък от 54 епизод....

https://vk.com/istanbullu_gelin?z=video241641766_456239412%2F555 … pl_wall_-64090011

Цитат









# 411
  • Мнения: 41 686
Ани Hug,благодаря за втория откъс и новите снимки от репортажа на Стар Тв.! Hug Акиф и в този сезон ще е опора за Фарук! Peace

Ето репортажа на Стар Тв. с Йозджан,Аслъ,Фърат и Неслихан....на места има коментар и на др. предавания....

https://www.startv.com.tr/program/en-guzel-bolum-2018/bolumler/76-bolum





===================


Цитат
Официальный аккаунт сериала изменил "шапку" в Твиттере😍

Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 18:14 от Zlatina3

# 412
  • Мнения: 36 751
Останаха по-малко от 2 часа.... smile3539 smile3539



Злати - май ни показаха целия епизод в снимки...сега остава само да ги сглобят....

# 413
  • Мнения: 41 686
Ани Hugтака е,много снимки излязоха! Peace

Превод на репортажа.....
Цитат
ПЕРЕВОД РЕПОРТАЖА:

— Что ожидает поклонников сериала в этом сезоне?

Фырат: — Адем будет искать Диляру. И будет несчастлив в своей новой и роскошной жизни. Но попытается стать счастливым. Так что вот так. Снова конфликты и, конечно, новые персонажи.

Адем в новом сезоне также продолжит удивлять зрителей своими поступками.
Фырат: — Не могу представить даже на что он способен. Но ведь это персонаж, который любит сюрпризы, так что, я думаю, он продолжит нас поражать.

Основные вопросы, которые задавали актёру во время летнего отпуска, были:
— Продолжит ли он? Это первый вопрос. Потом спрашивают, будет ли Адем счастлив? Я так понимаю, зрители хотят его видеть счастливым. Хватит, ты достаточно страдал, плакал, пора быть счастливым.

Неслихан Арслан о новом сезоне.
Неслихан: — Я также как и все, с большим нетерпением ждала сценарий нового сезона. Конечно же мы знаем основной сюжет, к сожалению, об этом нельзя рассказывать. Но что же будет дальше конкретно было очень интересно. Конечно, с моей героиней много чего произойдёт. Насколько я вижу, будет много событий.

Как насчёт вопросов которые задавали по поводу будущего сезона.
— Ты разведешься с Адемом? Больше всего спрашивали это, что же будет с Дилярой?

Озджан Дениз и Аслы Энвер. Чего нам ждать от нового сезона?
Озджан: — Прошу говори, как никак ты ведь убьешь Эсму.
Аслы: — Я убийца. Сейчас бытует такое мнения, что Сурейя убийца.

Какие произойдут события в жизни Сурейи и Фарука?
Аслы: —Они будут очень страдать. Мой родной Фарук будет волочить жалкое существование. Семейство Боранов, будет вместе, но при этом, они будут переживать очень сложные времена. Теперь зрители будут наблюдать за семьей Боранов, которая пытается выжить за пределами особняка. Когда мы вернёмся в особняк и вернёмся ли мы туда вообще пока что неизвестно. Но теперь главный сюжет это то, как мы пытаемся выжить, выстоять и победить в этой тяжелой борьбе.
Озджан: — Эта жизнь знакома Сурейе. Поэтому она не испытывает больших трудностей. Есть такое выражение - дёшево обойти Стамбул. Это очень правильное выражение. Это то место, откуда пришла Сурейя. Этот образ жизни её совершенно не напрягает, ей тяжело от того, что её окружают грусть, депрессия, она молодая женщина молодая мать, и при этом она не может из-за этой обстановки насладиться этими моментами. Она такой человек, она хочет собрать всё кусочки воедино, все привести в порядок и поэтому ей тяжело. А то, что касается бедности и жизни не в самых лучших кварталах Стамбула, это её не беспокоит.

А какие же вопросы больше всего задавали им во время летних каникул?
Озджан: — Что стало с особняком?
Аслы: — Правда? А у меня спрашивали насчёт ребёнка.
Озджан: — А да, после анонса все спрашивали насчёт: вы постарете? Девочка будет взрослый? Как так, мы сразу увидем 18 летнюю девочку?
Будет лежать ребёнок? Будет ли он здоровым? Такие вопросы.
Озджан: — Зрители, читавшие книгу, на основе которой снят сериал, прекрасно знают о том, что жизнь этой девочки не будет легкой. Яз ожидает драма. В действительности персонажей Сурейи и девочки не ждет легкая и счастливая жизнь. Конечно, какими-то путями мы придём к этому но, как и когда я не знаю.

Актёры рассказывают нам о том что, благодаря новым персонажем, который появится в сериале, "Невеста из Стамбула", станет ещё более интересным и любимым сериалом
Озджан: — Очень сильные актёры.
Аслы: — Мы очень волнуемся. Когда слышим имена, говорим:"Правда? Действительно?" Это невероятно. И когда читаешь сценарий, понимаешь, что это что-то новое, это что-то другое. Очень интересно то, что происходит между Эсмой и Ульфет, но не будем пока об этом. Мы опять все будем восхищаться Эсмой, нас ждёт невероятный сезон.
Озджан: — Очень сильные актёры. Мераль ханым, Нихаль, Каан. С Кааном я работал раньше, у нас будут совместные сцены. Будет очень интересно.

Перевод: Sevinj Dadasheva
https://vk.com/istanbullu_gelin

# 414
  • Мнения: 4 642


          Говорили са малко рекламни приказки. За трудностите, на всички ни е станало ясно, че ще ги има още от края на предишния сезон. За нещастния и самотен Адем - видяхме и това. Нооо, не могат и да кажат нищо повече. Разбираемо е.

          Да ви попитам. Началото е от 20 часа. Но самата, новата серия е от 21 часа, така ли?

          Дано е така, че да си догледам и моя патрон от 20 до 21 по бтв-и.

          До скоро!


         

# 415
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Привет, слънчица! Hug Hug Hug Hug
Мисля, че няма нужда от превод, но ...
Акиф: Не исках да е зад гърба на инвеститора , но точно в този момент ни приготвят и вземаме 30 млн долара.
30
Милиона
Фарук: 30 какво?
Акиф: Какво “какво?”- милиона... долари, долари
30
Милиона
Долари
Фарук Аллааааааааааах..


И сега отново Здравейте, мили мои! Hug
Измъчи се Бриз почти година без клавиатура -
Скрит текст:
за да съм по-точна купих и потроших точно 8 клавиатури, дадох повече от 300 лв за ремонти и накрая бактисах и отидох и си купих нова машинка - лаптопче/ вместо нова кола както бях решила хвърлих луда пара за лаптоп, но ..../. още не съм му свикнала на “номерата” и може да допускам грешки като бързам, но ще ми простите.
Направо ми призляваше като Ви чета и не мога да пиша, защото с екранната клавиатура се “кълве” с мишката и повече от две-три изречения е трудно да се напишат, при това за безкрайно много време...
Както и да е - да се надяваме, че като сурнах един чувал пари, поне ще издържи нормално машинката ми на голямото напрежение, на което ще е принудена да се подложи....

Хайде да е хайрлия новия сезон на любимото сериалче и дано не ни разочароват! Peace

# 416
  • Мнения: 4 642

          Боже, Бризче, какво ще е това чудо на техниката!? Наистина се удивих!

        Нооо добре си дошла!!! Баш ми е много драго, че вече си с нас!

       Приеми от сега поздрави и благодарности!

# 417
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Опс, Криси, Hug Hug Hug подведох ви без да искам  hahaha
Скрит текст:
"нова" ама на старо  Joy Joy Joy Joy Joy Joy 5 хилядарки бях приготвила, 4 и кусур заминаха Joy Joy Joy Joy



И качването на снимки ставаааааааааа! newsm44

# 418
  • Мнения: 41 686
Бризче Hug,добре завърнала се! WinkЧестита техника и дано издържи повече време! Laughing

Криси Hug

Ето и хаштага на епизода за тази вечер-#bizhepimiz

линк за гледане-https://www.youtube.com/watch?v=jWP3ntl64I4



# 419
  • Мнения: 4 642
Е, какво ще да значи това!?  Съдейки по снимката - първи стъпки ле ще са? Защото и семеството са в период на нещо като нови стъпки, нов живот!

Общи условия

Активация на акаунт