Грозно, но ... модерно!?

  • 18 978
  • 241
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 039
Чак сега се сетих какво наистина много, ама много мразя - СИЛИКОНОВИ ПРЕЗРАМКИ на сутиени.

# 181
  • Мнения: 13 512
Чак сега се сетих какво наистина много, ама много мразя - СИЛИКОНОВИ ПРЕЗРАМКИ на сутиени.

Хахахахаа...е,как така ще ги мразиш?Ами те са неразделна част от сутиените през лятото! То пък много ли е хубаво да се виждат някакви презрамки ...,па ако ще и на Liz Charmel да са! Лошо ли е металните джаджи  да ти блестят на рамото?! Как пък малко поне  не разбираш?!

# 182
  • Мнения: 6 039
Чак сега се сетих какво наистина много, ама много мразя - СИЛИКОНОВИ ПРЕЗРАМКИ на сутиени.

Хахахахаа...е,как така ще ги мразиш?Ами те са неразделна част от сутиените през лятото! То пък много ли е хубаво да се виждат някакви презрамки ...,па ако ще и на Liz Charmel да са! Лошо ли е металните джаджи  да ти блестят на рамото?! Как пък малко поне  не разбираш?!


ти си ги носи със здравееее
гадни са и гнусни

# 183
  • Мнения: 13 512
Чак сега се сетих какво наистина много, ама много мразя - СИЛИКОНОВИ ПРЕЗРАМКИ на сутиени.

Хахахахаа...е,как така ще ги мразиш?Ами те са неразделна част от сутиените през лятото! То пък много ли е хубаво да се виждат някакви презрамки ...,па ако ще и на Liz Charmel да са! Лошо ли е металните джаджи  да ти блестят на рамото?! Как пък малко поне  не разбираш?!

А като посивее силикона-още по хубави стават! Ама ти може би ги обичаш със седефени копченца!
ти си ги носи със здравееее
кадни са ми и гнусни

# 184
Чак сега се сетих какво наистина много, ама много мразя - СИЛИКОНОВИ ПРЕЗРАМКИ на сутиени.
Ей, това и аз го мразя!  Crazy

На мен много ми харесваха потурите и жокейските панталони с високи ботуши или чехлички, и определено смятам, че ми стояха добре. Сега съм много бременна, та нищо не ми стои  Sick
Обожавам всякакви изчанчени модели, паети, дрънкулки, висулки и т.н, както и деловият елегантен стил. Смятам, че една дреха или аксесоар стоят красиво, когато са поставени с вкус върху точното тяло, за точното място

# 185
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Смятам, че една дреха или аксесоар стоят красиво, когато са поставени с вкус върху точното тяло, за точното място
Ей това е истината  newsm10

# 186
  • Мнения: 86
МОЕТО МНЕНИЕ Е ЧЕ НЯМА ГРОЗНИ НЕЩА, ПРОСТО ВСЕКИ ТРЯБВА ДА ИЗБЕРЕ ТОВА КОЕТО МУ СТОИ ДОБРЕ, А НЕ КАТО ОВЦЕ КАТО КАЖАТ ЧЕ НЕЩО Е МОДЕРНО ВСИЧКИ С НЕГО, И ДРУГО НЕЩО ВСИЧКО ДА Е С МЯРКА НАПРИМЕР АКО ОБУВКИТЕ СА С ПАЙЕТИ ТО ДРЕХИТЕ ДА СА ИЗЧИСТЕНИ, ПРОСТО НЕ МОГА ДА ОБЯСНЯ ДОБРЕ НО КОЙТО ИМА СТИЛ И ВКУС ЩЕ МЕ РАЗБЕРЕ.ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ КИЧА! Grinning

# 187
  • Мнения: 3 491
Нищо не ми е грозно. Естетически съм толерантна. Hug Но не и финансово Twisted Evil. Предстои ни пътуване до България и предложихме на 2 племеннички на по 16-20 години да си изберат нещо, и ако могат, да ни покажат сайта. Избраха си дънки. Само че едната си избра скъсани такива  Rolling Eyes. Ами не мога да го разбера - как така скъсаните дънки ще са два пъти по-скъпи от целите  newsm78? Та ще й предложим цели дънки, пък тя ако ще, на трион да ги минава.

# 188
  • Мнения: 2 534
Единствено като че потурите не мога да възприема. Страшно са ми грозни и противни Stop
Досега само тази мода не мога да възприема , с другото макар и след време свиквам

# 189
  • Мнения: 3 457
Единствено като че потурите не мога да възприема. Страшно са ми грозни и противни Stop
Досега само тази мода не мога да възприема , с другото макар и след време свиквам
и на мен,не можах да свикна с тях  Embarassed

# 190
  • Мнения: 521
Гуменките и джапанките с ток и потурите. Sick

# 191
  • Мнения: 3 457
Гуменките и джапанките с ток и потурите. Sick
i tezi sa mi gadni,za kapak gi prodawat do nas i se izbiwat da gi kupuwat

# 192
  • Мнения: 126
Мен ме отвращава като видя индивид със свръх къса пола /дънкова или шарена - няма значение/ и отдолу нещо средно между чорапогащник и клин до средата на прасеца. И за завършек разбира се едни пантофки с мноооого пайети.... Ужасяваща гледка  Sick , на която за жалост попадам все по-често.

# 193
  • Мнения: 4 358
Чак сега се сетих какво наистина много, ама много мразя - СИЛИКОНОВИ ПРЕЗРАМКИ на сутиени.
Хахахахаа...е,как така ще ги мразиш?Ами те са неразделна част от сутиените през лятото! То пък много ли е хубаво да се виждат някакви презрамки .......
Ми не ги харесвам силиконовите пък  Crossing Arms
Харесва ми добре съчетан цвят сутиен (презрамка) с цвета на дрехата.
Ама явно и аз "поне малко" не разбирам  Laughing


само да кажа, че снимката е от преди 2г и тогава бях качила 10кг и не ми харесва много как ми седи панталона
Леле, Еци, ти с какви размери си сега  newsm78
Панталончето много ми харесва, а и хубаво ти стои Peace

# 194
  • Мнения: 13 512
Чак сега се сетих какво наистина много, ама много мразя - СИЛИКОНОВИ ПРЕЗРАМКИ на сутиени.
Хахахахаа...е,как така ще ги мразиш?Ами те са неразделна част от сутиените през лятото! То пък много ли е хубаво да се виждат някакви презрамки .......
Ми не ги харесвам силиконовите пък  Crossing Arms
Харесва ми добре съчетан цвят сутиен (презрамка) с цвета на дрехата.

Явно и аз "поне малко" не разбирам  Laughing
Аз също не ги харесвам, само дразнех Маленна Wink

Общи условия

Активация на акаунт