БГ номер

  • 2 212
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 945
Много съжалявам, но трябва да ви кажа, че идеята ви в тоzи си вид е обречена на провал. Едно от основните иzисквания zа успех е да сте конкутентно способни. Това оzначава да се оредлагат по ниски цени(вече се раzбрахме, че цените са смешно високи) или качество на услугата, много по високо от това на конкурентите. Друга алтернатива е да сте абсолЮтно първита на паzара, предлагащи тоzи вид услуга. Но и тук с прискърбие трябва да кажа, че не вие сте откивателите на топлата вода.

Колкото и да ме убеждавте, че таzи услуга е първата по рода си в БГ(което е вярно), идеата си остава конкурентно неспособна и следователно е обречена на провал. На мястото на менаджерите ви бих седнала още веднъж на масата и дообмислила концепта си.

# 16
  • Мнения: 3 880
Видях цените за минута разговор и не ми се виждат чак толкова изгодни, дори таксата от 20 евро да отпадне Wink
А като прибавим и 20 евро изобщо няма за какво да говорим.
Цитат
Разликата между нашата услуга и другите е, че с нея могат да Ви търсят
Честно казано, при възможността да спестя 20 евро ми е все тая кой ще набере номера Wink, важното да си поприказваме, пък кой кого набрал и кой кого потърсил, в случая не играе роля Wink
Т.е. този "лукс" някой да те търси не си струва разходите (слагам го в кавички, защото не смятам, че е скъпо ако някой звънне за 5 секунди и ми каже, че иска да си поговорим, за да го избера)

Още нещо, тук почти всички фирми, които предлагат евтини разговори нямат абонаментна или начална такса, т.е. като се каже, че разговора е 1,5 цента примерно, той наистина струва толкова и няма нужда да пресмята човек дали ще си струва да платиш нещо си допълнително. С други думи- говориш-плащаш, не говориш- не плащаш, а при вас- говориш, не говориш- минимум 20 евро. Wink
Има и тук разбира се фирми с начална цена и месечна такса, но едва ли могат да се похвалят с толкова клиентела като останалите..
Така че ако искате да имате много клиенти наистина трябва да промените тактиката.
Успех Simple Smile

П.П.
Това вашето ми звучи подобно на една реклама тук, на която всеки път не мога да не се засмея- става дума за код, който избираш пред желаният номер и така ти не плащаш нищо, а този отсреща се нагърбва със сметката и рекламата звучи долу-горе така " ГОВОРЕТЕ НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО, когато избраният от вас номер плаща" Е, кое му е безплатното тогава??? hahaha
Та и вашето е нещо подобно- говорете евтино с чужбинските роднини, когато те поемат голямата част от разходите Laughing Кое му е евтиното пак не се разбира, но щом сте решили и сте убедени, че е така... Wink Laughing

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 12:34 от Biba

# 17
  • Мнения: 5 475
Подкрепям казаното от момичетата по-горе  Peace
А  за това,че тази услуга е първа в Бг ,не съм съгласна,защото още преди около 3 години една фирма предлагаше този вид услуги на българите живеещи в Атланта...  newsm78 търсих инфо за тях ,но явно не съществуват вече.. Rolling Eyes
 

# 18
Подкрепям казаното от момичетата по-горе  Peace
А  за това,че тази услуга е първа в Бг ,не съм съгласна,защото още преди около 3 години една фирма предлагаше този вид услуги на българите живеещи в Атланта...  newsm78 търсих инфо за тях ,но явно не съществуват вече.. Rolling Eyes
 

Не претендираме да сме първите предлагащи подобна услуга в България Simple Smile но претендираме да сме първите с тримесечен безплатен тест. Първите в България са Zivva . И цената им все още е $29,99.

Видях цените за минута разговор и не ми се виждат чак толкова изгодни, дори таксата от 20 евро да отпадне Wink
А като прибавим и 20 евро изобщо няма за какво да говорим.

Цената явно подлежи да дискусия, особено впредвид броя мнения по въпроса, но няма как да е напълно безплатно. До края на безплатния тест има малко над два месеца така че имаме време за размисъл.

Благодаря за мненията и коментарите - всички ще са ни много полезни.

# 19
  • Мнения: 1 655
Бих искалада попитам този бг номер защо хората живеещи в арабски страни не могат да го ползват, не видях много арабски страни! newsm78

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 23:19 от Kremi_m

# 20
Бих искалада попитам този бг номер защо хората живеещи в арабски страни не могат да го ползват, не видях много арабски страни! newsm78

Броят на страните подлежи на промяна, но това докъде се предлага услугата зависи изключително много от броят оператори в съответните страни с които имаме връзка както и цените които получаваме от партньорите си. За радост цените като цяло падат с времето, а пък броят на операторите в тези страни (съответно конкуренцията) се увеличава така че имаме позитивни очаквания.

# 21
  • Мнения: 1 178
Аз се включих в безплатния тест, получих бг номер и вече го използвах. Майка ми бе страхотно учудена, как така.... Shocked, после очарована когато наистина ме избра, но накрая остана разочарована като чу таксата (20?).
Аз също ползвам кодовете за международно избиране, които Biba е споменала и така сметката ми за разговори с бг не превишава 10 ?, така че единственото "удобство" е, че хората от бг могат да те избират свободно, но при мен се явявя и следния проблем, роднините ми са разхвърляни из половин България, приятелите в другата половина, и така те няма да плащат градски а междуградски разговори за да се свържат с мен. Отделен е въпроса, че повечето приятели ползват интернет комуникациите, което означава, че бг номера е само за родителите. А с тях така или иначе се чуваме редовно.
BG nomer support  за съжаление (т.к. идеята е добра) аз няма да ползвам услугата, само и единствено заради високата такса  Peace

# 22
  • Мнения: 163
Е, добре де, не е ли безплатно до Септември месец?  Заговорихте за такси и аз си искарах акъла да  не би да има хватка в тази оферта и да натреса на хората които ме търсят някоя сумичка #Crazy
20 евро не са малко пари, аз също не бих платила при условие, че със Скайпа ти е безплатно и душата ти е в мира Blush

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 14:10 от SweetyP

# 23
BG nomer support  за съжаление (т.к. идеята е добра) аз няма да ползвам услугата, само и единствено заради високата такса  Peace

Цената подлежи на промяна и в момента се обмисля. В края на Август ще стане ясно каква ще е - все пак безплатният тест е до първи септември.  Simple Smile

Заговорихте за такси и аз си искарах акъла да  не би да има хватка в тази оферта и да натреса на хората които ме търсят някоя сумичка #Crazy

В момента няма такси. Няма и хватки - всичко което се заплаща за разговора от Вашите роднини и приятели е описано тук.

Общи условия

Активация на акаунт