За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 68

  • 36 647
  • 754
  •   1
Отговори
# 495
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 713
Гербер стават ли?

# 496
  • Мнения: 35 142
Не. Стават бурканчета, които са за сладко. Такова от пюрета не стават. Стават за ден- два в хладилник

# 497
  • Мнения: 635
Момичета възможно ли е бебчо да повръща от сухото мляко hipp combiotik при положение че и преди се е налагало да и давам такова мляко, но като беше по малка е нямало проблем. Явно беше че не и хареса много много но беше гладна и  си го изяде

# 498
  • Мнения: 5 478
Моята повръщаше от Нан. Възможно е според мен.

# 499
  • Мнения: X
И моето повръща от хипа, ако имаш нужда имам антирефлуксно, пращам го веднага. Неотворено.

# 500
  • Мнения: 635
И моето повръща от хипа, ако имаш нужда имам антирефлуксно, пращам го веднага. Неотворено.

Благодаря ти но няма да се наложи. Ще използвам тази която съм замразила ще ми стигне до утре. А пък аз ще спра хапчетата отново , нямам избор

# 501
  • Мнения: X
С това захранване голям проблем значи, бебо е с постоянен запек. Редувам разхлабващи храни, но направо ми писна всяка седмица да го мисля. Отчитам като грешка, че спрях временно пробиотика, не знам защо така реших, сега пак поднових. Не ми се ще да прибягвам и към клизмички толкова често. Вие колко време чакате?

# 502
  • Германия
  • Мнения: 3 437
Дъщеря ми е много нередовна с акането, почти винаги ака през 1-2 дни. Един път я чаках 6 дни и отидохме на лекар да питам  какво става. Изписа ми свещички, слагала съм ѝ 2-3 пъти.

Не помня кога започна да прескача дни, но при всички положения не по-късно от 3тия месец, беше си на кърма и много преди захаранването.

Та мисълта ми е, че повече от 1 седмица не бих чакала

# 503
  • Мнения: 16 874
Алмонд, и ние бяхме така в началото на захранването. Някак успя да се регулира от самосеб си. Но аз гледах да давам предим разхлабващи храни. Ако трябваше да давам картоф или морков, слагах много малко 1/3 от грамажа на пюре.

# 504
  • Мнения: X
Аз след 2-3-я се притеснявам, но може би мога да дам още малко аванс, щото иначе през 2 дни трябва да му давам нещо, пък не ми се иска.

# 505
  • Мнения: 35 142
Повтарям се - при моят син пробиотика помогна много и за честота и за консистенция.

# 506
  • Германия
  • Мнения: 3 437
Аз всъщност съм доста доволна, че дъщеря ми ака през 1-2 дни, така съм ѝ свикнала вече че чак ми е странно ако напълни памперса два дена подред 😂

# 507
  • Мнения: X
Момичета, тъмнозелено ако за какво говори? Изследването за вируси е отрицателно, още чакам резултат от микробиологията. В един от памперсите имаше и две ярки нишки кръв. Не съм яла нищо необичайно (бебето е на кърма) и със сигурност не е от претопляне (вкъщи е доста хладно). Изхожданията бяха много чести и педиатърката предписа смекта, от която бебето спря да ака за 20 часа. Днес се изходи 3 пъти, което вече е нормално за него.

# 508
  • София
  • Мнения: 2 666
Момичета, тъмнозелено ако за какво говори? Изследването за вируси е отрицателно, още чакам резултат от микробиологията. В един от памперсите имаше и две ярки нишки кръв. Не съм яла нищо необичайно (бебето е на кърма) и със сигурност не е от претопляне (вкъщи е доста хладно). Изхожданията бяха много чести и педиатърката предписа смекта, от която бебето спря да ака за 20 часа. Днес се изходи 3 пъти, което вече е нормално за него.

При моето бебе продължи близо два месеца и се оказа алергия.

# 509
  • София
  • Мнения: 2 694
Аз след 2-3-я се притеснявам, но може би мога да дам още малко аванс, щото иначе през 2 дни трябва да му давам нещо, пък не ми се иска.
Въведи плод. На обяд давай зеленчуково пюре, а следобяд слова или круша, за известно време. После се регулират нещата.

Общи условия

Активация на акаунт