За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 68

  • 36 626
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 082
Какво е паяк?

# 691
  • Мнения: 1 001
Давали ли сте на бебета шуслерови соли. Моето е на 8 месеца. Има леко хриптене в нослето от много време. Педиатърката изписва неща на боарон и му давах едни гранули без ефект. И двете с нея мислим, че е от климатика. Сега лятото го включвам само в обедните часове, но зимата е постоянно. Суша част от прането в стаята уж да се овлажнява въздуха, но явно няма ефект. Не мога да махна климатиците. Дали биха помогнали тези соли? Ако някоя мама има опит нека сподели.
Ние си купихме миналата зима овлажнител за въздуха и го пускаме през зимата. Сополите изчезнаха. То даже и не беше течащ сопол, по-скоро изсъхване на лигавицата. Така си решихме “проблема” радикално, дори и за възрастните е много полезно.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 25 258
Проходилка Laughing

# 693
  • Мнения: 13 082
Аааааа 😆 Няма да се изказвам за тоя т.нар. паяк, че и без това съм от черните в темата 😆😆

# 694
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
И аз няма да казвам нищо за паяците. По едно време се бях замислила дали да нр взема, но бързо ми дойде ума в главата. Ставам и аз от черните в темата Simple Smile

# 695
  • Мнения: 35 129
Аз го сложих на 7 месеца, но много рядко е в паяка, защото е в родителите ми. Но това му даде увереност да ходи. И стъпва на цял крак

# 696
  • Варна
  • Мнения: 25 258
Според това, което съм чела по темата паякът по никакъв начин не улеснява прохождането, даже напротив. Центърът на тежестта при стоене в паяк няма нищо общо с центъра на тежестта при ходене. Това е просто придвижване в седнало положение.

# 697
  • Мнения: 13 082
И аз няма да казвам нищо за паяците. По едно време се бях замислила дали да нр взема, но бързо ми дойде ума в главата. Ставам и аз от черните в темата Simple Smile

А ти си мила в сравнение с мен 😆 Аз скачам за захранването, за баенето, за паяците. В една друга тема и за друго се чепках с потребителките. На края пак аз излязох лошата и там. Все тая ми е де 🤣

# 698
  • Мнения: 35 129
Според това, което съм чела по темата паякът по никакъв начин не улеснява прохождането, даже напротив. Центърът на тежестта при стоене в паяк няма нищо общо с центъра на тежестта при ходене. Това е просто придвижване в седнало положение.
Явно в нашия случай просто краката му бяха по-дълги и просто беше сигурен,че ако падне ще седне, а няма да тупне. Но иначе си е абсолютно изправен и не разчита на проходилката. Малък бъзльо е още и е много по-уверен с нея. Но сяда в проодилката веднъж/дваж в седмицата за около час-два

# 699
  • Мнения: 7 776
Който има желание да чете, във форума се е обсъждала и преди доста темата с проходилките http://m.bg-mamma.com/?topic=406487

# 700
  • Мнения: X
Ааа, на обикновените проходилки ли им викате паяк. Joy Аз си мислех, че тези проходилки за бутане ги наричат паяк, като тази:

# 701
  • Мнения: 35 129
На това му казват уолкър Simple Smile

# 702
  • Мнения: 35 129
Сега като е по-хладно как стоят децата ви у дома? Боси или с чорапи? Моето диване с чорапи се пързаля, а бос са му студени крачетата Sad

# 703
  • Мнения: X
Защото на мен това повече ми прилича на паяк Joy

Боса си седи, но тя не пълзи, така че няма къде да се пързаля. Вземи чорапи с гумени точки против пързаляне.

# 704
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Тези дни бяхме на село и от сутрин до вечер беше навън с чорапки само сутринта, но вътре като сме е бос. Чорапи на зима.

Общи условия

Активация на акаунт