Благоевград- тема 37

  • 76 597
  • 480
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 111
За възрастен или за дете ви трябва психолог? Иначе за детегледачки мога да пиша много, по-добре ми напишете на ЛС какво точно ви вълнува. Цените вървят по 5-6-7 лв. на час, при по-обемен ангажимент се формират на индивидуален принцип.

# 196
  • Мнения: 76
Благодаря! Психолог за възрастни ме интересува.

# 197
  • Мнения: 2 111
Христина Краева-Стоянова препоръчвам. Практикува до 2-ро училище.

# 198
  • Мнения: 76
Страхотно, много благодаря за информацията и препоръката!

# 199
  • Мнения: 367
Здравейте, препоръчайте ми удобно място с детски кът, за детски рожден ден ...

# 200
  • Мнения: 2 111
Има много места, но аз съм най-доволна от “Палавници”. Иначе - “Ноар”, “Амизаде”, “Киви”, в “”Лозата” май също имат детски кът. Има и едно “Мечо Пух”, където само наемаш детския кът и можеш да си вкараш кетъринг отвън. Солната стая също е модерна за детски рождени дни, но там не можете да се съберете много хора.

# 201
  • Мнения: 367
Благодаря ти ! Иска ми се да е място, където няма много странични хора, защото моето дете не седи в детския кът, а обича да обикаля около масите и не ми се иска да притесняваме другите седящи ...

# 202
  • Мнения: 96
Здравейте! Искам да попитам къде в града има Пилатес в следобедните часове и ако някой има лични отзиви да сподели Simple Smile

# 203
  • Мнения: 2 111
Благодаря ти ! Иска ми се да е място, където няма много странични хора, защото моето дете не седи в детския кът, а обича да обикаля около масите и не ми се иска да притесняваме другите седящи ...
Ами зависи колко гости ще имате. От изброените Солната стая и “Палавници” са с най-малко места, така че ако успеете да ги запълните няма да имате притеснения. “Мечо Пух” е самостоятелен детски кът, без заведение към него.

# 204
  • Мнения: 76
За пилатес/йогалатес препоръчвам школата на Доника Баракова, страхотно добър човек и професионалист, и начинаещи и напреднали се чувстват добре в нейните часове. Заниманията провежда в студио Елеганс, близо до полицията. Часове има вторник 9.00/17.00/18.10, четвъртък 17.00/18.10 и петък 9.00. Ако имате въпроси, можете да ми пратите лс.

# 205
  • Мнения: 2 111
Доника е много готина, аз също я препоръчвам.

# 206
  • Мнения: 1
Здравейте, Мамита. От скоро съм във форума и в отбора на бъдещите мамита. Знаете ли къде в Благоевград има спортни занимания за бременни - йога, пилатес?

# 207
  • Мнения: 96
Здравейте. Какво ви е мнението за стоматологична клиника Лайф ?

# 208
  • Мнения: 2 799
За стоматолозите там ли се търси инфо?
Здравейте. Какво ви е мнението за стоматологична клиника Лайф ?

# 209
  • Мнения: 96
Да, за стоматолозите .

Общи условия

Активация на акаунт