Благоевград- тема 37

  • 76 507
  • 480
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 391
Здравейте, за кератинови кичури /подходящи са само зимата/, препоръчвам Дани +359 87 9929993

Здравейте! Интересувам се от фризьор/ка в града, които поставят качествено екстеншъни на разумни цени. Благодаря!

# 301
  • Мнения: 2 111
Благодаря, аз се интересувам от перманентно решение. Надявам се някой да може да се отзове.

# 302
  • Мнения: 973
Може да попитате момчето от Турция (работи на Даме Груев, точно преди моста на пазара). Има нюх за подстригване, боядисване и скоро беше публикувал удължения. Работил е основно в чужбина и се справя добре. Не съм сигурна кога работи обаче, мисля че има и ФБ страница, която не се сещам как се казва в момента

# 303
  • Мнения: 284
Здравейте,търся добър кардиолог в града. Трябва ми надежден човек за баща ми след  прекаран ковид за терапия и проследяване. Благодаря.

# 304
  • Мнения: 4 708
Здравейте! Някой може ли да ми разясни как става приема след 4 клас в ПМГ? Доколкото разбрах е добре детето да  е участвало в олимпиади и състезания.Как се разбира кога има такива състезания и  къде се подават документи  за участие?
http://pmg-blg.com/index.php/features/template-info  тук има информация, в сайта на ПМГ

# 305
  • Мнения: 97
Здравейте! Някой може ли да ми разясни как става приема след 4 клас в ПМГ? Доколкото разбрах е добре детето да  е участвало в олимпиади и състезания.Как се разбира кога има такива състезания и  къде се подават документи  за участие?
http://www.pmg-blg.com/images/SJ_education/Priem_5klas/2021_2022 … n_priem_5klas.pdf

# 306
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Здравейте. Знаете ли къде в Благоевград мога да намеря тези гъби за почистване? Благодаря. Simple Smile


# 307
  • Мнения: 9 484
Точно тези или по принцип магически гъби?
Обикновено ги има в магазините за домашни потреби тип левче, може би в ДМ, Финес, Нова и другите магазини за препарати и козметика, в големите вериги също може да има.

# 308
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Точно тези или по принцип магически гъби?
Обикновено ги има в магазините за домашни потреби тип левче, може би в ДМ, Финес, Нова и другите магазини за препарати и козметика, в големите вериги също може да има.

Точно тези търся. Търсих в Кауфланд, Била, ДМ, и няколко магазини за левче, но нямат. Благодаря за насоките, ще продължа с търсенето. Simple Smile

# 309
  • Мнения: 6 604
Точно тези или по принцип магически гъби?
Обикновено ги има в магазините за домашни потреби тип левче, може би в ДМ, Финес, Нова и другите магазини за препарати и козметика, в големите вериги също може да има.

Точно тези търся. Търсих в Кауфланд, Била, ДМ, и няколко магазини за левче, но нямат. Благодаря за насоките, ще продължа с търсенето. Simple Smile
В Аромати провери ли?

# 310
  • Мнения: 256
В Метро със сигурност ги има.

# 311
  • Благоевград
  • Мнения: 512

В Аромати провери ли?
[/quote]

DiDi§, Не, не съм. Къде се намира този магазин?
Извинявайте, но не съм от Благоевград и не познавам добре града.

cveti_75, благодаря ви. Ще погледна и там. Simple Smile

# 312
  • Мнения: 6 604

DiDi§, Не, не съм. Къде се намира този магазин?
Извинявайте, но не съм от Благоевград и не познавам добре града.

cveti_75, благодаря ви. Ще погледна и там. Simple Smile
[/quote]
Аз знам за 2 магазина - Еленово и Струмско.
Кой ти е по - удобен да се опитам да обясня. 😜

# 313
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Струмско би ми било по удобно.

# 314
  • Мнения: 6 604
Ох, надявах се да кажеш Еленово. 😜 😂
Шегувам се.
От Бриколаж тръгваш към Струмско. Преди Стоми, завиваш надясно към аптеката на ъгъла.
Пряката на аптеката - пак надясно и от лявата страна е магазинчето.
Дано ме разбра, че не ме бива с обясненията. 🤗

Общи условия

Активация на акаунт