Инсулинова резистентност и отслабване - Тема 7

  • 47 955
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Бледилилава, не точно.
Скрит текст:
Просто присъствах неволно (те не ни даваха да гледаме, но излязох ) на колене на коледното прасе и теленце и дотам.




Последна редакция: чт, 23 авг 2018, 06:09 от Анонимен

# 91
  • Мнения: 31 786
Бледолилава, а като имаше висока пк, имаше ли проблем със ставите? Болки, издувания?
Издуване - не, болки - май не, по-скоро някакъв дискомфорт. Обаче пукане имах. Тя на моменти спадаше, на моменти се повишаваше и вече по пукането почнах да я усещам кога се вдига. Личната ми беше изписала милурит ли беше, неща такова, и 6-7 хапченца някъде съм изпила, ей така като се разпука много. Знаеш ли, сега се замислих. Аз казах, че в началото на режима ми беше нормална, но подобно пукане имах преди 2 години за период от няколко месеца. Много се чудех тогава от какво е, ама нищо не направих. Вдигала съм я и друг път значи.

Контеса, и аз съм имала напълно вегетариански период - две години между 8-та и 10-та. Беше ми мъчно за животните, предполагам и при теб в тази ранна възраст това е била причината. И през цялата останала част от живота ми все ми е било мъчно, затова се ограничавах. Беше ми станала някак гнусна, мръсна храна. Не мога да кажа сега, че с огромно удоволствие ям, но има някакъв напредък. За пръв път преди 2-3 дни ядох едни ребра и не си избутах всичкото мазно в ръба на чинията.

И аз бях като вас. Беше ме жал за животните. И като малка случайно видях как се коли прасе.
Обаче след като се ограмотих, почнах да си променям навиците, а и психическата нагласа.
Чувството ми за съхранение е по-силно. Дори вече вина не изпитвам като ям месо. Сори, но здравето ми е по-важно. Ако някой намери начин на хранене без животински протеини, което да не влияе на нашите заболявания и да сме сити, шапка му свалям. Ама такъв режим няма.



Елорче, планкът стяга, но не мисля, че увеличава обиколките, няма как.
По-скоро ти се е променила структурата и оптично изглеждаш по-хармонично.

Права си. Невероятни форми придобих. Корема се повдигна страшно. Вече не се отвращавам като се гледам в огледалото. Малко остана.
Но е факт, че 2 сантима съм качила.
Ще ги оправя аз тях. Ми това морето не прощава. Малко суши, още малко ориз, чийзкейк и по-големи порции не прощават. Иначе 1 кило по-малко се прибрах. В краката един сантиметър съм смъкнала.
Това от ходенето.

# 92
  • София
  • Мнения: 17 780
Благодаря за споделеното, дами. Ще се насоча и към темата за iHerb Simple Smile

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 4 034
Фурмите препоръчват ли се при ИР или вдигат инсулина?

# 94
  • София
  • Мнения: 16 202
Още веднъж ако напишете свински пръжки и ще ми се доядат Simple Smile. И аз като Контесата не съм яла нещо подобно от 30на години.

# 95
  • Мнения: 54 485
Аз пръжки не ям, но сланина, да. Heart Eyes

Фурмите препоръчват ли се при ИР или вдигат инсулина?

Не.

# 96
  • Милано
  • Мнения: 953
За витамин Д вече в няколко източника намирам, че е добре да се приема в комбинация с К2.
Ето информация: https://herbamedicabg.com/kakvo-tryabva-da-znaete-za-vitamin-k2- … amin-d-i-kaltsiy/
Не съм обсъждала с лекар, обаче, въпросната препоръка...
И Аз приемам вит.Д-25 000IU на седмица и винаги с вит.К2

# 97
  • Мнения: 78
Елора, 50-75 гр. са за целия ден въглехидратите. Благодаря ви за темата. Наистина е много полезна и богата на личен опит!

# 98
  • Мнения: 31 786
Елора, 50-75 гр. са за целия ден въглехидратите. Благодаря ви за темата. Наистина е много полезна и богата на личен опит!

Абе повечко са ми значи. И пак си отслабвам. Но по-бавно.
То като изям на ден 2 праскови сутрин примерно са си 100 грама. А вечерта като се прибера пак чопвам малко плод.

# 99
  • София
  • Мнения: 3 291
Много обичам пръжки. С праз.

И пушени свински уши обичам, в кварталния магазин има редовно.

# 100
  • София
  • Мнения: 16 202
Свинските уши са хрущял, не сланина. Хрущялът е колаген.

# 101
  • София
  • Мнения: 3 291
И сланина ям, но лятото ми се опъва малко.

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Лелеее нямате изчитане!
Във всяка диетична тема има по някой, който влиза само за да обясни колко е вредна тази диета и как всички ще умрем. Не се връзвайте.
Аз нещо спрях да свалям. Първият месец свалих 5 кг и от около 2 седмици спрях. Но намалих метформина на 1х500, което е малко явно за мен. КЗ не е по-висока отпреди, но теглото не мърда. Намалих го, защото много ми дразни стомаха и непрекъснато ми се гади и ми прилошава. Но явно ще трябва да пробвам да го увелича поне малко.  newsm78

# 103
  • София
  • Мнения: 3 291
savina_33, ето ти варианти:

1)чупиш хапчетата на две и да пиеш половин доза докато привикнеш.
2)никакво кафе след хапче,
3)малко В накрая с хапчето
4)по-малко зелена салата, някой беше споменал за домати, изобщо зеленчуци, дразнещи стомаха
5)смяна на препарата с друг

Но ако не става, се откажи.

# 104
  • Мнения: 4 042
Момичета, добре че напомняте за тези планкове, все ги забравям Wink
Иначе като се сетя вече задържам и почти по минута. В началото 15-20 секунди ми се струваха вечност.

Общи условия

Активация на акаунт