Видео по време на раждането?

  • 2 244
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви много за коментарите! Предполагам, че ще решим на момента и според обстоятелствата дали ще снимаме филмче. Все пак зависи как ще се развият нещата, ако има много време може да се снимамеее, ама ако бебчето няма търпение да излезе може и да нямаме време, знам ли  Laughing Sunglasses.
Мерси още веднъж!  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 880
Като чета темата и имам чувството, че съм раждала в средновековието (от гледна точка на снимковия и филмовия материал), а е било преди няма и две години и половина Embarassed Laughing
Даже не се и сетих за снимане с камера, добре че в списъка за необходимите неща за родилката бяха напомнили за фотоапарат, че сложих и него в чантата. Забравих го обаче в стаята и по някое време пращах мъжа ми да го вземе. Ама и то какъв фотоапарат ooooh! дигитаният го купихме 2 седмици след раждането и колко дуднех после на моя, че не го е взел малко по-рано, поне едно клипче щяхме да извъртим по време на първия тоалет. И телефоните ни нямаха камери по него време Laughing И така си останахме само с една единствена снимка от родилната зала, добре че поне се получи долу-горе сполучлива Simple Smile.
За второто обаче, живот и здраве, ще се подготвя както трябва Laughing Снимане с камера не ме привлича много, но клипчета от по няколко минути преди и след раждането няма да е зле. Тук, доколкото знам, можеш да снимаш с каквото си искаш стига да не се пречкаш на персонала...

# 17
  • Spain
  • Мнения: 3 750
като се за4етох в останалите отговори и се присетих 4е моята касета от раждането (защото в общи линии освен раждането снимахме и 5 дневния ми престои в болницата и преди това  Simple Smile ) стана малко като комедия - като гледаме някои 4асти няма на4ин да не се смеем . така например - откарват ме за да ме подготвят да родя (монитори , да 4акам за разкритие и т.н. ), оба4е кои да зане колко ще трае - помахвам аз на мъжо , който снима отдале4аващато се легло и му казвам " аиде , след 1 4ас ще се видим тримата Simple Smile " - а те бяха поне 7 4аса Simple Smile, но нали за пръв път раждам ..... Simple Smile  . същото на излизане от родилното - споделям на камерата " ето тук бях цели 10 дни " - а бяха само 5 но ми се сториха цяла ве4ност Simple Smile  и какви ли не изцепки още Simple Smile

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не сьм питала, но едва ли щяха да 3абранят...иначе имаме снимки от преди раждането....да ги пусна ли, само от болницата са Crazy Laughing

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
При нас също беше забранено снимането, политика на болницата. По време на раждане нито видео нито снимки. След раждането можеш да снимаш, но мъж ми въобще беше забравил да вземе камера, а и толкова заети бяхме. От сутринта закиснахме в болницата, защото имах странни симптоми и лекарите не знаеха раждам ли, не раждам ли  newsm78 после докато отиде да вземе баткото от училище и да го заведе да го гледат едни приятели, аз бях започнала да раждам. След това търча да вземе Жорко, за да види новородената си сестричка, преди да е свършило времето за визитация Heart Eyes та той повечето време май беше в колата, родих в час пик  Laughing

# 20
  • USA
  • Мнения: 2 150
   Това,че не разрешават да се снима в САЩ ме учудва.Отначало помислих,че докторката си го е измислила,защото е млада и неопитна и това ще я притеснява,но след като и други споделиха,значи не е само при вас.Според мен непременно снимайте,ако може-това е незабравим и много ценен спомен!А и за детето един ден ще бъде интересно.Ех,защо не е имало видеокамери като съм се родила аз.
  Тук,в Калифорния е разрешено,даже на секциото ми доктора специално каза на мъжа ми къде да застане,за да вижда по-добре.

# 21
  • Мнения: 826
  Това,че не разрешават да се снима в САЩ ме учудва.

Аз раждах през 2003г. и нямаше никакъв проблем.Пуснаха таткото отзад зад лекарите в операционната зала и той засне вси4ко-от на4ало до край.
Напоследък оба4е доста болници запо4наха да забраняват(вк.и тази в коята аз родих),защото се страхуват от съдебни процеси.

Общи условия

Активация на акаунт