Момичета, колко от вас могат да готвят?

  • 5 687
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моем да готвим, ама моем и да не готвим...както дойде! Wink

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Е няма добра домакиня която да не готви Simple Smile
Ето от другият месец с моето съкровище ще се местим 2мата да си живеем и искам не искам ще готвя, а и не ми пречи обичам да готвя, но до сега само за специални случаи правя разни глезотиики  Mr. Green А сега всеки ден!
На мен ми е дерт това с гладенето. Колкото и смешно да звучи до сега аз не съм гладила  Blush
И сега.. като знам и за бебка и за таткото трябва да гладе.. и изпадам в някакъв "уЖас" просто   Crazy

# 17
  • Мнения: 46 518
Е няма добра домакиня която да не готви Simple Smile
 ...

Да бе, домакиня не значи готвачка  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 417
Само готвенето ми е приятно от всички дом. задължения!  chef
И на мен така, много обичам да готвя, да правя разни сладкишчета Simple Smile Правя го с удоволствие, не по задължение. Има и дни в които ме мързи Wink

# 19
  • Мнения: 213
Не бих казала,че  мога да готвя,мога само някой неща -като например любимота Руло Стефани на мъжа ми.Обаче да си призная и него не го правя.

# 20
  • Мнения: 4 806
аз умея/мога/обичам да готвя и се получава.
но не готвя (не помня кога за последно съм го правила)...
преди време мъжа ми, като ме види, че готвя ми казваше - ето на, ти пак се забавляваш.

В живота нещата никога не са еднозначни и едностранни. Бих искала да имам възможност, но нямам...

П.С> Сетих се за тоста от "Кавказка пленница":
Моят чичо, когато беше млад, искаше да има коза, но нямаше възможност.
Когато стана стар той имаше възможност, но нямаше желание.
Да пием за това: нашите възможности да съвпадат с нашите желания

# 21
  • Мнения: 5 790
Готвя ми, и то без да се замисля дори. Е, замислям се от време на време, особено като реша нещо по-така да направя. Не знам дали готвенето е важно качество за жената, но съпругът ми също готви доста добре, без да се е учил специално на това.

# 22
  • Мнения: 4 116
Мога да готвя страхотно, още като малко момиченце това ме влечеше, както и много други неща. Но напоследък много не готвя, някак си ми омръзна, а като не правя нещо с желание не се получава. Затова караме на салатки и скара  Mr. Green Дори бебока записах на детска кухня - голям мързел съм станала.
Като ми дойде вдъхновението пак ще се развихря в кухнята Peace

# 23
  • Мнения: 7 837
Е няма добра домакиня която да не готви Simple Smile
 ...

Да бе, домакиня не значи готвачка  Laughing

Семейната ни максима гласи -  По-добре щастлива жена вкъщи, отколкото сръчна домакиня. Дори не обичам да употребявам тази дума, защото ме кара да изтрещявам  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 1 951
Готвя,всеки ден при това.

# 25
  • Мнения: 2 047
   Това за мъжката любов не ще да е вярно!  Mr. Green Мъжът ми не желае да му готвя, но не защото не мога .

# 26
  • Мнения: 1 172
Да, мога да готвя.  Но не мога да готвя всеки ден по задължение. Значи имам качества за добра домакиня, но още не съм станала такава Laughing Сигурно и никога няма да стана.

# 27
  • Мнения: 899
Баба ми ме научи в 6-ти клас да правя картофена супа и боб..и каза, че щом това мога, значи с  всичко останало ще се справя. Ама не се оказа права - в сладкишите не ме бива особено.
Иначе мога всичко да готвя, рядко имам провал. Често забравям да сложа сол, но то е защото ям безсолно. Любовта на моя мъж определено не минава през стомаха..

# 28
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз още помня първата си картофена яхния на 10 г като бях и после как си я оцених ,като голи картофи! ама ставаше за ядене, де! и така до днес 32 г стаж с прекъсвания!омръзнали са ми традиционните, харесвам по- засуканите, нали имам време бол!но само да ми дадат зелена улица и  минавам на пътуваща диета! от ядене файда няма, само проблеми!

# 29
  • Мнения: 5 299
На мен ми харесва, и обичам да готвя. Определено съм впечатлявала доста гаджета... Flutter Flutter Flutter

Общи условия

Активация на акаунт