Момичета, колко от вас могат да готвят?

  • 5 721
  • 162
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 625
Обичам да готвя!Правя го с голямо удоволствие.....По принцип лятото много много не се развихрям, но студените дни Crazy

# 91
  • Мнения: 3 091
това засега е единственото ми хоби! разтоварва ме! освен всичко много обичаме да ядем

# 92
  • София
  • Мнения: 1 621
Мога и обичам да готвя. Разтоварва ме.  Laughing

# 93
  • sofia
  • Мнения: 8 949
Е няма добра домакиня която да не готви Simple Smile
 ...

Да бе, домакиня не значи готвачка  Laughing
Аз се чудех що на едни снимки кухнята на Никол една такава чиста и подредена Mr. Green
Случва се и по задължение да готвя...щот трябва да се яде нещо

# 94
  • Мнения: 2 000
Обичам да готвя, а мисля, че и добре се справям  Simple Smile

# 95
  • Мнения: 184
Аз мога да готвя, но мъжа ми все ми казва че не мога. А пък физиономиите дето ги прави като ми яде сготвеното, красноречиво ми показват колко "добре" се справям. Е като мине още време или той ще свикне, или аз ще се ошлайфам.

# 96
  • София
  • Мнения: 5 828
При мен е на лице един парадокс-готвя много добре/по думите на всички,които са опитвали ястията ми/,но ми е неприятно.В определени моменти мразя да готвя.

и аз съм така, мога, обаче хич не обичам да се въртя в кухнята  Confused

# 97
  • Мнения: 4 473
Не готвя, защото не ми е присърце. Разчитам, любовта на моя мъж, да минава през друго място  Grinning

Мразя да готвя! Tired Всииичко останало от домакинската работа върша с удоволствие, но готвенето не ми е стихията и т`ва си е! Правя го рядко и с нежелание! Добре, че си имам мъж готвач! Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 107
Започнах да готвя заради детето, тъй като не го записах за кухня. Чат-пат готвя и за нас, но това е по-скоро изключение - веднъж на две седмици. Но се оказа, че не е толкова трудно това готвене, де  Grinning

Със сигурност любовта на мъжа ми не минава през стомаха му  smile3521

# 99
Мога да готвя, но го правя само в събота и неделя!През седмицата не ми се налага,защото не вечеряме,а за закуска и обяд сме на вън!

# 100
  • София
  • Мнения: 6 300
Готвя, защото ми доставя удоволствие. Е, в началото нищо не можех, т.е. не знаех как, да готвя, но пък имах желание да се уча. Кеф ми е да наготвя 2-3 неща и да се събере семейството за вечеря. Мъжа  ми е доволен, но определено не е от типа мъже, за които това е супер важно (като брат му и баща му например  Crazy), може само сандвичи и печено пиле да яде. Laughing

# 101
  • Мнения: 3 356
Готвя добре,но рядко.Свеки я върши таз работа вкъщи  Blush

# 102
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
При мен е на лице един парадокс-готвя много добре/по думите на всички,които са опитвали ястията ми/,но ми е неприятно.В определени моменти мразя да готвя.

и аз съм така, мога, обаче хич не обичам да се въртя в кухнята  Confused
И АЗ ТАКА Wink Wink

# 103
  • Мнения: 36 059
храня семейство, дали мога да готвя - не знам, ама не са умрели от глад  hahaha

# 104
  • Мнения: 1 113
Готвя много добре, но хич не го долюбвам това занимание. Въпреки, че допреди година и половина не беше така, тогава ми беше много приятно да направя нещо по-засукано. Сега обаче скарата и зеленчуковия пазар са ми първи дружки (освен събота и неделя, когато дребосъчка не ходи на градина и забърквам някоя и друга супа в нейна чест).

Общи условия

Активация на акаунт