На мартенското ни човече, сърцето силно бие вече!

  • 49 435
  • 728
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 480
Здравейте момичета,
Присъединявам се и аз, гр.София - 35г., 14 седмица с термин 20.03.2019г очакваме момченце 💙
Правих 2 бхс и двете с нисък риск. Оформя ми се коремче,  +4кг до момента
Лека бременност на всички! 😘

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Леле колко сме много за 20.03 Simple Smile

# 287
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен! Много се радвам за всички ви! Може и мен да ме запишете на 1-ва страничка с термин 1.03, момченце 💙В 17 седмица съм. Бхс е супер, а Фм ще е октомври месец в 21г.с. Леко бременеене ви пожелавам!

# 288
  • Мнения: 176
Здравейте бъдещи мами!
Бихте ли споделили:
1. В коя седмица сте и колко сте надали?
2. С какво си мажете тялото и колко често?
Аз съм в 14-та седмица +2.5 кг. Мажа се всеки ден веднъж с бадемово масло, на другия ден кокосово масло, а на 3тия смес от свинска мас с кокосово масло. Последното най ми хидратира кожата и на другия ден е мекичка и нежна.

# 289
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 350
Здравейте, аз съм 15 г.с. 4 дни, +2.5 кг, мажа се с кокосолис, или жоржея. Първото е олио и е доста мазно, но попива бързо. Аз имам от предната бременност доста стрии,но коремът ми беше като за тризнаци... сега пак натам съм тръгнала.. огромен стърчащ напред..

# 290
  • Мнения: 32
16+4 съм аз, +2кг (от тая бременност) Още с нищо не се мажа, само с мляко за тяло! Още малко като захладнее и ще взема най-вероятно кокосово масло

# 291
  • Мнения: 1 293
Аз съм 14+2  все още не съм качила нищо. Мажа се с body butter с Араганово масло за много суха кожа на The Body Shop.

# 292
  • Мнения: 276
Според прегледа вчера съм 15+6 и съм +1кг. В първите месеци с нищо не съм се мазала, както и в предната бременност. Взех си същите продукти и започвам вече - стягащ крем за гърди на Maternea и масло за тяло на Здраве Мама. И двете имат осезаем ефект, попиват бързо и са на много добри цени. Маслото е с бадемово, маслиново, кокосово масло и масло от авокадо. След раждането си купих Bio-Oil - страхотно е, попива бързо и мирише прекрасно, но ми беше малко скъпо.
Стрии нямам от предходната бременност, но не го отдавам толкова на мазането, защото съм несериозна, по-скоро е ген. Затова пък белегът от секциото ми е ужасно грозен, но кожата ми има склонност към удебеляване на белези, а и аз с нищо не го мазах най-вече от мързел.

# 293
  • София
  • Мнения: 371
На мен днес ми е първи ден от 16гс, качих 4кг, свалих 2, сега към качила един хах +3 съм Simple Smile не се мажа още с нищо, но ще трябва да почна скоро, така че чета с интерес! Simple Smile

# 294
  • София
  • Мнения: 204
Здравейте,
Аз съм в 16+4 г.с., + 3кг. По принцип след душ винаги ползвам хидратиращ крем. В момента на Avon от серията Plant spa с арган. Купих си олио на Maternea - попива и мирише приятно. Като цяло се чудя каква козметика да си купувам.

# 295
  • Мнения: 103
Здравейте
Аз съм 17 седмица +2 кг съм ,мажа се след душ с Stretch marks на Palmers,но не съм много доволна оставя ми лепкаво дори и след обилно втриване и мисля да пробвам нещо друго ,иначе мирише прекрасно 😁.

# 296
  • Мнения: 49
Здравейте
Аз съм в 17г.с. Първо свалих 4 сега почти съм ги качила. Все още с нищо не се мажа. Предната бременност се мазах с крем за тяло на орифлейм, защото миришеше хубаво и бързо попиваше без мазни следи.

# 297
  • Мнения: 170
Здравейте и от мен Simple Smile
1. 14+4 г.с., не съм качила, но имам коремче Simple Smile
2. И преди бременноста се мазах с кокосово масло, кожата ми е много суха и ми действа чудесно. Сега обаче го нанасям и сутрин и вечер.

# 298
  • Мнения: 151
Здравейте и от мен.Аз съм 15.г.с,+2кг.И аз много се интересувах с какво да се мажа и в аптеката ми предложиха крем за тяло на  Krauterhof  с какао и шии.Много приятно мирише,попива бързо и същевременно хидратира много добре.Дано има ефект,уж са им много хубави продуктите,а и за да ми го предложат сред всички останали скъпотии..🙄😙

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 04:58 от aninka

# 299
  • Мнения: 193
Привет и от мен Simple Smile Днес пак правих ФМ и дадох кръв за БХС, защото първия резултат ми е с висок риск. Сега ще се видят резултатите и от втория и ще се пресметне среден риск между двата прегледа, дано всичко е наред. Видя се и пола днес, и аз съм за розово сърчице на първа страница, оказа се момиченце Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт