VIP Brother: ♛ Женско царство ♛ /В очакване на новия сезон/

  • 49 024
  • 601
  •   1
Отговори
# 390
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 800
Тази Ангелинка нали е ПР на хотел "Маринела". Може сега, като има разследване да не вземе участие във ВБ. Дано, че снощи като я гледах в "Черешката" ми беше антипатична.

Те затворничка вкарват, че тука някаква с едно "разследване" ли ще ги спре?
Днес някакъв мъж си прави реклама, че ще е новият водещ на Кафето.

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не съм гледала "Къртицата", ама това с аборта е супер гнусно.

# 392
  • Мнения: 4 594
Ганито колко е променена обаче, значително по-добре изглежда сега, в сравнение с Брадъра, но наистина, акъл няма!

# 393
  • Мнения: 35
Не съм гледала "Къртицата", ама това с аборта е супер гнусно.

Аааааааа, ееее... Пропуснала си. Вкараха и бившия, от който е детето... Той май искаше да го задържи, тя искаше да го махне... Обясняваха се, ред сълзи, ред сополи...

# 394
  • София
  • Мнения: 2 659
Ама то въобще имаше ли бременност? Аз имам спомен, че се оказа, че е било постановка от Рут и още повече заора дъното за мен.

# 395
  • Мнения: 14 081
Ти да видиш!
Джулиана Гани обяви годеж с новия си приятел
Даже тя му е предложила. Няма грам акъл това момиче.  doh

https://www.instagram.com/p/BnOUe3WgeUj/?utm_source=ig_share_she … hid=1bxmhawt7ta3e

Пълна трагедия и какво падение. Тя коленичила с букет цветя, той заел поза на пе**раст. Накъде върви света, Божеее....

# 396
  • София
  • Мнения: 7 886
Сега ще си го отглежда и като и писне, наред е следващия.

# 397
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гледах Рут в "Къртицата". Рядко тъпо парче. А в "Музикална академия" се държа изключително просташки.

# 398
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Може и Кобилкина да е писателката. Сега се разрових и видях, че цели 6 книги е издала...
А на В. Райкова новата книга е в топ 10 на второ място в книжарници "Хермес" и "Хеликон".

Последна редакция: вт, 04 сеп 2018, 16:00 от AIDA_N

# 399
  • Мнения: X
Единственият начин този брак на Гани да оцелее е,ако бившият ѝ посещава тайно сегашният Simple Smile

# 400
  • София
  • Мнения: 20 083
Ама то въобще имаше ли бременност? Аз имам спомен, че се оказа, че е било постановка от Рут и още повече заора дъното за мен.
Имаше, имаше.
Скрит текст:
Бившият й приятел ми е съсед и той ми е казвал. Освен ако и него не е преметнала.

# 401
  • Мнения: 35
Ама то въобще имаше ли бременност? Аз имам спомен, че се оказа, че е било постановка от Рут и още повече заора дъното за мен.
Имаше, имаше.
Скрит текст:
Бившият й приятел ми е съсед и той ми е казвал. Освен ако и него не е преметнала.

Е, нали имаше + тестове за бременност... Така се разбра. Тя май не искаше много да споделя, но И&А побързаха да направят рейтинг, пък сигурно са й дали и на нея някой лев отгоре...

# 402
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Не съм гледала "Къртицата", ама това с аборта е супер гнусно.

Аааааааа, ееее... Пропуснала си. Вкараха и бившия, от който е детето... Той май искаше да го задържи, тя искаше да го махне... Обясняваха се, ред сълзи, ред сополи...
Така беше, но те току що се бяха разделили и тя не го искаше обратно.

# 403
  • София
  • Мнения: 20 083
Забравила съм за тестовете, то като цяло беше ужасно грозна история.
Unknown_lady, не бяха разделени, докато не станаха панаирите с аборта и закачките с Любо.

# 404
  • Мнения: 7 573
Ангелинка пък може покрай разследването да "яхне" вълната- кой знае колко пинкатерии знае, и ако се навие да говори, ама едва ли.
Сега се поразтърсих за Кучкова- била е мис Плеймейт, скоро е родила дъщеричка от пазарджишки бизнесмен/ политик.

На мен Кучкова ми беше една от най-симпатичните плейметки и в Брадъра се държа добре , естествено се държа.

Общи условия

Активация на акаунт