Предстои ми инсеминация - Тема No 26

  • 52 633
  • 799
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 481
Ех, че хубаво Simple Smile Ще има, изгубен, вярвам, че всичко ще е наред и бебока ще се развива и расте и ще ви радва след някой друг месец Simple Smile Стискам палци за следващия преглед. Ех, как се радвам, като чуя, че някой е успял още с първата процедура....



И аз казах на доктора ,че не вярвам все още,а той се подсмихна и вика ,,ми те всички са така не вярват....,,  при положение, че обикалям по доктори от пет години....и като си помисля ,че стана от първия път...не ми се вярва все още в нищо!

# 166
  • Мнения: 295
Моят кръвен тест беше отрицателен, в момента се подготвям за 4-та инсеминация и мисля да е последна. В момента малко се съмнявам дали съм избрала правилното място и правилния лекар..... Някой друг има ли в Щерев?

# 167
  • Мнения: 855
Много съжалявам, IkmEe, стискам палци да е наистина последна, ама заради един голям + на следващия тест.
Аз днес бях на преглед, имам доминантел фоликул в дясно и в сряда сутрин съм на преглед с вероятност за процедура. Дано и на мен ми е последна, че нямам вече нерви... Момичета, как се справяте с емоциите, аз уж гледам да не го мисля, обаче като ми звънне поредната приятелка, че е бременна, колкото се радвам, толкова и ми е мъчно. На моменти се предавам, после пак съм положително настроена, но ми идва в повече...

# 168
  • Мнения: 43
IkmEe - Щерев е най-лошия вариант за избор на забременяване .Потърси друга болница .От личен опит казвам ,че Там поставят нарочно грешни диагнози на спермограма. Пресен пример имам и с една приятелка която 1 год ходи там да й следят овулация и тн ,оставила е 10 000лв за лечения ,процедури и тн и разбира се -нищо защото са непрофесионалисти и измамници.

# 169
  • Мнения: 53
Добро утро.
Мнението за дадена клиника е много субективно, защото едни са успели да осъществят мечтата си, други все още се борят. Аз съм пациент в Щерев от година и половина,нямаме сгрешена диагноза,имам първа успешна инсеминация,която за съжаление завърши с мисед и в момента съм бременна от първо ин витро. Не смятам че на това се казва най-лош вариант.
Важното е да се подбере доктор,на който да имаш 100% доверие,без значение дали е Щерев, Надежда,Малинов или при Владимиров.

# 170
  • Мнения: 2 481
Днес не видяхме нищо.Уж всичко беше наред.Уж видяхме плоден сак в матката ,а днес се надявах на сърце,а то няма нищо в матката.Извънматочна. ЧХГ е над 9700. Расте а го няма.Пуснах и в друга лаборатория за всеки случай в другата лаб. е над 7000- пак расте .Ходих и на друго мнение.Казаха и потвърдиха и двама лекари,че е извънматочна.Утре ще ми махат тръбата или и двете незнам.
 Много бързо приключи щастието.

# 171
  • Мнения: 6 305
Съжалявам  Sad

# 172
  • София
  • Мнения: 80
Съжалявам много! Cry

# 173
  • Мнения: 94
Здравейте, момичета.
И моята първа инсеминация мина. Беше на 16ти. Сега в събота съм решила да пускам теста. И аз съм в Щерев. Нямам кой знае колко различни усещания спрямо, когато просто ще ми дойде цикълът (ама то и преди 6 години като бях бременна по естествен път не мислех, че съм бременна). Не се надявам на чудо от 1 път, нооооо...тайничко стискаме палци. Не знам как е в другите клиники, на мен ми пуснаха всякакви изследвания, но все всичко много набързо се случва някак. Трас- прас. прегледите по 5 мин, всичко на бързи обороти. Може би винаги навсякъде е така. Успех на всички момичета Simple Smile

# 174
  • Мнения: 855
Изгубен, толкова съжалявам.... Стискам палци всичко да приключи бързо и да трупаш нови сили. Успех и дано всичко да мине леко....

# 175
  • Мнения: 848
Ау! Изгубен, направо ми се сви всичко като прочетох! Дано се разминеш с медикаменти! Само положителни мисли ти изпращам!

# 176
  • Мнения: X
Днес не видяхме нищо.Уж всичко беше наред.Уж видяхме плоден сак в матката ,а днес се надявах на сърце,а то няма нищо в матката.Извънматочна. ЧХГ е над 9700. Расте а го няма.Пуснах и в друга лаборатория за всеки случай в другата лаб. е над 7000- пак расте .Ходих и на друго мнение.Казаха и потвърдиха и двама лекари,че е извънматочна.Утре ще ми махат тръбата или и двете незнам.
 Много бързо приключи щастието.
Как след като вече сте видели сак В матката, сега ще кажат, че е извънматочна. Възможно ли е да мигрира към тръбите? Малко ми прилича на мисед или кухо яйце. В тръбите вижда ли се нещо?

# 177
  • Мнения: 2 481
Видя го лекаря.Каза че вижда сак в матката,но не ми даде снимка,нито аз видях нещо.На другата седмица като отидох надявайки са да чуем сърце ,каза извънматочна.А кой господ ми помогна незнам,но точно ми беше ред за лапарото,и доктора ме извика да ме погледне пак,и каза че вижда в матката нещо и направихме абразио.Нямаше да ме погледне,ако мъжа ми не беше отишъл да го пита какво се случва и трябва ли да се притесняваме....та ме качиха да ме гледат ,точно преди операцията. Вече съм два дни след абразио и се чудя не беше ли и то излишно,дали не сме убили нещо,което се е развивало,заради грешка....но навсякъде чета че при ЧХГ 9000 трябва да има сърце.Преди непровелото се ненужно лапаро ходих и на второ мнение и там не видяха нищо....и там казаха извънматочна...Голям ужас преживях.
П.С.  А, между другото видян сак в матката можел да мигрира в тръбите и това питах....

# 178
  • Мнения: X
Като че ли в такива случаи лекарите бързат да предположат извънматочна, може би мислят за най-лошия сценарий. Хубаво е че си съхранила тръбите и също е удачно да пуснеш още 1-2 чхг, но в една и съща лаборатория да си сигурна, че пада правилно. Кураж и търпение!
Пп: и не се тревожи, че може да сте убили развиващ се ембрион, ако ембрионът е с потенциал той ще расте,респективно и сакът, а няма да се свива и резорбира, според мен е ставало въпрос за кухо яйце. Следващия път ще успееш, само трябва да вярваш!

Последна редакция: пт, 30 ное 2018, 18:43 от Анонимен

# 179
  • Мнения: 2 481
Като че ли в такива случаи лекарите бързат да предположат извънматочна, може би мислят за най-лошия сценарий. Хубаво е че си съхранила тръбите и също е удачно да пуснеш още 1-2 чхг, но в една и съща лаборатория да си сигурна, че пада правилно. Кураж и търпение!
Да, преди да ме изпишат пускахме -беше паднало от 9000 на 3000.Сега в неделя пак ще пускам...

Общи условия

Активация на акаунт