Предстои ми инсеминация - Тема No 26

  • 52 887
  • 799
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 633
Jyji продължаваме борбата

# 271
  • Мнения: 102
Охх да, но нещо започвам да се чудя дали да не сменя доктора, при уж няизяснен стерилитет, уж нищо ни няма и на двамата и да не става бременност при толкова фоликула и уж много добър материал.. вече не съм толкова сигурна, че нищо ни няма и дали просто в тези частни клиники, в които са много добрите доктори.. дали въобще се обръща достатъчно внимание и са ни пуснати всички изследвания, за да се установи наистина, че няма реална причина за това, което се случва

# 272
  • Мнения: 633
Ти при кой доктор си? Аз съм в надежда при Персенска

# 273
  • Мнения: 102
Доц. Юнакова в Щерев, много се чудя за Майчин дом.. но аз не знам колко е тази преживяемост на сперматозоидите, чух го от теб за първи път, също така не са ми пускани изследвания за вит. D и вит B12, отново ги чух от тук, пуснах си за инсулинова резистентност по съвет на друг доктор, та не знам не искам да се филмирам, но дали не си ме водят към ин витро, просто за да вземат по-високата сума.. не знам, колко струва една инсеминация в Надежда?

# 274
  • Мнения: 85
В Надежда инсеминацията е 300 лв.
Ре-инсеминация 50 лв.

# 275
  • Мнения: 102
На мен ми е 450, как се установява тази преживяемост на сперматозоидите и дълго ли се чака за час за др Персенска, чела съм че работи с др Стаменов в екип и била много добра

# 276
  • Мнения: 633
Нашата преживяемост се установи след като обработиха материала за инсеминацията. Чака се доста за час ако не сте пациент на болницата, иначе наистина е мн добра

# 277
  • Мнения: 102
А пускала ли ти е изследване за витамините и как може да се запази час за нея, в Щерев имат за записване онлайн и по телефон, в Надежда бях гледала че се попълва някакъв картон и се чака или е възможно ако се обадя да запазя?

# 278
  • Мнения: 633
Пускала съм витамините още в началото. Попълва се формуляр в сайта и чакаш да ти се обадят за час. Като ти се обадят за час ти казват да погледнеш в сайта какви изследвания да си направиш преди първоначален преглед,там ги пише. Тогава правих витамините. Те преценят при кой доктор да те запишат,незнам по какъв критерии преценят

# 279
  • Мнения: 102
Благодаря ти

# 280
  • Мнения: 43
и моя 4-ти опит е неуспешен.Сшедващите 2 месеца ще почиваме.
В Надежда се събират вс лекари на оперативка и се разказва за всеки пациент и по взаимна преценка разпределят случеите м/у вс лекари горе долу по-равно.За да няма при Персенка 100 пациента ,а при друг 2-ма.

# 281
  • София
  • Мнения: 10 642
Ти при кой доктор си? Аз съм в надежда при Персенска

Моето момченце е дело на д-р Персенска. Борбата не беше никак лека и кратка, но се доверих на док и заедно успяхме.

# 282
  • Мнения: 213
Доц. Юнакова в Щерев, много се чудя за Майчин дом.. но аз не знам колко е тази преживяемост на сперматозоидите, чух го от теб за първи път, също така не са ми пускани изследвания за вит. D и вит B12, отново ги чух от тук, пуснах си за инсулинова резистентност по съвет на друг доктор, та не знам не искам да се филмирам, но дали не си ме водят към ин витро, просто за да вземат по-високата сума.. не знам, колко струва една инсеминация в Надежда?

А видяха ли, че са се спукали фоликулите. Аз бях така, но въпреки инжекцията не се спукаха, и след това станаха на кисти, с които се борих два месеца. И ние уж без проблеми, но се оказа, че просто не се пукат фоликулите и минахме на ин витро.

# 283
  • Мнения: 260
Ти при кой доктор си? Аз съм в надежда при Персенска

Моето момченце е дело на д-р Персенска. Борбата не беше никак лека и кратка, но се доверих на док и заедно успяхме.

И моята принцеса е благодарение на нея. Heart

# 284
  • Мнения: 102
И при двете ми инсеминации бяха се спукали фуликулите, поне така ми казаха и док ми каза посмей да не забременееш.. е посмях

Общи условия

Активация на акаунт