На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 17

  • 127 435
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Високият клас козметика има определени изисквания за продажба, пространство, дори подреждане. А някои лимитирани издания се продават в един магазин за цяла България и това е. Амфорите на Булгари да речем. Само в Нотос галериес в Ринг мол в София. Такова е условието на марката. Но това са и доста скъпи продукти все пак. Тези бяха малко над 500 лв шишенцето.
Мисълта ми е, че трябва да се има винаги едно наум с по-високия клас, предлаган в нещо от типа на квартален магазин. Напълно възможно е да става въпрос за имитация. А имитациите са си имитации, да не се лъжем.

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 1 375
Не мисля,че за детска количка ще Ви сложат мито,нито на турска митница,нито на българска.Някои хора тук са споделяли,че си купуват пералня, друг-съдомиялна,но за мито-никой нищо не е казвал.

# 677
  • Мнения: 728
Не мисля,че за детска количка ще Ви сложат мито,нито на турска митница,нито на българска.Някои хора тук са споделяли,че си купуват пералня, друг-съдомиялна,но за мито-никой нищо не е казвал.
Много много благодаря за отговора!

# 678
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
"Лирата отново е около 26 стотинки.
Някой може ли да ми даде скорошна ифнромация за цените на праховете по борсите? "
виж ориентировъчно на сайта на bizim toptam

# 679
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
Турският Вениш е по-добър, уточнявам. Няма логика всички препарати, шампоани ,и т. н. от Турция да са по добри, и точно Вениша да не е, ама за неразбралите да кажа. Аз петната ги мажа с Феъри - турско, после в пералнята
 И готово.

# 680
  • Мнения: 39
Привет, утре рано сутринта тръгваме и ние. Пре3 КА ще минаваме, ре3ервирах пре3 Букинг хотел "А плюс" (на гърба на Мигрос-а, който е до Марги-то). Ще обикаляме па3ара в петък, центъра, аптеки, борси, строителните мага3ини, Ераста-та, Марги-то, хранителните мага3ини. А, и Синия па3ар. Дано стигнат 2 дни Wink Като се 3авърнем в събота ще споделя какво от къде сме спа3арили.

Скрит текст:
И най-важното, ще кажа 3а колко време сме минали границата

# 681
  • Хасково
  • Мнения: 222
Здравейте!Искам да попитам дали в някой от моловете в Одрин продават козметика като Shisido , Lancome, Dior?Не видях да е коментирано някъде , та затова питам.
В Ераста има магазин на Mac, цените са малко по ниски от нашите.

# 682
  • Мнения: 5 386
Omo Active Leke си купих аз от борсите, не съм го пробвала, запирам със сапун за пране, когато има петно, ....ако се наложи, ще вкл. и Омото, за да дам отзив.

Последна редакция: чт, 06 сеп 2018, 16:38 от *Камея

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 6 024
Всички стоки над 300 евро подлежат на обмитяване и ДДС (на човек).

http://www.customs.bg/bg/page/130

Едва ли количката струва над 600 евро, ако сте двама. Ако се притеснявате - разопаковайте я, за да не личи, че е нова.
Но не смятам, че ще имате проблем.

# 684
  • Мнения: 39
Ето това си купих от борсите, сваля много от петната по дрехите на малката, дори и някои стари. Първо мокря дрехата, пръскам повечко и оставям няколко часа. После пера дрехите с останалите нормално в пералнята.


Скрит текст:
Преди време си бях купила от някой от хранителните маркети такова фолио. Много ми е удобно, но от тогава никъде не мога да го намеря. Някой от вас да го е виждал някъде

# 685
  • Мнения: 728
Всички стоки над 300 евро подлежат на обмитяване и ДДС (на човек).

http://www.customs.bg/bg/page/130

Едва ли количката струва над 600 евро, ако сте двама. Ако се притеснявате - разопаковайте я, за да не личи, че е нова.
Но не смятам, че ще имате проблем.



Около 6000тл е количката.

# 686
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Преди време си бях купила от някой от хранителните маркети такова фолио. Много ми е удобно, но от тогава никъде не мога да го намеря. Някой от вас да го е виждал някъде

Това ножче ли е отгоре на фолиото? Не съм се заглеждала в тако нещо досега,защото имаме много фолио по прицип. Но пък, когато трябва да го режа или късам ми е трудно. Та, това фолио си има и резачка ли?

# 687
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Такова фолио (с назъбен край на едната страна на кутията) има почти във всеки хипермаркет в бг, струва между 80 ст и 2 лв според метража.

# 688
  • Мнения: 22
Здравейте, виждали ли сте дали в някоя аптека в Одрин и Лозенград продават Нурофен Фемина, понеже аз не намерих тогава, даже в една аптека в Истанбул търсих, но нямаше. Това е единственото лекарство, което ми помага наистина при менструални болки, но въобще не е евтино в Бг

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 6 024
Христинчето, никой няма да разбере за колко сте я купили количката. Като нахвърляте и 2-3 праха отгоре й, съвсем. Ако е разопакована, никой не може да докаже, че е нова - все едно си я държите постоянно в колата.

Общи условия

Активация на акаунт