Бременна ли съм

  • 1 232
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте на 19 съм с приятелят ми често го правим без презерватив, той не се изхвърля в мен и няма смазваща течност преди две седмици ми свърши цикъла обаче днес вечерта ми прилоша, премаляло ми е, леко ми се гади имам стягане и болки в стомаха като при разтройство сърцето ми леко усилено нямам болки в яйчниците и нямам усилен апетит. Много съм притеснена дали съм бременна или е просто внушение и се разболявам.моля някой да ми отговори

Последна редакция: ср, 22 авг 2018, 23:55 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 46 516
Раздели Тема
Не си.
За да се убедиш - вземи си един тест и го направи с първата урина сутрин.

Иначе аз си изкарах цяла бременност без прилошаване и увеличаване на апетита, това въобще не е задължително да е симптом.

И задължително ползвайте презерватив щом не искате бебе. Иначе всеки месец е руска рулетка.

# 2
  • Мнения: 44
Щом изпозлваш термина ''изхвърля се'' върху мен в обществен форум, по-добре използвай презервативи!
 По същество, няма как да се знае направи си тест, а също така можеш да отидеш на гинеколог да ти 'хвърли'' един поглед.

# 3
  • Мнения: 97
Здравейте, щом преди 2 седмици Ви е свършил цикъла дори и да е станала някаква беля според мен е рано за симптоми на бременност, но нека по-опитните кажат. Щом не планирате бременност пазете се. Има противозачатъчни, презервативи и куп предпазни средства. Ползвайте тези неща, няма смисъл все месец да треперите. Успешен ден.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Офффф  върлува вирус с разстройство и повръщане.
Как разбрахте, че няма смазваща течност Flushed
Ползвайте презервативи, че иначе честичко ще се четем.

# 5
  • Мнения: 1 174
Гадатели в групата няма, кръвен тест, "пиклив" тест ще дадат по-голяма яснота. Като не искате деца, защо рискувате, като правите секс без протекция, тествате си късмета ли ?

# 6
  • Мнения: 14
Здравейте,
От около 2 седмици се лутам из различни форуми и сайтове и в който търся отговор, на така нагорещелият ми въпрос - БРЕМЕННА ли съм?
Причината или по - скоро причините, да задавам този въпрос са :
* Болки ниско долу в корема + 4 дневно придърпване (в областта на яйчниците)
* Подут корем (всякаш съм глътнала баскетболна топка)
* Болезнени гърди ( в началото много чувствителни, което си обяснявах, че се дължи на овулацията, но овулацията свърши а болката се премести предимно в зърната)
* Тежки гърди - просто ми тежът, всякаш съм сложила в сутиена си тухли, вместо гърди.
* Бяло течение ( засилено,  като преди 3 дни имаше леко кафеникаво зацапване)
* Лесно се уморявам при физическа активност, забелязах, че дори последните 3/4 дни се задъхвам много, което е нехарактерно за мен. (вървенето пеш и воденето на разговор, са ми най - любимите неща като комбинация, но тези дни въздухът не ми достига за тях)
* Гадене - по - скоро не, но оригване да.
* Гладът също не е нещо изострено, освен последните 2 дни (просто огладнявам всякаш не съм яла от седмици), но нямам отвърщение от храни и миризми. Както и горещата нужда от точно определени храни и напитки.
* Пия кафе без никакъв проблем.
И на 2 на 3 това са най - основните неща. Следващата, така неречена леличка, трябва да дойде на 12ти ноември.
Обръщам се към вас мили дами и мами, защото за тест е рано (до колкото се запознах от всички изчетени неща) , а ако трябва да бъда и откровенна - посещението при лекър ме притеснява (то ще се случи), но докато се спра на лекър, изчакам леличката, реших да задам въпроса на вас с малката надежда, че точица е там и чака.
Моля ви, кажете вашето мнение и съвети 🙃☺️❣️

# 7
  • Мнения: 46 516
На толкова ранен етап няма как да усещате каквото и да било.
Дори на по-късен някои от тези симптоми се появяват при едва 50% от жените, не се лъжете по филмите.
Сега и да идете на лекар нищо няма да се види, така че изчакайте си датата и ако не дойде, т.е. вече имате закъснение - правите тест, с първата урина сутрин.

Обаче това е странно:
Цитат
От около 2 седмици се лутам из различни форуми...
По мои сметки тогава сте била в менструация, не очаквайте зачеване по това време.

# 8
  • Мнения: 1 174
Две седмици ...wow , мислете логично. Имате си някакви симптоми, някой се припокриват със стандартните преди МЦ, само където вие сега им обръщате внимание, защото сте в очакване. Търпеливо си изчакайте датата на цикъла и отидете да направите тогава един тест. Всеки друг коментар е гадаене и нищо друго. 

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Е то ако на 12-ти трябва да ти дойде си имала овулация съвсем скоро, няма как да имаш симптоми от вчера за днес Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 14
Е то ако на 12-ти трябва да ти дойде си имала овулация съвсем скоро, няма как да имаш симптоми от вчера за днес Rolling Eyes

Относно овулацията ми, да напълно вярно е, че бях в овулация от 23ти до 29ти.
От 25ти започнаха всички тези "симптоми " търпеливо изчаках до 29ти. Казвам търпеливо, защото за първи път ми се случва да бъда в подобно състояние. Аз съм енергичен човек, а последната седмица се задъхвам дори когато изкачвам 10 стъпала. Това е едно от нещата който лично за мен не са характерни за овулация, както и твърде болезнените гърди (който дори и в днешна дата /след приключила овулация от два дни/ са напрегнати и чувствителни на допир и то предимно в областта на зърната).
Както казах и преди, ще почакам 12ти/13ти да дойде и ако има закъснение ще направя и тест.
Мотивацията ми да пиша тук, беше нужда от менението ви, за което съм благодарна на всички ви. Simple Smile Simple Smile

# 11
  • Мнения: 46 516
Относно овулацията ми, да напълно вярно е, че бях в овулация от 23ти до 29ти...
Овулацията е 12-24 часа, няма как да сте били 6 дни в нея.

Общи условия

Активация на акаунт