Резултат при болест на Даун - тема 3

  • 107 780
  • 1 046
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 321
Ок. Благодаря ви момичета. Ще може ли да ми кажете къде сте правили тозу тест. Ако прозвучи като реклама може да ми пишете на лично. Мнения, цени и всичко искам да разуча. Много ви благодаря за подкрепата.

# 121
  • Мнения: 2 513
Ок. Благодаря ви момичета. Ще може ли да ми кажете къде сте правили тозу тест. Ако прозвучи като реклама може да ми пишете на лично. Мнения, цени и всичко искам да разуча. Много ви благодаря за подкрепата.
Забранила си личните си съобщения. Пускам го тук,  дано не изтрият поста ми
Здравей, аз направих тест Tranquility 52S на Генома.
Обаждаш се на посочения телефон и агентката ще ти каже кога да се срещнете, за да вземе кръвната проба. Пробата пътува до Швейцария и пристига още на другия ден. След 4ри раб. дни резултата ще ти бъде изпратен по пощата на български, както и можеш да си го свалиш от акаунта.
Успех!

# 122
  • Мнения: 321
Момичета направих неинвазивния тест. Сега ще чакам резултати. Послушах интуицията си, вас и приятелки. Дано всичко да е ок.

# 123
  • Мнения: 2 513
Момичета направих неинвазивния тест. Сега ще чакам резултати. Послушах интуицията си, вас и приятелки. Дано всичко да е ок.
СТискам палци, сигурна съм че всичко е наред, просто този БХС само ни стряска...

# 124
  • Мнения: 318
Здравейте на всички! В понеделник направих БХС в 12 седмица и днес видях резултатите, които леко ме притисняват. От лабораторията казаха, че нямам повод, но аз очаквах по - добри резултати. NT е 2, а с предишната ми бременност беше 1,2 и сякаш несъзнателно съпоставям нещата и се притеснявам. При АГ съм чак в събота, до тогава ще съм Ви благодарна ако споделите мнението си.

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 5 927
Аз не виждам от какво се притесняваш. Твоят комбиниран риск за Даун е 1:3900. Това е добър резултат.

# 126
  • Мнения: 318
Аз не виждам от какво се притесняваш. Твоят комбиниран риск за Даун е 1:3900. Това е добър резултат.
Да си кажа честно повече ме притеснява NT   която е 2 мм

# 127
  • София
  • Мнения: 1 253
Предлагам ти да пишеш на доц.д-р Кременски от Национална генетична лаборатория. Той е генетик, бил е национален консултант, има форум, в която дава мнения за резултатите от различни генетични и други изследвания: http://lmpbg.org/new/forum/viewforum.php?f=6, както можеш да му пишеш и на личния мейл.

# 128
  • Мнения: 18 526
NT 2 mm защо те притеснява? При мен беше 1.9 преди 2 години, но високия риск ми дойде от биохомичните, не от НТ.

# 129
  • Sofia
  • Мнения: 5 927
Аз не виждам от какво се притесняваш. Твоят комбиниран риск за Даун е 1:3900. Това е добър резултат.
Да си кажа честно повече ме притеснява NT   която е 2 мм
NT е нужна за да се изчисли комбинираният риск. След като при теб той е 1:3900... Препоръчват амниоцентеза при риск по-висок от 1:250.
Да не говорим, че NT трябва да е под 2,5/3, твоята е 2...

# 130
  • Мнения: 318
Благодаря Ви, успокоихте ме много Simple Smile Това беше и отговора от лабораторията, посъветваха ме да направя Фетална морфология в 20 седмица. Лека вечер на всички Simple Smile

# 131
  • Мнения: 321
Резултата ми от НИПТ ми излезе. Отрицателен е. Направи ми падна камък от сърцето. Отдъхнах си и мога да отпусна душата. Качвам и резултата ако някой се чуди как изглеждат резултатите.

# 132
  • Мнения: 13
Момичета, моля помогнете ми за разтълкуване на резултата. Свалих си го от сайта на лабораторията. Консултацията с доктора ми е чак в понеделник... Притеснена съм 🙁

# 133
  • Мнения: 18 526
А от какво си притеснена?

(резултатите ти ми изглеждат отлични!)

# 134
  • Мнения: 13
От резултатите за лекуващия лекар. Може да звучи лаишки, но ми се струват плашещи 1:120...
😬
Bianka, благодаря за успокоението! Май от това имам нужда 😊

Общи условия

Активация на акаунт