Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 10

  • 74 126
  • 795
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 7 782
От година и половина съм на режим. С тренировките хич ме няма - тренирам месец-два и спирам за по 3-4 месеца Pensive Сега съм започнала уж сериозно, пък да видим до къде ще го докарам Wink

Това съм го пропуснала. Виж разгряванията и разтяганията от по- старите видеа на Румяна. В тях все още не ги претупва, а те са наистина важни.

AlbaModa, браво! Успех и с новото завъртане! Аз също съм на принципа, че когато даден режим ти допада, действа и не те натоварва, няма нужда да се сменя.

# 466
  • Мнения: 61
ТиЛи, благодаря!

Честит празник, дами! Flowers Hibiscus

Идвам да кажа, че реших да пробвам програмата "И днес тренирах". Имам я като подарък към зимното меню с допълнителните рецепти.  Започнах със 7-минутните за напреднали, харесаха ми упражненията, НО забива видеото. Оставих го да зареди няколко минути и гледам сега, че като го пусна тече, но го оставих за довечера.  Ще пиша после като цяло мнение за тренировката, но c изключение на забивките, тренировката на пръв поглед ми допада. Innocent Grin

# 467
  • Мнения: 7 782
От близо 10 дни се храня с индивидуален режим, като реално по- стриктна съм последните 5 дни. Количествата не ги спазвам стриктно, даже умишлено ги завишавам по 1,2- 1,3. Доволна съм, като цяло. В момента се боря основно да минимизирам честото снакване, което ми се е превълнало в нещо като лош навик.

# 468
  • София
  • Мнения: 312
От близо 10 дни се храня с индивидуален режим, като реално по- стриктна съм последните 5 дни. Количествата не ги спазвам стриктно, даже умишлено ги завишавам по 1,2- 1,3. Доволна съм, като цяло. В момента се боря основно да минимизирам честото снакване, което ми се е превълнало в нещо като лош навик.
Аз си "снаквам" с моркови и репички 😉 Толкова съм свикнала с тях, че дори последните 2 седмици, в които спрях режима (готвенето по грамаж и броенето на калории) продължавам да си ги хапвам. И си ми е вкусно 😁 Спазвах режима година и половина, както писах по-горе, и освен многото сропени килограми успях да направя правилното хранене моя начин на хранене. Без да го мисля и да си го налагам. Вече е просто навик, на който страшно се радвам 😊

# 469
  • Мнения: 61
Моят режим включва снакове -- следобяд, но е винаги плод или  зеленчуци със сирене.
В крайна сметка тренировките на Руми не ми заредиха и тренирам с други. Наистина много скапана платформа.
Малко съм се отчаяла. Oтслабнатият килограм май си го върнах след едно излизане на вечеря с колегите.  В крайна сметка нищо не съм отслабнала на килограми след едното завъртане, но на външен вид по-се харесвам.  Правя второто завъртане с някои неспазвания (заради тази вечеря с колеги), но храната в режима ми е толкова ужасно малко 700 -- 1100 калории, че се чудя въобще в момента направо дали да не го захвърля. Но, както и да е, ще увеличавам количествата.  Харесва ми да тренирам, а със 700 калории няма как да стане. Ще увеличавам количествата до 1400-1600 калории. В Момента съм 54,9 кг на 160 см, но имам добре дефинирани мускули според мен, за която визия си е нужна храна.

# 470
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Е как толкова малко калории? Това не е редно, ще сти се скапе метаболизмът в дългосрочен план.

# 471
  • Мнения: 61
Е как толкова малко калории? Това не е редно, ще сти се скапе метаболизмът в дългосрочен план.
Да, именно, защото бях казала, че искам да свалям. А всъщност съм на тегло, на което няма какво да свалям, а и според мен не ми е преценила много правилно метаболизма.  Казва, че имало буфер и се сваляло и без тренировки с тоя план, но наистина няма как да се придържам към това.  Правя второ завъртане с увеличени количества и тренировки -- това даде много добър резултат при първото завъртане.  За трето завъртане може би ще се замисля, дали да не почна пъстрото меню вече.

# 472
  • Мнения: 7 782
Аз също си имам снаквания в режима, но си снаквам и отделно от тях. Simple Smile И то не морковчета и краставички.

... храната в режима ми е толкова ужасно малко 700 -- 1100 калории, че се чудя въобще в момента направо дали да не го захвърля. Но, както и да е, ще увеличавам количествата.  Харесва ми да тренирам, а със 700 калории няма как да стане. Ще увеличавам количествата до 1400-1600 калории.

Това е престъпно малко храна и е хубаво, че сама си решила да увеличаваш количествата. Или пък започвай директно пъстрото меню в случай, че ти харесва. А каченият кг ще се разкара след ден- два.

В крайна сметка тренировките на Руми не ми заредиха и тренирам с други. Наистина много скапана платформа.
Ето това вече е пълната тъпотия, за кой ли път. Защо не й пишеш и на теб да ти прати инструкции как да си решиш проблема? И пак не разбирам- защо не ги качи на видно място, така че всички да могат да се възползват от наетия продукт на макс и да си решат проблема с безценната платформа?!? Хората от ЕкипЪТ, които четете тук,  предприемете адекватни действия в тази насока, иначе в най- скоро време отливът от клиенти ще ви остави без заплати.

# 473
  • Мнения: 61
Да, единият килограм наистина много бързo си изчезна.  Мисля да пиша изминалата седмица зареждаща и да си направя отначало второто завъртане, като ще увеличавам калориите или ще добавям някои неща. Две кафета с мляко (без захар) са ми едни допълнителни 200 калории, което се всписва добре в решима, а е и позволено. Храня се така или иначе само с храни източници, но 1000 калории на ден е смешно. Не съм човек, който само лежи, а напротив -- тренирам с удоволствие.  Разочарована съм от платформата на Руми. Дали по натоварено време я пуснах, дали наистина не трябвало да не е по безжичен интернет, а с кабел?! Не разбрах, но както и да е. Така или иначе имам предостатъчно други тренировъчни програми, а и ходя на фитнес.

И нещо, което ме изненада -- тренировките ми, пратени към личното меню (преди години, когато ми го изготви), вече не съществуват.  Кликвам на линка и ми казва, че я няма тази страница вече.  А те поне зареждаха.

Както и да е, имам закупени менюта, които ще пробвам след второто завъртане на личното меню. Напазарила съм си засега за личното и ще изкарам врътката до края.

Весел и усмихнат уикенд!

# 474
  • Мнения: 2 687
Тренировките към личното се сваляха при мен. Имам ги като файлове... При теб не е ли било така?

# 475
  • Мнения: 5 405
Олеле, Божке! Joy Що за безумие е това за безжичния интернет, да било на кабел?! Че някой в момента ползва ли още това чудо на техниката? Как може постоянно да търсят проблем в клиента, след като той не е?! А вие още ли не измислихте как да си ги свалите? Grinning

# 476
  • Мнения: 7 782
Как може постоянно да търсят проблем в клиента, след като той не е?!

Така де... ЕкипЪТ не е виновен, нито платформата... нали?!???!!!! GrinningGrinningGrinning

Последна редакция: пн, 16 мар 2020, 22:32 от TuЛи

# 477
  • Мнения: 2 687
тя май се шегуваше, но е съвсем права, има начин за сваляне в днешни дни на всичко Simple Smile

само да поясня, че буквално имах предвид, че се сваляха. ти ми прати линкове, които ме предупреди, че ще са активни само известно време. и си ги свалях. но това преди 2 г. преди и след това - не знам как е.

# 478
  • Мнения: 7 782
Така де- сваляха се и си оставаха твои- нали точно от това се възмущаваме, че смени стратегията и бая хора се чудят как точно да тренират, при положение че хем видеата накъсват, хем платформата е куца, хем трябва да минат на ниска резолюция?!?!????, а сега се оказва и че в машина на времето трябва да влезнат, да забравят за безжичния нет и да ползват такъв с кабел... Е, не моА, честно!!!  JoyJoyJoy

# 479
  • София
  • Мнения: 2 687
Здравейте, кажете ми, моля, който я е ползвал - доволни ли сте от фит30?
Или да препоръчате нещо?
Предпочитам да е по-разнообразно - имам Пуш, но ми е малко скучновата вече. Повече ми пасва Ново начало - по 20 повторения на различен тип упражнения.
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт