Мъж Телец -16

  • 50 104
  • 750
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 874
С раците се постига хармония. И двата знака си обичат дома, тишината, традиционалисти са. Могат да създадат много здраво семейство. Телецът няма проблем да изтърпи смяната на настроенията на рака и вечната му недоволност. С девата се получава добре, защото път те са домакини и слагат дома в ред. Критичността и хапливостта на девата, ако са прекалени, могат да писнат на телеца, но пък двойка от един и същи елемент (земя, вода, огън или въздух) предполага скучнота на степен 2, защото посоката и мисленето са идентични. Няма го това предизвикателство и допълване, от което всеки нормален човек има нужда. Затова според мен връзки тип земя-вода и огън-въздух са по-сполучливи.

# 616
  • Мнения: 8
Аз не съм съгласна, че за телецът не е проблем да изтърпи променливото настроение на водата. Аз съм риби с асцендент скорпион, ами доста му е трудно на теленцето именно с тези мои промени. Въпреки това, смятам че точно тази емоционалност ги привлича защото е нещото , което на тях им липсва.

# 617
  • варна
  • Мнения: 53
Не съм много съгласна. Раците и рибите са малко drama queen. Емоциите идват too much. Не мисля,че земните знаци си падаме по емоции,тип мексикански сериал. Аз лично въобще не мога да търпя раци. Рибите са ми по-приемливи,но не и за връзка. А с мъж телец досега ми се е получавало най-успешно. И дева-теле въобще не е скуч а комбинация. Телето все нещо ръчка и човерка и успява да изведе девата от обичайното й състояние на меланхолия.

# 618
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Относно взискателността и критичността....и аз си мисля, че Телците трудно я изтърпяват. Разваля им рахатлъка. Положили морно тяло на сянка и някой им се явява с изисквания. Че и да си позволява да ги критикува. Ооо, и да въвежда свои правила. Аууу, това е удар по егото и клати земята Laughing А и Телците са инати. Те грешки трудно ще признаят. Какво остава някой често да им ги напомня. Laughing

За настроенията...трудно е на емоционално поокастрени зодии да разберат чувствата на такива, които ги имат, че и в излишък понякога. Както и обратното - на нас, водните, ни е трудно да разберем какво е усещането да си от камък или от дърво...щип-щиби-ди-дип. Laughing Всяка новост, всяко неприсъщо нещо - както написах горе - клати земята на земните зодии и губят сигурността/увереността си. Многопластието у хората...колкото им е интересно, толкова и ги уморява след време. Особено, ако не им минават игричките.

# 619
  • варна
  • Мнения: 53
Джулая,на мен мъже раци са ми казвали,че не харесват тъй като съм била прекалено "студена". Докато на телето му идвам на моменти свръх емоционална... Въпрос на възприятия предполагам.

# 620
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Моят екс Телец няма грам вода в хороскопа си. Ама никаква. Нула. Зеро. Горкият Tired

Джулая,на мен мъже раци са ми казвали,че не харесват тъй като съм била прекалено "студена". Докато на телето му идвам на моменти свръх емоционална... Въпрос на възприятия предполагам.
Ти Телец ли си?

# 621
  • варна
  • Мнения: 53

[/quote]
Ти Телец ли си?
[/quote]
Дева,с малко скорпионска жилка Simple Smile А ти 100% си нещо водно.

# 622
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Дева,с малко скорпионска жилка Simple Smile А ти 100% си нещо водно.
Да, аз си го написах "нас водните" и "щип-щиби-ди-дип" 4470

# 623
  • София
  • Мнения: 874
Гергана е типична дева. Ходят с телец - най-добрият мъжкар в цялата вселена, разделят се с телец - най-лошата зодия и изобщо ужасни. Ходят с мъж с черна коса - най-хубавия е, разделят се - мъжете с черна коса са най-лоши... Хич не ви харесвам вас девите, много сте лъжливи и гадни. Все представяте личния си живот като приказка, а вътре гнило, та знае ли се. Все ядем телците, но и по-лоши зодии за партньори има.

# 624
  • Мнения: 730
Хич не ви харесвам вас девите, много сте лъжливи и гадни. Все представяте личния си живот като приказка, а вътре гнило, та знае ли се.
Изобщо не мога да се съглася с това твърдение. Дева и лъжливост? Абсурд! Едни от най-ценните качества на Девите са коректността, точността, искреността. Фалшът е недопустим.
Девите са скромни и не парадират с личния си живот, той е съкровен и не го излагат на показ. Дори в това отношение си падат темерути.
Това, че харесват каквото си имат е вярно - но това е така, защото те са си го избрали, а те винаги избират най-доброто.
Допускам, че личният ти опит с лъжлива Дева се дължи на силното влияние на някой асцендент.

# 625
  • варна
  • Мнения: 53
Гергана е типична дева. Ходят с телец - най-добрият мъжкар в цялата вселена, разделят се с телец - най-лошата зодия и изобщо ужасни. Ходят с мъж с черна коса - най-хубавия е, разделят се - мъжете с черна коса са най-лоши... Хич не ви харесвам вас девите, много сте лъжливи и гадни. Все представяте личния си живот като приказка, а вътре гнило, та знае ли се. Все ядем телците, но и по-лоши зодии за партньори има.
Асен,не мисля че се познаваме въобще за да коментираш каква съм. Аз не съм плюла телците никъде. Ходи си изливай злобата другаде. Wink

# 626
  • Мнения: 7 107
Познавам злобни деви, скандалджийки, заядливи, интриганти, също така дребнави и ужасно мнителни.
Но познавам забавни и коректни, много отговорни и честни, като например баща ми. Вторият тип са  по-скоро изключение.
Гергана, с най-добри чувства Simple Smile, но ти реагираш точно като дева - засягаш се от нищо в случая; не виждам Асен да те е обидил с нещо, той сподели впечатление, което е абсолютно точно според мен. Все едно аз да ти се обидя и да те нарека злобна, когато каза, че раците сме еди какви си, вече не помня дори какви.
А и ти сподели, че си с асцендент скорпион, което е хубаво.

# 627
  • варна
  • Мнения: 53
Познавам злобни деви, скандалджийки, заядливи, интриганти, също така дребнави и ужасно мнителни.
Но познавам забавни и коректни, много отговорни и честни, като например баща ми. Вторият тип са  по-скоро изключение.
Гергана, с най-добри чувства Simple Smile, но ти реагираш точно като дева - засягаш се от нищо в случая; не виждам Асен да те е обидил с нещо, той сподели впечатление, което е абсолютно точно според мен. Все едно аз да ти се обидя и да те нарека злобна, когато каза, че раците сме еди какви си, вече не помня дори какви.
А и ти сподели, че си с асцендент скорпион, което е хубаво.
Той може да си споделя впечатленията без да намесва имена. Аз не съм конкретизирала някой рак от темата какъв бил... И не мога да се засегна от изказване на някакъв си,просто ме дразнят нагли хора Simple Smile Ако ме интересуваше достатъчно щях да се разровя назад,да видя неговата зодия и да кажа как Асен е типичен представител - заядлив,злобен критикар... Но такиви евтни интрижки не са ми по вкуса Wink

# 628
  • София
  • Мнения: 874
Абсолютно. И продължава с тъпата критика. Козирог съм, злоба в мене няма, само дето мразя лъжата в хороскопа (ос дева-риби).

# 629
  • Мнения: 8
asen_mihaylov мъжете явно сте различни, защото козирозите-жени, които аз познавам са доста злобни, особено към хората, които са успели да постигнат много повече от тях. Към останалите се отнасят с пренебрежение. По- грозното обаче е, че злобата си я изсипват зад гърба ти.

Общи условия

Активация на акаунт