Мъж Телец -16

  • 50 156
  • 750
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 012
Здравейте и от мен Simple Smile Прочетох всички теми . Задия Лъв съм с асцедент Телец . Накратно виждаме се от 4 месеца .  Той е по активния . Последната седмица леко се е дистанцирал . Търпелива съм . Не го притискам . Объркана съм , но не го показвам . Нещото , което ме дразни е че понякога организира срещи , на който не удва и на следващия ден се държи все едно нищо не се е случило . Един единствен път му споделих , че това ме дразни и уж ме разбра ...... но продължава да го прави Simple Smile

И Лъвица го търпи това! Shocked Защо, за Бога?
Не го притискаш, а той не идва на срещи. Ами браво на него, мъж от класа!
Защо общуваш с него? За да му показваш, че търпиш да те правят на маймуна?
Извинявай, но светът е пълен с мъже. Сигурна съм, че има и читави. Защо си го причиняваш това?

# 676
  • Мнения: 10
Права си и благодаря за отговора . Защо си го причинявам ли ? В него има други качества , който ценя . Той има собствен бизнес и знам колко много енергия влага в него . И аз съм имала такъв и знам колко енергия и време отнема , когато знаеш че всичко зависи от теб Simple Smile Не го оправдавам , по-скоро се опитвам да го разбера . Разбира се , че има и други свестни мъже .

# 677
  • Мнения: 4 611
Няма смисъл да го разбираш. Пращай го да си ходи.

# 678
  • Мнения: 10
Simple Smile Благодаря за вниманието !

# 679
  • Мнения: 209
"Нещото , което ме дразни е че понякога организира срещи , на който не идва"
Тоест ти си на срещата чакаш го и той не идва или ти се обажда последните 15-20 мин. и я отменя.
Това не разбрах съвсем.
Или се обажда 2 часа по-рано да ти каже, че е изникнало нещо и отменя плановете, но после се реваншира. Ако е последното се разбира.

# 680
  • Мнения: 10 012
Качествата на мъжа са нещо изцяло отделно от това как се държи с нас. Ти отсега го учиш, че може да мине метър когато се държи недопустимо.
Ако ти бях майка, много щях да ти се ядосвам. Не го разбирай, разкарай го.

Има Телци мъже големи гадове. Гледат само себе си, за тях останалите хора са само пълнеж на пейзажа. Жена им и децата включително. Пази се!

# 681
  • Мнения: 10
Обажда се да каже и после се реваншира с много извинения от негова страна Simple Smile Може да не съм го написала ясно .

# 682
  • Мнения: 209
Deziderata е права.
Сега трябва да ви е най-хубаво и ти казваш, че не се е случило само 1-2 е после да те накра да се чувстваш обожавана.
Това е точната дума, това съм казала и на моя приятелка първата 1 година и половина трябва да са ви супер, това е периода на влюбването, случва се някой път някой да се разсърди за нещо, но то е леко. ( нямам предвид някакви крайни скандали и лоши думи ) предвид всичко трябва да имаш уважение. Щом се почва още от сега, когато трябва да ви е най-хубаво заедно, малко ми намирисва и също като отношение ми убива желанието.

# 683
  • Мнения: 18 300
Предвид допълнителното уточнение, мисля, че не е болка за умиране. Ама айде аз съм пристрасна, дългогодишна връзка с Телец, та съм привикнала на телешките обноски. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 684
  • Мнения: 10
Да разбирам , че е нормално поведение Simple Smile Все ме пита защо не съм се ядосвала ?! А , аз питам трябвали ?

# 685
  • Мнения: 18 300
„Е, що да се ядосвам, тъкмо време да се видя с  Пешо...” Joy Майтап бе...

# 686
  • Мнения: 646
Аз нещо не разбрах тука... Първо казваш, че след като не дойде на срещите, на следващия ден се държи все едно нищо не се е случило; пък после пишеш, че се извинявал много и реванширал.
Споделила си му, че това те дразни, а той после те питал защо това не те ядосва?!
Не се заяждам, прекрасно разбирам колко си объркана. Hug Просто ми е странно противоречието.
Дано не съм права, но за мен това са си типичните телешки игрички на иди ми-доди ми. Всичко е връхТЪ, докато усети, че си налапала въдицата... и почва да те пробва всячески.
Железни нерви и здрава психика ти желая. Такова нещо като мъж Телец не го пожелавам и на най-големия си враг. Rolling Eyes

# 687
  • Мнения: 10
Правилно си разбрала . Объркано е , защото и аз съм объркана Simple SmileВсичко е едно противоречие . Телешки игри ? Да ме пробва в каква посока ?

# 688
  • Мнения: 10 012
На позната Телеца не и отиде на концерта. Беше солистка на филхармонията.
Без думи. Не знам какво е искал да и покаже. Професионална завист? Само завист?
Да се опитаме ли да го разберем? Заслужава ли?

# 689
  • Мнения: 10
Разбрахте Simple Smile То е най-вече до човека Wink

Общи условия

Активация на акаунт