въпрос за хапчета за отслабване

  • 1 635
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
1. ксеникал
2. редуктил
3. редуксин
4. субратомин
някой знае къде от интернет мога да си ги взема? някой от тези ги има но не знам кое  наистина ще действа понеже има много сайтове ,а  пък други ги има само в някакви руски сайтове които са без доставка до тук.
*без да ме съдите. ако няма да ми помагате подминете темата ми!!!!!!*

http://4fitnessbg.com/shop/хапчета-за-екстремно-отслабване/редук … uctil-отслабване/
дали това ще действа?

Последна редакция: сб, 25 авг 2018, 12:46 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
  • Мнения: 7 980
Сибутрамин е забранен за употреба в Европа от 2010 година заради страничните ефекти. В Русия препарати, съдържащи сибутрамин, се продават със специална рецепта и под контрол.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 36 467
Не те осъждам, защото и аз бая такива боклуци съм изпила навремето, без да знам какво има вътре, късмет, че не съм се натровила. Имай си едно на ум, че може да си докараш ужасни проблеми. Омикрон май писа наскоро, че негов колега си взел някакви подобни от нета, не знае какво имало вътре ама ще слабее с тях. Е, човекът колабирал на някакъв паркинг в чужбина (май е тираджия), докарал я до болница и едва го спасили. Остана без книжка, ако правилно помня, защото вътре имало забранена субстанция, а той шофира. И незнанието не е оправдание. Щом ги пиеш значи трябва да си наясно какво вкарваш в себе си.

Опичай си акъла.

# 3
  • Мнения: 46 429
Разрешените за употреба можеш да намериш в аптеките.
На въпроса дали ще помогнат - не, няма да помогне нито едно от тези. Единствено може да ти причини здравословни проблеми.
Ако хапчетата за отслабване помагаха, нямаше да има дебели хора, особено пък известни личности с много пари.

# 4
  • Мнения: X
Ако искаш да отслабнеш, няма да ти помогнат хапчета, а стриктен хранителен режим и активно спортуване.
Познавам доста жени около мен отслабнали временно с някакви химии, а след това стават двойни и тройни....

# 5
  • Мнения: 46 429
Аз даже и отслабнали не познавам. Големи хвалби на незнамсикакъвшейк, на незнамсикакви таблетки, чудеса правили, що не си поръчам и аз, пък като ги видя след седмици/месеци, положението същото и вече не говорят за вълшебните неща.

Ако искаш да отслабнеш, няма да ти помогнат хапчета, а стриктен хранителен режим и активно спортуване.
Добавям само и изследвания на полови хормони и тези на щитовидната жлеза преди това, че аз така години наред спазвах хранителен и двигателен режим, а нещата се влошаваха все повече. Сега вече, като добавих и лечение, нещата тръгнаха надолу, даже без чак толкова стриктно спортуване и хранене като предишните изтезания.

# 6
  • Мнения: X
Аз даже и отслабнали не познавам. Големи хвалби на незнамсикакъвшейк, на незнамсикакви таблетки, чудеса правили, що не си поръчам и аз, пък като ги видя след седмици/месеци, положението същото и вече не говорят за вълшебните неща.

Ако искаш да отслабнеш, няма да ти помогнат хапчета, а стриктен хранителен режим и активно спортуване.
Добавям само и изследвания на полови хормони и тези на щитовидната жлеза преди това, че аз така години наред спазвах хранителен и двигателен режим, а нещата се влошаваха все повече. Сега вече, като добавих и лечение, нещата тръгнаха надолу, даже без чак толкова стриктно спортуване и хранене като предишните изтезания.
Покрай мене има две мацки с деца на около 2 години. И двете преди бременността ( по принцип) си бяха доста едрички и закръглени. Едната се похвали, че пиели някакви шейкове ( не успях да разбера какви точно и от къде ги взима, тъй като не са ми близки познати да разпитвам), двете приличат на скелети,  просто ми е странно как така изведнъж. Обзалагам се, че след като спрат приема на нещото ще върнат килограми, а и не се знае какви вреди нанася на организма.

# 7
  • Мнения: 46 429
Тези вероятно са от шейковете, които заместват хранене.
А авторката май иска да си хапва, а хапчетата да вършат чудесата Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
Тези вероятно са от шейковете, които заместват хранене.
А авторката май иска да си хапва, а хапчетата да вършат чудесата Simple Smile
Аз съм пробвала тези на Herbalife за около 4 месеца, но бях постоянно гладна и нервна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт