Къде на морето не ви е харесало(черен списък)!!!

  • 67 490
  • 250
  •   1
Отговори
# 225
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Че на нищо не прилича може да се каже за всяко място. Нещо по-конкретно? Събирам мнения, защото се колебая между няколко места за следващата ни почивка.

# 226
  • Мнения: 23 133
А на Созопол какво му е?
Мръсно,презастроено,коли навсякъде,пълно с народ.Мръсен плаж,пренаселен.Ужасни цени и нелюбезни търговци.

# 227
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А на Созопол какво му е?
Мръсно,презастроено,коли навсякъде,пълно с народ.Мръсен плаж,пренаселен.Ужасни цени и нелюбезни търговци.
А, това е друго Peace Но има ли място по нашето Черноморие за което да не се отнася това описание? newsm78

# 228
  • Мнения: 24 467
Ми ще подесетя- харесвам Албена- не е пренаселено, даже през август, ходих това лято през този месец, не ти бибиткат коли на всякъде, плажът е чист, търговците съм ги видяла само в добра светлина, не е презастроено, курортът е построен и се поддържа от един собственик, в цялост, определено не е мръсен. Вярно, цените не са ниски, но пък не знам това лято какви са били в останалите наши курорти, за да сравня, освен това- ей-я Варна, ей- го Добрич, ей-ги Златните, Кранево и Балчик- ако искаш да отидеш за кратко да се помотаеш и поблъскаш в навалици.

# 229
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не е много по темата, но искам да попитам още нещо- Северното Черноморие става ли за плаж извън активния сезон (юли и август)?

# 230
  • Мнения: 24 467
На Албена съм ходила предишни години и през септември, беше супер, уцелихме и време за плаж, бомба! През юни не съм ходила, но за септември- да. Аз предпочитам северното черноморие по ред причини.

# 231
  • София
  • Мнения: 1 603
А, това е друго Peace Но има ли място по нашето Черноморие за което да не се отнася това описание? newsm78

Не смея да похваля някое местенце, че не се знае до лятото какво ще поникне там  Rolling Eyes, но Созопол наистина не е място за почивка, имам чуството, че е стигнал до Каваците, а на плажа... просто няма къде да си сложиш кърпата.
А за северното черноморие - май е като на южното, зависи какво време уцелиш.
Дано си намериш страхотно местенце за лятото.

# 232
  • Мнения: 23 133
А на Созопол какво му е?
Мръсно,презастроено,коли навсякъде,пълно с народ.Мръсен плаж,пренаселен.Ужасни цени и нелюбезни търговци.
А, това е друго Peace Но има ли място по нашето Черноморие за което да не се отнася това описание? newsm78
Не знам вече.. ooooh!...Затова май се отказахме от Бг черноморие.Предпочитам да плащам един куп пари за нещо ,което си струва.

# 233
  • Мнения: 24 467
И на "Слънчев ден" си струва, е, поне на нас "така ни се струва".  Laughing
Поне имаш мно-о-ого време да си избереш. Успех!

# 234
  • Мнения: 576
Подкрепям за "Слънчев ден" ...три години подред сме все там.
Разкошно място, затворено от тълпи народ от всякъде, цигани, просяци...циганийщини.
Преобладават чужденци .. страхотен плаж и спокойствие, а и рибният ресторант в хотел Палас е мн добър !!!
Ако иска парти, народ  Варна ти е на 10 мин път...искаш  Златни пясъци ...пак същото.. Много добро местенце

# 235
  • Мнения: 23 133
Не знам вече.. ooooh!...Затова май се отказахме от Бг черноморие.Предпочитам да плащам един куп пари за нещо ,което си струва.
Аааа, то пък щото на нашето черноморие не плащаш куп пари  ooooh!
Мисля, че това имаше предвид Деси- хем плащаш куп пари, хем не си струва. Остава въпросът къде си струва?
Последните години ходим в Гърция,много сме доволни,разтоянието е като до нашето море.

# 236
  • Мнения: 491
Харесвам Гърция, ама лошото е, че има много гърци. Няколко пъти сме се пробвали, все нещо ни вдигат кръвното. За тях сме втора ръка хора, все едно бедния брат.  smile3515

# 237
  • Мнения: 1 685
Харесвам Гърция, ама лошото е, че има много гърци. Няколко пъти сме се пробвали, все нещо ни вдигат кръвното. За тях сме втора ръка хора, все едно бедния брат.  smile3515

 Joy Joy JoyДа-Гърция и аз я харесвам ама гърците Naughty #2gunfire

# 238
  • Мнения: 1 298
Това лято на южното черноморие никъде не ми хареса!
Такава мръсотия е навсякаде, отвратих се направо.
От година ходим на Дюни на плаж, но сега и там е западнало.
Жалко наистина.

# 239
  • Мнения: 23 133
Харесвам Гърция, ама лошото е, че има много гърци. Няколко пъти сме се пробвали, все нещо ни вдигат кръвното. За тях сме втора ръка хора, все едно бедния брат.  smile3515
Не ми се е случвало никога,а аз също бях предубедена,когато отидох за първи път.Всички винаги са били много любезни.Даже сега лятото имах случка:Идва сервитьорката на басейна,много мило момиче.до нас едно гръцко семейство с две деца викат,крещят.Тя ми казва: - Виждате ли тези хора,ето такива сме ние гърците,крещим ,викаме.Аз й отвърнах,че българите сме същите.При което тя каза:-Може би съвсем малко приличате на нас,но нас няма кой да ни бие.Нали сте гледала филма "Моята голяма луда гръцка сватба. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт