Къде на морето не ви е харесало(черен списък)!!!

  • 67 478
  • 250
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 790
Още един глас против Китен. При това мнението ми е на база 2001 или 2002 година. Убедена съм, че през изминалите години от тогава положението само се е влошило.

# 46
  • Мнения: 27
Незнам но на Арапя никак не е подходящо за деца, има хиляди комари , мажеш се мажеш се и отърване няма- влизат ти в устата дори,направо беше кошмар. Ние бяхме на къмпинг с бунгала, като пристигнахме, всичко супер, ама после бебета реват, майки крещят и нашата хубавица не можеше да заспи, и тези комари за капак  #2gunfire  страшна работа  #Crazy

# 47
  • Мнения: 1 284
много е относително, защото има хора където и да отидат все нещо не им изнася и ще намерят косури
аз съм ходила навсякъде по Черноморието, но на Поморие няма да стъпа повече ужас

# 48
  • Мнения: 1 101
ЧЕРНОМОРЕЦ! Преди две години бяхме там със съпругът ми. Цените са прекалено високи, а обслужването е под всякаква критика. Да не говорим за водата  doh Такава мърсотия не съм виждала никъде по българското черноморие.

# 49
  • Мнения: 1 722
Несебър - първо базата на МВР, където бяхме отседнали беше едно шумно и задушно място на 50 м. от Планета Пайнер Клуб и денонощно минаваха коли, пияни викаха или пък минаваше рекламната кола на Планета с високоговорител. Второ - самият град е супер шумен, забързан и скъп. Може и да става за тинейджъри, но за семейства с деца определено си е мъчение.

# 50
  • Мнения: 187
Ахтопол-Ужас!Плажовете са пълна скръб,откъм заведения също е зле,обстановката е леко казано мизерна! newsm11

# 51
  • Мнения: 884
Албена не ми хареса  и не бих почивала повече там. За да не излезе ,че се гевезя ,ще кажа че т.нар. 4 звезден хотел бе6е 110% пререзервиран и хора с платени почивки- по програма за ранни записвания''Първите печелят''  Joy бяха местени в по-лоши хотели. Е как да се върна !?

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 21:59 от monda

# 52
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Бунгалата на Тошко на Арапя. Бунгалата са супер, но Тошко и жена му ни оставиха с неприятно впечатление. Първо се опитаха да ни убедят да останем още една нощ след почивката си защото щели да имат "празна" нощувка между нас и следващите. Не че трябва от това да си определям почивката, но любезно им отказахме защото мъжа ми трябваше да е на работа на следващия ден. След това започнаха да ми повтарят колко били луксозни бунгалата (не чак толкова според мен) и как трябвало много да пазим чисто. Каза ми го поне 10 пъти още като се настанихме. При това ме видя че бърша мебелите с антибактериални мокри кърпи и си нося собствен моп за почистване. Не знам защо ни взе за свини. Последния ден помолихме срещу заплащане разбира се да останем до 5 часа за да отидем на един плаж и да се изкъпем преди да тръгнем тъй като първите три дни ни тръшна голямата буря и пропуснахме плажа. Отказаха ни с мотива че чакали други хора да се настанят. Не разбрах как така са намерили само за една нощувка хора, но си събрахме багажа и отидохме на плаж с него. А плажа на Арапя пък е колкото камилска плюнка. Няма къде да си сложиш кърпата от народ, каравани и палатки.

# 53
  • Мнения: 884
macoball , това не го разбрах  Thinking как така ще те преместят в друг хотел ? Sick
Това първите печелят с 10-те % отстъпка ли е ?
Аз понеже не съм имала проблеми досега на Албена ...

Леле , чак аз се ядосах , за какви се мислят ?
Да Pipi,по същата програма.Още април го резервирах и платих!Опитаха се да ме преместят,но не успяха,само защото предния ден звъннах да потвърдят,че ще има кошара в стаята.От там ми казаха ,че такава резервация нямат в комп. система на хотела и да звъня на резервации(това в неделя вечер). Толкова нерви и разправии изхабих,че просто...не си струва вече . Но много други хора(българи) ,разбраха чак в хотела какъв номер са им спретнали,без даже да се обадят да ги предупредят!И естествено ги изместиха в други хотели,защото празни стаи нямаха.Даже чух  от представителка на FirstChoice ,че настанявали по 2 непознати семейства заедно в апартаменти!

# 54
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Поморие- хотел Свети Георги. Заклевам се, че това е последната ми лятна почивка там.Възмутена съм от отношението на собственика на въпросния хотел, след като в ресторанта ми бе задигната чанта с важни документи и много пари. По-черна почивка едва ли ще имам някога! Поне се надявам да е така!!!

# 55
  • Мнения: 27
на Арапя- пълно е с комари #2gunfire, колкото и да се мажеш все си ухапан #Cussing out. Ние бяхме в едни бунгалаа(супер), ама много шумно не става да си затвориш прозореца че става много жега абе измъчихме се общо взето Shocked

# 56
  • Мнения: 27
пропуснах да кажа че бунгалата на арапя са "Алекто"(името на фирмата)  Thinking

# 57
  • София
  • Мнения: 7 062
Лелеее, то не остана място, което да харесвате, бе хора. Било цигания, селения, чалга. Не знам какво очаквате да видите в едно българско село или малко градче. За съжаление куцо, кьораво и сакато се набута в хотелиерския и ресторантьорския бизнес. Никакъв професионализъм, с много малки изключения.
Ама да ви кажа има и много префърцунени туристи, дето иначе кой знае каква селяния е в тях, ама на морето големи претенции. Избиват си комплексите от ежедневието. Но клиентът е цар ! Това с чалгата и други подобни си е от интереса. Каквото се слуша най-много -това се пуска. Друг е въпросът обаче, че цените са адски високи за предлаганото качество на услугата.
 Но пък и в зимните ни курорти не е по-добре, аз от тях имам повече наблюдения и даже е по-зле. Обслужването е лошо, а чалгата вилнее навсякъде за жалост.

 


 newsm10  Подкрепям,точно такова е и моето мнение.За високите цени и предлаганото качество си адски права  ooooh!

# 58
  • Мнения: 90
Балчик!!!Няма плаж,5лв.за шезлонг и 3лв чадър.а за свободен не е останало място.Плажът е до пристанището.Не е да се ходи със и без деца.

# 59
синеморец - няма заведение без чалга ужас дива селения

Общи условия

Активация на акаунт