Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 50

  • 73 045
  • 764
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 479
Вие ползвате ли нещата, който сте си купили, но не сте видели, че са отворени? Взех си мицеларна вода от Кауфланд и гледам, че капачето е отворено от горе и даже е развалено не се затваря докрай и се чудя дали му има нещо или да го ползвам спокойно? Видях го унас като се прибрах.

# 676
  • Мнения: 19 041
Вие ползвате ли нещата, който сте си купили, но не сте видели, че са отворени? Взех си мицеларна вода от Кауфланд и гледам, че капачето е отворено от горе и даже е развалено не се затваря докрай и се чудя дали му има нещо или да го ползвам спокойно? Видях го унас като се прибрах.

Ако си пазиш касовата бележка, го върни. То като е отворено, може да е замърсено, със сигурност се скъсява сдокът на годност и т.н. Без да споменавам хипотези за нещо, нарочно сложено в шишето от някой психопат.

# 677
  • Мнения: 936
Мис, на каква коса го нанесе и суши ли със сешоар след това? Колко количество сложи?  И моята е чуплива и търся нещо оформящо, до сега все неуспешни покупки.
Имам този на Виктория за изправяне и съм много доволна от него, ще взема и този.

На влажна, леко подсушена сложих много малко, може би една -две помпички. Намачках и доисуших изцяло с дифузер.
 И при мен основно бяха несполучливи покупки. Особено пяни. Този флуид е на свеки. Тествах и днес взех веднага от Лили(и там го има). За ежедневна употреба. Пише си как се използва. Страхотен е, очарована съм. По принцип бях крайно скептична към тази марка, не знам защо. Но когато съм у свеки тя има много техни неща и аз ги тествам. Досега съм все приятно изненадана. А най-интересното е, че и на втория ден след спане косата ми е още много добре оформена, и не е сплекана, дори и днес вече трети ден съм с прическа, само добавих още малко и дооформих. Без дифузер не знам какъв ще е ефекта. Но така вълните ми станаха чудно подредени, лъскави. Ще пробвам и без дифузер да видим как ще е. Косата ми е леко чуплива, не е къдрава. Но на къдрава коса сигурно ще е още по -добре и ще може да се използва всекидневно просто за оформяне на къдриците. Имаше и още няколко вида техни спрейчета и разни серуми.

Моята коса е доста къдрава 😁 и попива доста,дано и стигне един флакон хаха.
Като го тествам на моята коса,ще дам отзиви.

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Имам флуида за къдрици , подарен, косата ми е права, мисля,че няма да ми влезе в употреба, ако някой има идеи бих пробвала, иначе май ще го подаря на някой.

# 679
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Да попитам някой ползвал ли е подобен род инструмент за почистване на лице и има ли ефект:
https://www.avon.bg/prodykt/41615/

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 16 180
От няколко дена си ползвам прословутите кремове на Ревюел и съм много доволна. Паснаха ми идеално към кожата. Очарована съм. Ще си ги ползвам с кеф!

# 681
  • Мнения: 286
Да попитам някой ползвал ли е подобен род инструмент за почистване на лице и има ли ефект:
https://www.avon.bg/prodykt/41615/
аз съм пробвала,освен че е болезнено+ това не върши кой знае каква работа.Хващаш памучните тампони,стискаш черните точки и си сто пъти по-добре.

# 682
  • Мнения: 12 855
Върши си работата, защо да не върши? Вече всеки си знае кое как му се отразява, няма как да е едно и също за всички.

# 683
  • русе
  • Мнения: 414
Лично аз го наричам "уред за инквизиции" но има ефект.Идеално маха черните точки и на трудно достъпни места.

# 684
  • русе
  • Мнения: 414
Ето го. Страхотен наистина. Аз съм с чуплива коса и направо ми станаха къдрици,много естествено-вълниста коса. 

Прекали ли се обаче с този флуид,косата става на клечки,но иначе и аз го имам и го харесвам.Сега ще ви разкажа за един нов (успешен метод) за оформяне на моята чуплива коса.
https://www.naturallycurly.com/curlreading/learn/every-o-g-curly … rce=nc_newsletter
Прочете тази статия от там съм взаимствала.И така ще ви снимам всички продукти в реда,в който ги използвам.
Измивам с шампоана на Саяс и слагам от маската на Гарниер с макадамия и оставям да постои докато си измия тялото.Изплаквам я и обливам накрая косата с хладка вода.След това още преди да изляза от банята,докато косата е супер мокра и капе вода от нея слагам отново мн малко количество от маската на Г.Излизам и леко подсушавам с памучна тениска да не тече вода.След това мачкам сериозно с балсама на Саяс и слагам малко от кристалите на Виктория с арган.Пръскам от термо защитата на Балеа и мачкам отново с тениската.След това суша с дифузер на висока температура,което останових е по-добре на моята коса.Когато косата е на 50% суха,отивам в банята и обилно си мокря ръцете с вода и размазвам от гела на Балея на ръцете си.На две три мачкания мокря обилно пак и гел.Идеята е косата да се мачка с мн мокри ръце с размит в тях гел.Суша отново с дифузера и резултата е супер оформени къдрици.Ако съм прекалила с гела,чакам косата да изсъхне на 100% и я мачкам със СУХА тениска и леко разрошвам в корена.

# 685
  • Мнения: 18 562
Ами то от всичко ако се прекали става на клечки. Този метод ми напомня на така нашумелия curly girl method за къдрава и чуплива коса. Представлява известно време миене със щадящи шампоани и балсами+спрейове без силикони и парабени и алкохол. Сушене и оформяне по описания по-горе начин с тениска и дифузер,използване само на балсам. С дифузера само на ниска степен. Аз ще започвам метода след седмица, защото ми е много иснтересно как ще се отрази на скалпа и косата ми. В инстаграм е пълно със снимки и обяснения на момичета следващи този метод. Аз се запалих от видеата на Зори(agleu mama). И ще опитам да видя какво ще се случи. Правя го най-вече заради скалпа и проблемите с него и да видя дали ако не изпозвам агресивни сурфатни продукти нещатата ще се подобрят.
За мен Саяс са ужасни шампоани. Не ми харесват никак. Но тези кристали,които Симона е показала са страхотни.
Изобщо ще обърна повече внимание на Виктория Бюти. Разбрах наскоро,че са българска козметика,което ми допада още повече. Изглежда,че и откъм състав не са бъкани с мното гадории. Обаче за този метод трябва да се махнат всички силикони. Любопитна съм какво ще стане.

# 686
  • русе
  • Мнения: 414
Ами то от всичко ако се прекали става на клечки. Този метод ми напомня на така нашумелия curly girl method за къдрава и чуплива коса. Представлява известно време миене със щадящи шампоани и балсами+спрейове без силикони и парабени и алкохол. Сушене и оформяне по описания по-горе начин с тениска и дифузер,използване само на балсам. С дифузера само на ниска степен. Аз ще започвам метода след седмица, защото ми е много иснтересно как ще се отрази на скалпа и косата ми. В инстаграм е пълно със снимки и обяснения на момичета следващи този метод. Аз се запалих от видеата на Зори(agleu mama). И ще опитам да видя какво ще се случи. Правя го най-вече заради скалпа и проблемите с него и да видя дали ако не изпозвам агресивни сурфатни продукти нещатата ще се подобрят.
За мен Саяс са ужасни шампоани. Не ми харесват никак. Но тези кристали,които Симона е показала са страхотни.
Изобщо ще обърна повече внимание на Виктория Бюти. Разбрах наскоро,че са българска козметика,което ми допада още повече. Изглежда,че и откъм състав не са бъкани с мното гадории. Обаче за този метод трябва да се махнат всички силикони. Любопитна съм какво ще стане.

Ох изчела съм и аз света,идеята ти е супер дано има положителен ефект.Принципно и аз не съм фен на Саяс,но тази серия ме спечели,а и чесно казано не гледам съдържанието на продуктите☺

# 687
  • Мнения: 19 041
Защо точно с тениска?

Тази процедура с мкенето, мачкането и гелосването всяка сутрин преси излизане ли се прави, или няколко дни ходите с несресана, огелпена, покята с препарати и попила мръсотията от смога, готвенето и пр. коса? Ресането до някаква степен почиства косата от праховата мръсотия, разнася равномерно себума от спалпа по дължината на косата. Като не се реши косата, скалпът става свръхомазнен, мръсен от стилизанти и естествено замърсяване, и се появяват всякакви кожни заболявания.

# 688
  • Мнения: 18 562
Защото хавлия накъсва косъма и го прави груб. А тениската не. По-щадящо е. На много места се препоръчва с тениска да се суши косата,чела съм и съм гледала видеа. То не е казано,че всеки ден ще оформяш така.

# 689
  • русе
  • Мнения: 414
Защото е памучна и е уж по щадяща от хавлиената кърпа.Сутрин само леко намачквам с вода.И косата ми не мисля,че е колосана,гелосана или други.А сресването на къдравата коса всеки ден е чисто безумие.това означава да ходя като идиот по улиците.Мия косата си два пъти седмично и тогава я сресвам,стилизирам и т.н

Общи условия

Активация на акаунт