Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 50

  • 73 221
  • 764
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 770
Моля, тогава си направи. Sunglasses

Фрау, поръчай крема в някоя реална аптека.

# 91
  • Deutschland
  • Мнения: 5 567
Нямам време вече, момичета. Не съм проверила онлайн, нямам и път към София. Ще минем покрай столицата само Sad Следващият път дано имам късмет

# 92
  • русе
  • Мнения: 1 317
Откъде си купувате бюти блендер ?

# 93
  • Мнения: 2 622
Джаста Праста,
Скрит текст:
Щях да питам и аз същото, и подкрепям Петенце да си направиш Simple Smile. В моя собствен залагам на счетоводния принцип "Предимство на съдържание пред форма" - нямам про снимки, но се старая съдържанието освен полезно, да е и забавно. Помисли си. Писането на статии е чуден и приятен начин да накараш мозъка ти да работи по-добре Simple Smile 
Бюти блендера на Ебелин ми харесва много. Ползвала съм китайски, на РТ също, но той ми е много твърд, не мога да се сработя с него и трудно се почиства. На Аура също беше хвален.

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 547
Аз пък се убих да търся крем Авиа с хума в Пловдив и греда. Аз ли не търсих където трябва, трудно ли се намира 🤔, но и този път ще тръгна за немско без бг крем

Моя си го купих от Фрамар. Но го нямаше във всеки клон. Провериха, и ми казаха конкретно в кой го има. От 10-на аптеки в града, го имаше само на 2-3 места (това за Стара Загора). Иначе, крема определено си заслужава.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 4 803
Като стана дума за бюти блендер - какво бихте препоръчали за по-лесно и правилно нанасяне на сс крем и коректор - бюти блендър или четка за фдт /за предпочитане от дм, Лили и подобни вериги или магазини/? И какви бихте препоръчали? Досега само с пърсти нанасям сс крем, но искам по-прецизно нанасяне.

Последна редакция: чт, 30 авг 2018, 14:43 от marzeliva

# 96
  • Мнения: 18 589
Аз много обичам да пиша и много харесвам блогове. Дори имам. Но вече не го поддържам след раждането.
+1 за Палмолив с кокос.

# 97
  • Мнения: X
Откъде си купувате бюти блендер ?
От SEPHORA истинският.

# 98
  • Deutschland
  • Мнения: 5 567
Кой е блога ти, мис Каролин?

# 99
  • Мнения: 18 589
Фраусрам ме е да го покажа.🙂 Много е аматьорски и не го развивам. Но не мога да съм на 100% и затова съм се отказала към момента.
За блендера така и не се научих да го ползвам това и си нанасям всичко с пръсти.

# 100
  • Мнения: 813
 Аз си поръчвам бюти блендери от Алиескпрес, от един и същи човек, много съм доволна. Имам малък, който използвам за коректор и голям за ФДТ
 Линк:
http://s.aliexpress.com/M3UjmAVN?fromSns=Copy to Clipboard

# 101
  • Мнения: 2 622
Аз за коректор използвам четка. Новите на Ебелин имат такава за коректор. Въпреки отрицателните отзиви, които съм чела за тези четки, аз съм доволна от моята.

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 4 803
Аз за коректор използвам четка. Новите на Ебелин имат такава за коректор. Въпреки отрицателните отзиви, които съм чела за тези четки, аз съм доволна от моята.
p0lina, благодаря, ще разгледам.
Г-жа Вейдър,  тази четка самостоятелно ли се продава или в комплект с други четки?

# 103
  • Мнения: 2 622
Самостоятелна е.

# 104
  • Мнения: 4 770
Аз пък го знам на Мисчето, но не е моя работа да го показвам, щом не иска. Blush

Общи условия

Активация на акаунт