Никога вече орифлейм!

  • 3 740
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 317
Аз харесвам определени продукти и на двете марки.

# 46
  • Мнения: 391
аз съм се отказала и от орифлейм и от ейвън #Cussing out
newsm10

# 47
  • Мнения: 4 053
аз съм се отказала и от орифлейм и от ейвън #Cussing out

и аз така,нещо не съм им фенка Confused


# 48
  • Мнения: 962
Аз съм много доволна от Орифлейм.А от Ейвън-пълен боклук.Особенно душ геловете и шампоаните им  Naughty
Можеби не сте попаднали на подходящи продукти .

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм почитател на каталожната търговия и досега не съм се помамила да си купя каквото и да е. Не ми вдъхват доверие и това е.  Tired

# 50
  • Мнения: 262
Бялата козметика на Орифлейм е с пъти по-добра от други марки на подобни цени.

# 51
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
аз съм се отказала и от орифлейм и от ейвън #Cussing out


Никога повече няма да си купя нещо без да съм го видяла "наживо" и без да съм го помирисала

# 52
  • Мнения: 270
подкрепям изказването
но бих го отнесла и спрямо Avon

Според мен, Ейвън имат и много хубави неща, което не важи за Орифлейм.
Например душ-геловете им почти всички са страхотни.

както и повечето кремове заице, а също така и червилата и ФДТ, общо взето почти всичко им е доста качествено за цената, на която се предлагат! имат и изключения, естествено, но в момента не мога да се сетя  Crazy

# 53
  • Мнения: 6 390
орифлейм или авон - един дол дренки  Crazy Confused
Никога повече  Naughty

# 54
  • Мнения: 14 503
Същото важи и за Ейвън. И двете марки са един дол дренки. Орифлейм съм ползвала преди години, разбира се останах недоволна. Ейвън използвах до скоро и от тази марка не съм доволна.

Az отдавна съм се уверила, че продуктите им са на много високи цени, а не отговарят на качеството.
Peace


А и каква е гаранцията, че едните са произведени в Швеция, а другите в Щатите?

съгласна съм напълно. некачествени и скъпи. а колкото до това къде са произведени - то си пише на опаковките - в полша.
иначе според мен оригиналите им - произведените съответно в швеция и щатите би трябвало да са по- качествени. поне нещата, които имам от щатите не са лоши ама не са и нещо кой знае какво.

Общи условия

Активация на акаунт