Колко често излизате само двамата?

  • 5 612
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
Не помня от кога не се е случвало.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Ние сме в период, в който излизаме тримата заедно, случва се поне веднъж седмично, предимно събота или неделя, че през седмицата на работа, на училище.
Дъщеря ми все още иска да ходи с нас, вероятно в най-скоро време ще почне да не иска с нас, а с приятели   ooooh!  Sad

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
На два месеца по веднъж в най-добрият случай. Въпреки че ни се иска по-често. Cry

# 18
  • Мнения: 179
Когато нашите деца бяха малки,страшно много излизахме.Оставяхме ги на свеки.Сега уж са големи и могат сами да се гледат, а рядко излизаме двамата.Просто моят мъж ПРЕДИМНО работи.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
почти не излизаме без нея.Вечер няма кой да я гледа,не че през деня има Close

# 20
  • Мнения: 7 263
От около 3 години гледаме да излизаме веднъж в седмицата, или поне два пъти в месеца сами. Не ни е идея фикс и не ги броим, просто от време на време гледаме да го правим.
Но сега си имаме бавачка и е лесно, а преди нямаше никакъв шанс да мръднем докато бяхме сами - нямаше на кой да оставим баткото, пък като станаха двама съвсем не ставаше.

# 21
  • Мнения: 1 427
Когато си имаме баба.Но това се случва рядко.

# 22
  • София
  • Мнения: 35 951
Поне веднъж в седмицата.

# 23
  • София
  • Мнения: 418
Много рядко. Веднъж на 5-6 месеца. Имаме баби, но той не ще да остава при тях и изобщо трудно се дели. 

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В седмицата 1-2 пъти вечер с приятели. По принцип излизаме с детето до към 8:30ч, но ако сме решили късно вечер тогава разчитаме на бабите  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 609
За близо 2 години, да ни се събират има- няма 3-4 пъти. Tired Да ни е жива и здрава, като порасте- повече. Peace

# 26
  • Мнения: 1 645
Вече не помня от кога не сме илизали сами, само мъжо и аз.
Иначе не ми пречи,излизаме с детето

# 27
  • Мнения: 2 663
Ами всяка вечер след като приспим бебеко сме някъде навън било и в околността.Оставям бебефона на който си е вкъщи или ако сме в другата къща(на 100 метра по въздуха) го взимаме с нас ако случайно детенце се размърда да се приберем.

# 28
  • Мнения: 2 255
НИКОЛКО  Rolling Eyes
просто все сме си с ремаркета  Joy
тъй като никой не ги гледа  no

# 29
3 пъти годишно - на рождените дни на най-най-близките ни приятели. Оставяхме големия син на майка ми, спеше у тях. Обаче откакто се роди малкия не сме излизали сами, пропуснахме рождените дни Sad Добре, че те ни идват на гости Wink Като спра да кърмя малкия предполагам, че пак ще подновим излизанията - 3 пъти в годината Laughing Иначе сме си все в комплект с дечурлигата Hug

Общи условия

Активация на акаунт