Как изчаквате косата си да порасне?

  • 12 145
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Ванилийка, мерси  Grinning

Яна, добре дошла сред нас, мерси за хубавия съвет, при нашите имам алое и ще пробвам. Ако може сега и нещо да кажеш за руси, нещастни коси... Sad маска за много суха коса, или някакъв трик и съвет за поддържане на руса коса, вид боя да препоръчаш...ще съм ти много благодарна.  Hug

Саби, сори, че малко се намесвам в темата ти  Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 492
аз в такъв момент връзвам на опашка и с разни шноли също.

# 17
  • Мнения: 1 107
Непрекъснато нося бейзболна шапка, но не ходя на работа, де  Simple Smile
Наскоро ходихме на сватба и се омазах с вакса, след което се разроших  Crazy

# 18
  • Мнения: 1 318
Аз лично ползвам диадема и така си придавам леко детинско излъчване и много ме харесват Party

# 19
  • Мнения: 7 430
И аз като теб искам вече по дълга коса, макар, че само преди 2 месеца тъкмо ми бе пораснала  Tired
Сега лятото си я връзвам повече - хем да не ми пречи, хем да не ми е топло, а и ползвам доста фибички, шнолички, забрадки, шапки и т.н. Все пак до известна степен трябва и да се подрязва, аз се харесвам как ми е подстригана и като ходя на фризьор ми запазват дължината, малко само върховете офъКват Mr. Green
...а и все си мисля за две съфорумки - Дуци и БУБА  Hugи още повече ме обвзема желанието за дълга коса Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 474
Пускам ви едно линкче с прически, има и детски, много идеи има!
 Peace
http://www.friseur.com/trends/index.htm

# 21
  • Мнения: 5 577
Просто не я подстригвам, моята не цъфти.

Близо година не бях се постригвала, косата ми станадо кръста.

Октомври 2005 ходих, и оттогава не съм. И със сигурност няма да ида тая година.  Mr. Green

Сериозно, не цуфти и  нямам нужда да я стрижа. Най-много малко за прическа.

# 22
Абе какво до кръста, аз искам да стигне до раменете. Laughing Касата ми в момента е около 4 см. дълга. Tired
Цял живот редувам къса и дълга коса(аз мен е най-много до лопатките) . 1 година съм с дълга после я постригвам и на 2 месец пак я пускам. Но периода докато се поизравни до средата на врата ми е ужасен! Мерси за всички савети! Ще пробвам да я мажа с Алое Hug

# 23
  • Мнения: 811
Просто не я подстригвам, моята не цъфти.


ми късметлийка си,аз имах колежка в университета и тя като теб-не и цъфтеше косата и растеше бързо-да ви завиди човек Mr. Green

ще пробвам и аз с алоето,че ми се намира подръка
а по темата-точно сега ми е до врата-никаква дължина-дразни ме ама не и обръщам внимание-иначе пак ще я отрежа Sick

Общи условия

Активация на акаунт