От Испания до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 1

  • 39 920
  • 354
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 12
Казаха, че от тази седмица уж може.

Здравейте, това е страхотно. Ще споделите ли къде го прочетохте, в сайта на габиели не виждам тази информация. Благодаря предварително 😊

# 211
  • Мнения: 2 280
Бях писала имейл до estobg.com , които доколкото разбирам са в колаборация с Габиели. Те ми отговориха, че от тази седмица ще може да се поръчва и през тях. Иначе есто.бг също правят доставки, като се ползва ID номера на Габиели. Цената е 3 лв/кг, тръгват всяка седмица.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 12
Бях писала имейл до estobg.com , които доколкото разбирам са в колаборация с Габиели. Те ми отговориха, че от тази седмица ще може да се поръчва и през тях. Иначе есто.бг също правят доставки, като се ползва ID номера на Габиели. Цената е 3 лв/кг, тръгват всяка седмица.

Много благодаря за информацията,  аз до колкото разбирам от сайта на габиели цената е 1 евро на кг.

# 213
  • Мнения: 2 280
Не знам каква е цената на Габиели, още не са го съобщили официално. 3 лв е цената на estobg.

# 214
  • Варна
  • Мнения: 12
Не знам каква е цената на Габиели, още не са го съобщили официално. 3 лв е цената на estobg.

Много благодаря за информацията ⚘

# 215
  • София
  • Мнения: 3 859
Не съм получила и не съм видяла на никой от комуникационните канали инфо от Габиели за онлайн пратки в Испания. Да си призная, че пробвах да поръчам от един сайт с адреса от този estobg, обаче ми искаше задължително някакъв испански номер, което е нещо като нашето ЕГН и не успях да поръчам. Бих искала да помоля някой от поръчващите и през други превозвачи, да подскаже какво се попълва на това поле, за да зная за друг път, че това ме спря. Благодаря!

# 216
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
От кой сайт се опита да поръчаш, че ти иска DNI/ NIE? И кога ти го иска- при регистрация или при осъществяване на поръчката?

# 217
  • Мнения: 2 280
От кой сайт е това?

# 218
  • София
  • Мнения: 3 859
От кой сайт се опита да поръчаш, че ти иска DNI/ NIE? И кога ти го иска- при регистрация или при осъществяване на поръчката?

От Дъглас и го иска при регистрацията - не мога да се регистрирам без него, задължително поле е.

# 219
  • Мнения: 1 285
Ето и някои магазини от мен:
от този не съм пазарувала https://www.venca.es/
от този съм пазарувала физически в Испания , не са лоши https://www.lefties.com/es/

# 220
  • Мнения: 190
Някой може ли да ми каже кога тръгва курса на GGBG от Испания?  Никъде не можах да намеря инфо на сайта им.

# 221
  • Бургас
  • Мнения: 2 139
Последната поръчка, която получих е тръгнала на 4.02.21 получих по Еконт на 12.02.21. Следващия курс би трябвало да тръгнал на 18.02.21. Евентуално предстои курс на 4.03.21 ако си спазват графика през две седмици да тръгва курс за БГ. И мен много ме дразни, че няма инфо в сайта им, не всички имаме Фейсбук и искаме да имаме такъв.

# 222
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Ето и някои магазини от мен:
от този не съм пазарувала https://www.venca.es/
от този съм пазарувала физически в Испания , не са лоши https://www.lefties.com/es/

Venca не препоръчвам. Поне за мен не са с добро качество нещата, а цени не виждам да има кой знае какви интересни.
Lefties са друга марка на Индитекс, харесвам им нещата, особено детски има добри попадения.

# 223
  • Мнения: 2 280
На пръв поглед ми хареса този Venca , има интересни неща и още по-интересни промоции. Качеството на тяхната марка ли? Защото гледах детските дрехи и има различни марки. Само, ако искаш да се възползваш от промоциите (чанта+кецове , олекотен юрган или различни палта и якета за 10 евро) трябва да има нещо сложено от тяхната марка в кошницата.

# 224
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
А, че то е станало като Ла редут, бе, всякакви марки. Преди 3-4 години се отказах да пазарувам от там, явно са се променили нещата. Ще разгледам и аз. Безплатна доставка на 25 евро е ок.
Нещата тяхна марка не блестяха с качество. Затова пък имам едни хавлии на 15 години от тях, които още са здрави, че и с добри цветове!

Общи условия

Активация на акаунт