Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

От Испания до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 1

• 24 420
  • 273
  •   1
Отговори
# 270
  • Varna
Здравейте,при асистирано пазаруване на ГГБГ променя ли ви се статуса след платен ?Преди седмица ми казаха ,че единия артикул не е наличен,което  за мен означава ,че е поръчано,а няма друга промяна.
И да попитам днес ли тръгва курса или следващия петък?
Благодаря 🌸

# 271
Не е наличен, означава, че нещо го няма и НЕ може да бъде поръчано, нещо не разбирам изказа Ви...
Или искате да кажете, че от тази информация си правите извода, че са поръчали другите неща, които искате, щом знаят, че нещо липсва?

# 272
  • Varna
Не е наличен, означава, че нещо го няма и НЕ може да бъде поръчано, нещо не разбирам изказа Ви...
Или искате да кажете, че от тази информация си правите извода, че са поръчали другите неща, които искате, щом знаят, че нещо липсва?
Извинявам се за неточния въпрос.
Свързаха се с мен преди седмица,че единия артикул не е наличен,но потвърдих желанието за другите и бяха поръчани.Статуса си стои на платен,а очаквах вече да е доставен и другия ми въпрос бе сшедващия курс този петък ли е тръгнал или е планиран за другия.

# 273
Много рядко променят поне при мен статуса. Даже имах и неотразена поръчка. Според мен са ги поръчали и чакайте мейл като дойдат в БГ, междинен със статус "пътува" най-вероятно няма да получите Wink

Общи условия

Активация на акаунт