Всичко за косата. Тема 6.

  • 59 819
  • 757
  •   1
Отговори
# 300
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
аз харесвам черта на етажи, пробвай, мисче!
И аз Simple Smile
В моемнта съм с прическа като на Сара Ангъс ,нещо не се възприемам.
Не е лошо.Прическата изисква обем .
Затова съм в издирване на продукти за обем,нещо което се пръска в корена и повдига косата.Сещате ли се за такъв продукт?Ще попитам и в съответната тема.
Тайга,свежа и готина прическа.Добре ти седи.Вчера те видях.
Аз се каня и много искам да направя драстична промяна,първото накъсах косата доста .Сега обмислям нов цвят за косата.Не мога да реша дали да направя това

или нещо още по щуро
Истината е ,че съм много страхлива и не съм сигурна дали трябва да го направя.
От години съм с една и съща прическа и дълга коса,с един и същи цвят.Когато отида на фризьор и запазя час за боядисване не ме питат какво искам защото знаят ,за подстригване също знаят ,пазят дължината .

# 301
  • Мнения: X
Голяма грешка при жените е да се подстригват “като еди си кой”, обикновено подведени по някоя снимка след фризьор. Ама дали косата е същата, чертите на лицето дали са същите и мигат ли да я поддържат... После теми във форума “Фризьорът ми съсипа косата” с лопата да ги ринеш.
И аз съм го правила, само тема не пусках Joy От тогава никога не показвам снимки - обяснявам какво искам и го съобразяваме с моята коса.

# 302
  • София
  • Мнения: 2 061
За обем мога да препоръчам два продукта:

- Първият ползвам от доста време и съм доволна. Моята коса е гъста, права, тежка и обикновено страда от липса на обем в корените. Като впръскам от пяната преди сушене ми издържа до следващото къпане (след 3 дни) с приличен обем.
Скрит текст:

- Вторият продукт е бюджетен, попадна ми случайно - майка ми го получила като подарък от нейна приятелка и ми го подари по веригата Mr. Green Пробвах го и върши същата работа като пяната на Лореал. Впръскване в корените на влажна коса и след това суша със сешоар. Придобивам приличен обем, който се запазва до следващото миене на косата. Не слепва, не зацапва, стои една идея по-твърда косата в корените, но не е нищо дразнещо. Чуден бюджетен продукт.
Скрит текст:

# 303
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Определено розовата коса е на мода, аз бих заложила на това. В момента съм с розов балеаж Simple Smile
Внимавай само ти към топлата или студената гама спадаш, за да знаеш и за цвета коса Simple Smile

# 304
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
Определено розовата коса е на мода, аз бих заложила на това. В момента съм с розов балеаж Simple Smile
Внимавай само ти към топлата или студената гама спадаш, за да знаеш и за цвета коса Simple Smile
към топлата,поне така мисля Simple Smile

# 305
  • Мнения: 3 542
Тайга, чудно изглеждаш!
Розовия цвят се поддържа много, много трудно - това за момичетата с мечта розов балеаж, дано ви се получи.
За подстрижка по снимка съм съгласна - не се получава. Но мен си ме окепазяват фризьорите без снимки, просто това си могат.

# 306
  • Мнения: 18 562
Пандорка, напълно си права. Аз от малка я правя тая грешка. Ходя даже със снимки в салона. Но сега преценявам по-добре. Вече знам какво ми е лицето и какво ми отива, с с пълна черта до раменете и без никакви етажи бузите ми сеподчертават, изглеждам пълна, знам, че прекалено късо и без етажи не е за мен. Това е реално супер обикновена прическа, която би отивала на повечето лица. Аз в момента съм си с такава, при мен трябва само да се отрежат няколко сантиметра и да се изравни.
Fluttershy, може ли снимка? Ако е удобно на твоята прическа. Аз съм за първата снимка, това щурото е по-странен цвят и трудно ще се поддържа.

# 307
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
Flushed

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 11:07 от Fluttershy

# 308
  • Мнения: 18 562
Благодаря за снимките.

# 309
  • Мнения: X
А и друг урок съм научила по трудния начин - за да няма страдание, подстригването трябва да е нещо просто, без модно за сезон, от едната страна така, от деугата иначе и т.н. Просто, че да може и най-некадърният фризьор да го направи.

# 310
  • Мнения: 3 542
Не съм съгласна за подстригването - казвам какво искам - леки етажи, максимална дъжина да се запази. И зведнъж онази кръцна с 10 сантиметра по-късо отпред. Нямах време ра реакция изобщо, питам я защо. Да не седяло като купа сено отпред, а аз съм къдрава и косата прави обем, където е по-къса, та се сдобих със завеса пред лицето. Иначе скъпарка тая, много луксозна фризьорка, даже се обиди, че не й оцених нещата.
До усет е всичко, някои фризьорки въобще не знаят какво правят.

# 311
  • Мнения: 18 562
И елементарната прическа е много сложна понякога. Някои и това не могат. Понякога точно класическа обикновена прическа може да се окаже най-трудното. На мен от години едни етажи не могат като хората да ми направят...

# 312
  • Мнения: X
Мдаа, а още по-трудно е права и равна. Все едно си минал с кривата ножица после.

# 313
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не ми се говори за подстригване и фризьори. Когато за сефте клъцнах косата на крив боб, дори и снимка не носех. Казах горе-долу какво искам и жената ме направи идеално. После няколко месеца не се бях подстригвала и си имах формата. Абе, супер беше. После отидох пак при нея за скъсяване и .... не може, бе. Не може втори път да го направи така добре. Ама първия път си игра да оформя час и половина, а после на две на три. Давах й няколко шанса, ама тц. И при други обикалях и още обикалям, ама не става същото. Последната девойка първия път беше ок, втория не бих казала.
аз харесвам черта на етажи, пробвай, мисче!
Затова съм в издирване на продукти за обем,нещо което се пръска в корена и повдига косата.Сещате ли се за такъв продукт?Щ
Имам този и този. Първият прави обем, но нещо ми се беше залющила косата и ме сърбеше, та от тогава не съм го ползвала и не съм убедена дали е от спрея. Вторият не ми дразни скалпа, но и обем не виждам.

# 314
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
Хубава черта как се прави според вас.
С машинка или с ножицата?
Моята фризьорка ме подстригва с машинка,новата с ножицата.
Известно време моята фризьорка ще отсъства .
От гoдини ходя при нея.Казвам и ме прави,не нося снимки.С две думи и се разбираме.
Нямам търпение да се завърне.Дотогава ще се поизмъча.

Последна редакция: чт, 27 сеп 2018, 11:04 от Fluttershy

Общи условия

Активация на акаунт