Всичко за косата. Тема 6.

  • 59 823
  • 757
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 18 562
Елена,знаеш ли колко пъти съм чела в описанията,така и не намерих да пише възраст. Даже щях да им пиша на Бочко,да ги питам. Мерси за информацията.
Аз тия дни се мъча с дифузера,стотици клипове изгледах,не става много добре,трябва тренинг. Не знам къде бъркам.
И вече малко съжалявам за косата,липсва ми. Но ще го преживея. Аз си се знам. Искам да намеря начин да изглежда небрежно оформена,на леки вълни. Но не искам преса.

# 406
  • Мнения: 2 179
Стискайте ми палци, утре ще си мацам кичурите с това и не знам какво да очаквам...
Скрит текст:
Ако някой е пробвал на не много руса коса да каже какво се е получило Simple Smile

п.п какво слагахте в боята за е по-щадяща ?

# 407
  • Мнения: X
Мис, косата ти просто не е къдрава, затова не става. Леко чуплива е и най-много да я разрошиш с дифузера.
А и личното ми мнение е, че новата прическа ще ти седи по-добре изправена, точно като на снимката на Сара.

# 408
  • Мнения: 18 562
Сигурно е така. Обаче съм виждала да става и на чисто прави коси. А и не се харесвам много права. Искам да я нося небрежна.

# 409
  • Мнения: 1
Преди около  година попаднах на публикация т. нар. спрей за коса miracle oil mega hair . Намерих го в блогът на Ели- Рапунцел, но нейният блог не е активен вече ,търсих го и из интернет не намерих нищо все ми излизаха други продукти при всяко цъкане на линка на miracle oil mega hair. Гледах много положителни мнения за него, но единствения сайт в който го намерих беше румънски и преди съм го търсила намерих го на български, но тогава не исках да го поръчвам . Някой от вас да знае, къде се предлага и ако се подложила на такава терапия за коса да сподели. Благодаря предварително!

# 410
  • Мнения: 206
Мис може да пробваш с ролки. От тези дето се варят. При мен се получава

# 411
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
Сигурно е така. Обаче съм виждала да става и на чисто прави коси. А и не се харесвам много права. Искам да я нося небрежна.
С една въртяща четка може да докараш супер вид.
Небрежен и на места да подвиеш косата.
Ще ти стои много по добре от къдрици .

# 412
  • Мнения: 18 562
Нямам такава. Пробвах да работя с нея и не става. Трудно ми е. Вчера опитах пак с дифузера и станаха доста приятни вълни,но винаги от едната страна става по добре от другата

# 413
  • Мнения: 441
Здравейте! Реших да започна пак с кокосовото масло преди миене на косата. Проблемът ми е, че се налага да я мия неделя, вторник и четвъртък. Вие как мислите дали преди всяко миене да я мажа с маслото? Преди я мазах два пъти в седмицата и беше много добре и сега се чудя дали три пъти ще й дойдат в повече. Blush

# 414
  • Мнения: 18 562
2 пъти е напълно достатъчно, нори и 1 път е добре. Прекалявянето не е хубаво,  да не стане обратен ефект.

# 415
  • Мнения: 441
2 пъти е напълно достатъчно, нори и 1 път е добре. Прекалявянето не е хубаво,  да не стане обратен ефект.
И аз така си мислех. Благодаря! Flowers Hibiscus

# 416
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 От мазане до мазане има разлика. Абсолютно преди всяко миене мажа кокос по дължините. Може да е 15мин.,но слагам. Предпазва ги от агресията на шампоаните. Това за изрусена коса. На скалпа масла слагм по-рядко...да кажем веднъж седмично или на 10 дни.

# 417
  • Мнения: 3 137
Има ли нещо, с което могат да се тонират бели косми, без да се боядисва цялата коса или поне да не се сменя много драстично естествения ѝ цвят? Пробвах с тониращия шампоан на Лореал и с обикновеното "Сребро за бели коси", но не променят бялото изобщо. С някакъв оцветяващ шампоан какъв ефект ще постигна? Гледам и че има някаква къна с кестеняв цвят, но и с къната нямам никакъв опит.
Косата ми е тъмно сивкаво-руса и белите косми все още не са толкова много, но отблизо се забелязват все повече.

# 418
  • Мнения: 1 600
Ползвам Сериоксила на Лореал,но понеже се слага всеки ден ме е страх да слагам каквото и да било друго на скалпа от сорта на хининова вода,отвари и прочие...правилно ли е това? Много ми се иска да си подхранвам скалпа и с други неща понеже ме е налегнал косопад Sad

# 419
  • Мнения: 5 356
И мен ме е налегнал косопад.. Вече се стряскам. Слагам хининова вода и един спрей на Билка. За сега виждам минимален ефект.

Общи условия

Активация на акаунт