Бързи здравословни въпроси и отговори – 16

  • 43 807
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Мимозка ами с кръв в изпражненията какво чакаш, на гастреонтролог ходи ли?

И повярвай ми от ПА може да ти бие сърцето силно.
Сега не съм ходила на гастро ,ходих преди два месеца.Чак толкова силно да бие от ПА и посред нощ по скоро трябва да има проблем някакъв
За Бога! Имам дежа вю! Чак толкова да си категорична, че нещо ти има, звучи не само налудничево, но и несериозно към теб самата. Налягай си парцалите и иди на невролог, психиатър или психолог. Те поне ще намерят подход да изслушат всичките ти оплаквания, за които ние тук изгубихме всякакво търпение.
Ние няма да те излекуваме и години да продължи твоето самооткриване на симптоми!

# 706
  • Мнения: 490
Ще ида на психиатър чак ,когато съм сигурна ,че няма наистина здравословен проблем,но има още изследвания да се правят .Нападайте ме щом така ви е по добре грам не се обиждам,защото не съм някаква луда кой нормален човек няма да се притеснява за здравето си все едно някой от вас ако е на моето място ще му е много ок ще си каже а то ми няма нищо всичко е на психична основа а продължавате да се чувствате зле и дори вече нощем да се будите от това.Но пак казвам от страни е лесно да се съди ,но само аз знам какво ми е.Мислите ли,че ми е хубаво така,всеки ден да лежиш да не ти е добре,да нямаш сили за нищо,да не можеш да обърнеш внимание на детето си ,да не можеш работа да почнеш,въобще не се чувствам човек вече.И никой да не те разбира,но няма проблем нападайте ме колкото искате.Аз ще ви прочета нападките но няма да отвърна ще съм благодарна на тези които могат да ме насочат наистина къде може да е проблема ,защото пак казвам това доближаване постоянно на границите,сърцебиене ,гадене,главоболие,замайване,дори  и кървене при изхождане не са от нищото!

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 913
Мимка на психолог отиди не на психиатър, всички ти дават адекватни съвети тук, но само да казваш на нас симптомите си няма да имаш никаква файда и подобрение просто действай за да ги отстраниш.

# 708
  • Мнения: 4 874
Едно си баба знае, едно си бае. Triumph

m1m0zkaaaa, ти прочете ли въобще поста, който написах, адресирах и аргументирах  специално за теб?  Там е обяснено кратко , точно и ясно от къде са ти симптомите.
 
  

# 709
  • Мнения: X
Поредната тема, която се задръства от съвети към Мимозка, които тя не иска да последва. Чудя се въобще, защо пише.

Ей това сега е с лошо.

# 710
  • Мнения: 48 239
Ами ако й помага споделянето, да пише...вероятно и близките й са я отрязали вече
Мимозка, има и тема за хипохондрията, макар че там на пишат дами с толкова тежки случаи, или поне са осъзнати и държат под контрол мислите си

# 711
  • Мнения: 39 779
Поредната тема, която се задръства от съвети към Мимозка, които тя не иска да последва. Чудя се въобще, защо пише.

Ей това сега е с лошо.
Уж по едно време ни отсвири, ама явно ѝ липсваме.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 913
И аз съм писала в  темата за хипохондрията и я следя.

# 713
  • Мнения: 55 050
Кръв в изхождането няма никаква връзка с другите оплаквания - играещо кръвно, сърцебиене и замайване.
Може най-обикновен хемороид да е.

# 714
  • Мнения: X
Кръвта е някой хемороид. Другото са паник атаки и тревожност.

Мимозке, изследва ли се за Кандида в червата?
Не ми отговаряй. 😃😃

# 715
  • Мнения: 5 999
Мимозке, изследва ли се за Кандида в червата?

Ох, не отваряй дума за тази твоя Кандида, че я четох 100 пъти досега. Mr. Green Вече и аз се чудя дали да не се тествам. Толкова си убедителна.
Другата тема-табу е несъстоялата се гастроскопия на Мимозка. Шшшт... Simple Smile

# 716
  • София
  • Мнения: 5 197
".....защото пак казвам това доближаване постоянно на границите,сърцебиене ,гадене,главоболие,замайване,дори  и кървене при изхождане не са от нищото!"

Всъщност тези симптоми ги има поне всеки втори-трети човек.
И на мен ми се гадеше с месеци , имах ниско кръвно , замайване и ?
Просто се контролираш и отдаваш това на стрес , нерви, недоспиване , недохранване и всички обичайни за живота ситуации.
Ще ти е много по-лесно да живееш и да знаеш, че в един момент , това са си съвсем нормални неща и почти винаги идват от стрес и нерви.
Ако си направила всички възможни изследвания ( вкл.и невролог (за гаденето) и всичко е нормално , може да си доставяш хубави емоции, да си намериш хоби, да работиш, да се радваш на детето ( то на колко е всъщност ?)
Ако е малко и си родила наскоро, много жени изпадат в депресия , дори да не си я признават (както аз напимер) и оттам идват всякакви мисли в главата.

# 717
  • Мнения: 490
".....защото пак казвам това доближаване постоянно на границите,сърцебиене ,гадене,главоболие,замайване,дори  и кървене при изхождане не са от нищото!"

Всъщност тези симптоми ги има поне всеки втори-трети човек.
И на мен ми се гадеше с месеци , имах ниско кръвно , замайване и ?
Просто се контролираш и отдаваш това на стрес , нерви, недоспиване , недохранване и всички обичайни за живота ситуации.
Ще ти е много по-лесно да живееш и да знаеш, че в един момент , това са си съвсем нормални неща и почти винаги идват от стрес и нерви.
Ако си направила всички възможни изследвания ( вкл.и невролог (за гаденето) и всичко е нормално , може да си доставяш хубави емоции, да си намериш хоби, да работиш, да се радваш на детето ( то на колко е всъщност ?)
Ако е малко и си родила наскоро, много жени изпадат в депресия , дори да не си я признават (както аз напимер) и оттам идват всякакви мисли в главата.


Не е малко на четири и половина е.Август месец бях на невролог.Не мога да го отдам,че е нормално ,защото е всеки ден постоянно до такава степен,че ти пречи на живота,разбирам да се случва пт време време да и да отминава..

# 718
  • София
  • Мнения: 5 197
Скрит текст:
".....защото пак казвам това доближаване постоянно на границите,сърцебиене ,гадене,главоболие,замайване,дори  и кървене при изхождане не са от нищото!"

Всъщност тези симптоми ги има поне всеки втори-трети човек.
И на мен ми се гадеше с месеци , имах ниско кръвно , замайване и ?
Просто се контролираш и отдаваш това на стрес , нерви, недоспиване , недохранване и всички обичайни за живота ситуации.
Ще ти е много по-лесно да живееш и да знаеш, че в един момент , това са си съвсем нормални неща и почти винаги идват от стрес и нерви.
Ако си направила всички възможни изследвания ( вкл.и невролог (за гаденето) и всичко е нормално , може да си доставяш хубави емоции, да си намериш хоби, да работиш, да се радваш на детето ( то на колко е всъщност ?)
Ако е малко и си родила наскоро, много жени изпадат в депресия , дори да не си я признават (както аз напимер) и оттам идват всякакви мисли в главата.


Не е малко на четири и половина е.Август месец бях на невролог.Не мога да го отдам,че е нормално ,защото е всеки ден постоянно до такава степен,че ти пречи на живота,разбирам да се случва пт време време да и да отминава..
Пречи на живота доколкото ти му позволиш.
Била съм в това състояние доста време ( да не кажа и сега )
Просто заменям емоциите , върша нещо , което харесвам , спирам да мисля (буквалоно) за здравсловните си проблеми , свиквам с тях , познавам се , и т.н.
Казваш и това ще мине , малко е стрес в началото, "защо на мен ми се случва, до сега не ми се е случвало" ,но се свиква.
Годините (ни ) също си казват думата. Не сме на по 20-28г.
Просто се пусни по течението , всичко ще отмине , убедена съм ,че ти няма нищо серизоно здравословно .
Животът като цяла стана сложен, изнервен, мръсен въздух, гадна храна и т.н.
Ако това е успокоение, много сме с тези симптоми .

# 719
  • Мнения: 55 050
Мимозка, всички тук ти даваме добри съвети и те успокояваме, че си здрава.
Но ти много държиш да си болна, от тежка болест.
Никой не може да ти помогне. Ти си тази, която трябва да се измъкнеш сама.
Казах ти. Хубави витамини, да си попълниш липсите, които водят до тази тревожност. Почивка, сън, приятни занимания, много разходки и движение. Това ти е лечението.
Не те съветвам да ходиш по психолози - само ще си дадеш парите,  и психиатри - най-лесно е да ти дадат антидепресанти, от които няма измъкване цял живот.........

Общи условия

Активация на акаунт