"Димитър Маджаров" - от нашето семейство за вашето семейство!

  • 35 398
  • 354
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3
Много бърза, приятна и полезна е закуската, приготвена с прекрасните колбаси на ,, Димитър Маджаров '' ( Сандвич или яйца на тиган с колбаси ) а като добавка айрян на ,, Димитър Маджаров '' , а любимо - на семейството , а и на дъщеря ми - на 9 години  ни е САМО КИСЕЛОТО мляко на ,, ДИМИТЪР МАДЖАРОВ '' и НИКОЕ ДРУГО  Heart , от което почти всеки ден си приготвяме ТАРАТОР !

# 286
  • Мнения: 6 304
Бих приготвила любимите принцеси с кашкавал Маджаров,заедно с незаменимия айрян Yum

# 287
  • Мнения: 2 193
Ако трябва да избирам от продуктите, които в момента имам в кухнята, то храната на детето ще е: сандвич с домашен пълнозърнест хляб, масло, кашкавал и филе "Маджаров“ с парчета чушка и краставичка от градината  на баба, а за десерт - кисело мляко с горски малини.

П.П. ПР-отдел на "Маджаров", когато предлагате български продукти, използвайте български думи: имаме си еквивалент на "слайсирани“ - нарязани.

# 288
  • Мнения: 9 486
Сандвич с продуктите на "Маджаров" + айрян Wink

# 289
  • иска ми се Варна през лятото
  • Мнения: 223
Сандвич, любимият айрян и задължително зеленчук и плод. Но винаги малката си прибавя и нещо сладко 😂

# 290
  • Лясковец
  • Мнения: 765
Обожаваме айрян и често си вземаме за училище,обичаме сиренце и кашкавал и си правим сандвичи със яйце и сирене като понякога настъргвам шпеков салам и слагам в плънката.

# 291
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Любимата закуска на синовете ми - печен сандвич със сирене и кашкавал "Маджаров" и кисело млекце "Маджаров"!

# 292
  • Мнения: 1
Здравейте,

Любимата закуска на нашия малчуган са тост - сандвичи със сирене и кашкавал''Маджаров'', малко шарена сол и като се разтопи кашкавалчето става изключително вкусно. 

Поздрави,
Силвена

# 293
  • Мнения: 394
С продуктите на "Димитър Маджаров" често си правим буфер банички с сирене, кашкавал и яйце и допълнение към тях айран.

# 294
  • Мнения: 978
За закуска бих приготвила кисешо мляко с овесени ядки и парчета плодчета, но тън като това е трудно да се закара на училище бих приготвила и сандвичи с колбас и кашкавал.

# 295
  • Мнения: 1 622
Колбас и кашкавал за сандвичи

# 296
  • Мнения: 6 017
Сандвич с кашкавал и луканка + чаша кисело мляко.

# 297
  • Мнения: 226

Бих приготвила  сандвичи : пълнозърнест хляб, топено сирене, кашкавал Маджаров, краставичка и луканка Маджаров. За пиене ще прибавя айрян Маджаров.
[/quote]

# 298
  • Плевен
  • Мнения: 602
Бих приготвила сандвич с кашкавал ,,Маджаров" , допълнен с айрян, или кисело мляко ,,Маджаров" с плодове и овесени ядки.

# 299
  • Мнения: 67
Със настърган кашкавал приготвям принцеси. А за пиене правя айран от киселото мляко.

Общи условия

Активация на акаунт