Преди и след (home makeovers)

  • 121 783
  • 761
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 207
А изглежда, че ремонтът е поне за 5000. Но иначе всичко е с много вкус избирано и направено.

# 61
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
А проектите ваши ли са?

# 62
  • Мнения: 2 236
evanescence, много благодаря! Имах притеснения относно цвета, че ще бъде малко стерилно, но се получи добре и винаги мога да експериментирам с цветове на кърпите Simple Smile
YanaDG, ние искахме такива плочки още от начало, но проекта е направен от магазина, в който ги купихме. Като цяло имахме съвсем различна идея, но в последствие жената там ни направи този и много ни хареса. Иначе позиционирането на душа, мивката и тоалетната си е по наша идея.

# 63
  • Мнения: 11 568
Поздравления! Много е хубаво.

# 64
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Чудесно е! Всичко ми хареса, много добре се е усвоило пространството. А има ли параван или завеса - за душа? Как сте решили проблема с влагата?

# 65
  • Мнения: 2 236
Ами обмисляме вариант за параван. Обаче не можем да намерим фирма, която да ни го изработи. Така на снимките не си личи, но няма прав ъгъл между плочките на пода и на стената и сигурно ще е малко трудно.
Иначе след всяко къпане се подсушава добре, ако има влага по вратата се забърсва /малко сбъркахме с такава интериорна врата, трябваше да сложим такава за баня..но идеята беше всички да са еднакви.. Grinning/

# 66
  • Мнения: 22 867
bl00dflowerz, чудесно е станало! bouquet Искам да питам за тавана как е направен, че ни е чуденка за момента.  Peace

# 67
  • Мнения: 2 236
Таванът е с гипсокартон и вътре има каменна вата, че сме на последен етаж и искахме да се изолираме възможно най-много.

# 68
  • Мнения: 22 867
Чудя се за една баня, предстои ремонт, предлагат ми някакъв .......все едно отделни летви /не е дърво/ една до друга, не знам как се закрепват, но не ми харесва. Иска ми се гладък таван, но нали трябва и на влага да издържа и най-вече да не ми прави мухъли, та съм в процес на питанки и проучване.  Simple Smile bouquet

# 69
  • Мнения: 22 766
Чудя се за една баня, предстои ремонт, предлагат ми някакъв .......все едно отделни летви /не е дърво/ една до друга, не знам как се закрепват, но не ми харесва. Иска ми се гладък таван, но нали трябва и на влага да издържа и най-вече да не ми прави мухъли, та съм в процес на питанки и проучване.  Simple Smile bouquet
С гипсокартон за бани ,нашите са такива.В баните свалихме нивото с 20см. на височината, бяха много високи таваните и положихме гипсокартон за влага.

# 70
  • Мнения: 2 236
Чудя се за една баня, предстои ремонт, предлагат ми някакъв .......все едно отделни летви /не е дърво/ една до друга, не знам как се закрепват, но не ми харесва. Иска ми се гладък таван, но нали трябва и на влага да издържа и най-вече да не ми прави мухъли, та съм в процес на питанки и проучване.  Simple Smile bouquet
С гипсокартон за бани ,нашите са такива.В баните свалихме нивото с 20см. на височината, бяха много високи таваните и положихме гипсокартон за влага.

Абсолютно! Това според мен е най-добрия вариант + един латекс за мокри помещения и готово Simple Smile

# 71
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Лабрекс, най-вероятно са ви предложили панели Хънтър Дъглас:


И ние правихме ремонт у дома, все още има за довършване. Но нямам снимки "преди", правихме, когато почнахме къртенето - през всички етапи, докато завършим.

# 72
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, най-вероятно са ви предложили панели Хънтър Дъглас:
Скрит текст:


И ние правихме ремонт у дома, все още има за довършване. Но нямам снимки "преди", правихме, когато почнахме къртенето - през всички етапи, докато завършим.

YanaDG, благодаря, точно това беше названието, но ми изхвърча от главата! Simple Smile bouquet Предпочитам си белия гладък таван, хич не ми пречи, че ще изглежда стерилно. Peace

# 73
  • Мнения: 7 270
У нас и банята и коридорите са с такива панели(ММ е "влюбен "в тях -лесно се слагат)

В банята са на над 10 години,а коридора е в процес на завършване.
Скоро ги ползвахме и за "козметично "покриване на стена и тръби в баня.

# 74
  • Мнения: 1 195
Ето я и моята кухня, има някои неща за довършване все още.
Преди:
Скрит текст:

След:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт