Преди и след (home makeovers)

  • 121 876
  • 761
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 207
Calli, абсолютно невероятно е, същинска мечта! Всъщност и преди не е било лошо, а сега как е направено е перфектно. Поздравления!

# 91
  • Варна
  • Мнения: 223
Calli, стархотно се е получило!
Настилката в хола ламиниран паркет ли е? Ако може
производител и модел.

# 92
  • Мнения: 265
Благодаря ви Franie, Evanesce, Just Eva!

Just Eva - да, ламинат е, германски e. Ето линк към сайта на фирмата Kronotex - Amazone e вида ламинат. Не си спомням кой точно е нашия, но мисля че един от тези двата.

https://m.kronotex.com/Collections/KRONOTEX-AMAZONE-0109394153.html


Evanesce - преди беше много тъмно и според вкуса на предишните собственици, искахме да си го направим както на нас ни харесва Simple Smile.

Последна редакция: ср, 10 апр 2019, 05:18 от Calli

# 93
  • Мнения: 16 871
Много ми хареса!
Браво! Особено кухнята!

# 94
  • Гр. София
  • Мнения: 179
Нашата тераса:
Преди:
Скрит текст:



След:

Скрит текст:









Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 07:13 от AnMary

# 95
  • Мнения: 1 195
Скрит текст:
Нашата тераса:
Преди:




След:










Много е хубава! Столчетата и масичката откъде са?

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 07:14 от AnMary

# 96
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Като от списание е! Цветно и носещо настроение! Браво!

# 97
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Ааааа.Кученцето много ми харесва-с тези слушалки е убиец.Чудя се,дали да ви покажа и аз нещо "преди-след".Не е тереса,баня или кухня,а Северната стена на къщата ни Grinning . Simple Smile Иначе много красиви неща показвате.

# 98
  • Гр. София
  • Мнения: 179
Скрит текст:
Нашата тераса:
Преди:




След:











Много е хубава! Столчетата и масичката откъде са?

От Mr Bricolage са, 129 лева струват. Има ги и в зелено, бяло и кафяво: https://www.mr-bricolage.bg/bg/Rastitelnost-i-oborudvane/Gradins … sIYa-SIN/p/954534

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 07:14 от AnMary

# 99
  • Мнения: 2 081

Sunny_Smile_88  , страхотно е станало

# 100
  • Мнения: 4 200
Скрит текст:
[
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Таванското помещение преди и след. Размери 2,5 на 2,5 м.

# 101
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
1.Така беше ,когато я измазваха.Иначе,преди да я измажат,беше 1-1,50м камък почти до прозореца,а от прозореца нагоре тухла.
Скрит текст:
      

2.След това имаше изолация/саниране-не знам кое е по-правилно да напиша. И пак замазка.
Скрит текст:
Скрит текст:
      

3.Боядисване.
Скрит текст:
      

4.Поставяне на плочки.Да обясня защо плочки,а не цимент,както е пред 2та гаража-просто тръбите за водата в къщи,минават зад къщата,или просто казано на улицата,под плочките.

Скрит текст:
      

Скрит текст:
   

Предстои и слагане на "плочки"/"камък" на къщата,но другият или по-другият месец,защото сега е студено. Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 6 094
Скрит текст:
[
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Таванското помещение преди и след. Размери 2,5 на 2,5 м.
Това се казва промяна. Grinning
А как се справяте с чаршафите в това малко пространство горе?

# 103
  • Мнения: 4 200
Успявам. Матракът в долния край опира в ламперията на тавана, самият матрак доста трудно се маха от място, но има чалъм. Спи се добре горе, пробвахме.
Проектът и изпълнението  / с изключение на най-грубата част- покрива и прозореца/ са наши.  Усвоен е и последният възможен квадратен милиметър:satisfied:

# 104
  • Гр. София
  • Мнения: 179
1.Така беше ,когато я измазваха.Иначе,преди да я измажат,беше 1-1,50м камък почти до прозореца,а от прозореца нагоре тухла.
Скрит текст:
      

2.След това имаше изолация/саниране-не знам кое е по-правилно да напиша. И пак замазка.
Скрит текст:
Скрит текст:
      

3.Боядисване.
Скрит текст:
      

4.Поставяне на плочки.Да обясня защо плочки,а не цимент,както е пред 2та гаража-просто тръбите за водата в къщи,минават зад къщата,или просто казано на улицата,под плочките.

Скрит текст:
      

Скрит текст:
   

Предстои и слагане на "плочки"/"камък" на къщата,но другият или по-другият месец,защото сега е студено. Simple Smile


Тотална промяна! Браво! 👏

Общи условия

Активация на акаунт