Преди и след (home makeovers)

  • 121 916
  • 761
  •   1
Отговори
# 120
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Може ли координатите на мебелната фирма в Казичене, много моля?

# 121
  • Мнения: 9 874
Пипчи,

Защо си махнала рафтчетата на шкафовете горе. За мен те са най-доброто нещо на света, не ги давам за нищо Simple Smile у нас са малко разхвърляни, ама пак не ги давам

# 122
  • Мнения: 1 804
Пипчи,

Защо си махнала рафтчетата на шкафовете горе. За мен те са най-доброто нещо на света, не ги давам за нищо Simple Smile у нас са малко разхвърляни, ама пак не ги давам
Румка, искам всичко да ми е прибрано. Чудя се 10 години как съм търпяла предишната натурия, имах чувството, че всеки момент ще ми се изсипе всичко на главата. Като има рафтове, всеки трупа там, каквото му е кеф. Минат, изпразнят джобовете и така си остава - хартийки, стотинки, всякакви боклуци. Тц, никога повече открити рафтове Grinning

# 123
  • Мнения: 22 879
Синьо-сив, патладжанен, петролено синьо, маслено зелено..

# 124
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте. Прекрасна тема и прекрасни преобразявания! Simple Smile
Показвам нашата кухня преди, по време на и след
Скрит текст:










Останаха дребни неща за довършване, но като цяло съм много доволна. Освободи се пространство и сега ми е много по-приятно пребиваването над печката/мивката Grinning
pip4i, страхотна транформация. Браво! Имам една малка забележка. Боде ми очите микровълновата. Пожълтяла е с времето и контрастира с останалите нови неща. Аз бих я сменила.
Другото, но си е е съвсем въпрос на вътрешно усещане е, че не бих държала сушилня за съдове. Идва ми натрупано. Това долу миялна ли е?
Коментарът е съвсем добронамерен.  Hug

# 125
  • Мнения: 22 867
pip4i,чудесно се е получило, много е различно от предишния вариант. Поне на човек да му е приятно да прекарва време в кухнята! Simple Smile /това, защото не ми е от най-любимите помещения.  Mr. Green/А за сушилника, кухня, която се използва, може би и деца има, няма как да изглежда като от картинка. И да има миялна, понякога се налага човек да измие нещо на ръка, та в този ред на мисли сушилникът не ми се струва излишен. Peace

Calli, и при вас ми хареса, хубав апартамент!Уф, като знам, че ме чака ремонт, добре ми действа темичката, вдъхновяващо някак, дано и ищах за работа ми дойде. Обичам някои неща сама да си ги правя, но при нас ще е просто освежителен ремонт, няма да има драстични промени. Peace

# 126
  • София
  • Мнения: 7 673
А за сушилника, кухня, която се използва, може би и деца има, няма как да изглежда като от картинка. И да има миялна, понякога се налага човек да измие нещо на ръка, та в този ред на мисли сушилникът не ми се струва излишен. Peace
Аз не искам да споря.  Peace
И у дома има деца, но не чувствам нужда от сушилник. Мен просто всичко отвън ме дразни. Но всеки си знае. Иначе къщата ми не е като от картинка, че и куче има. Peace

# 127
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
При нас сушилникът е вграден. Направихме го в шкафа над мивката. И съдомиялна имаме. Почти всичко е вградено.

# 128
  • Мнения: 1 804
Ирина, брагодаря за включването. Hug Микравълноата и на мен ми боде очите, почти на 20 години е, но и нейният ред ще дойде. Отдавна съм й се заканила Smiling Imp
Що се отнася до сушилника, приемам всякакви идеи. Аз също не понасям нещата да са ми отвън, исках да го разкарам, но не намирам вариант. Ползва се постоянно, не става всичко в миялната. Искам да скрия и верото, сапуна и съдът за прибори, но не ми идва на акъла как Rolling Eyes
Лабрекс, хич не се прави, че не ти е любимо място кухнята! Фен съм на рецептите ти Yum WinkHug

# 129
  • Мнения: 2 242
Може ли координатите на мебелната фирма в Казичене, много моля?
Това е визитката на жената, тя най-лесно може да ви упъти тъй като локацията в Google maps е грешна, а пък аз съм много зле с обясненията Blush

# 130
  • София
  • Мнения: 7 673
Ирина, брагодаря за включването. Hug Микравълноата и на мен ми боде очите, почти на 20 години е, но и нейният ред ще дойде. Отдавна съм й се заканила Smiling Imp
Що се отнася до сушилника, приемам всякакви идеи. Аз също не понасям нещата да са ми отвън, исках да го разкарам, но не намирам вариант. Ползва се постоянно, не става всичко в миялната. Искам да скрия и верото, сапуна и съдът за прибори, но не ми идва на акъла как Rolling Eyes
Аз всичко бухам в миялната.
И у нас верото и гъбата ми бодат очите. На плота ми са само те и кафемашината. Но нея си я харесвам да ми седи.

# 131
  • Мнения: 6 874
А къде държите тостер, електрическа кана за вода, кухненска машина? Виждала съм разни модерни начини за скриване с врата на шкаф в пинтерест, но хем се иска повече място, хем излиза по-скъпо. Или не ползвате такива уреди?

# 132
  • Мнения: 1 162
Благодаря! Фирмата се казва Belcaro и се намира в Казичене. Те са си производителя. Иначе го видяхме първоначално в Мебели Идеа - https://mebidea.com/dnevna-trapezaria/uglovi-modulni-holovi-garn … a-garnitura-Mario
Но от производителя излезе доста по-евтин Blush
Малко не преценихме големината и се събра точно, ама пък стана уютно Grinning

Наистина, е много хубав !
А на каква  цена ви излезе дивана?

# 133
  • САЩ
  • Мнения: 666
Да се включа за сушилника - аз обичам електроуредите ми да са ми под ръка отвън, но ненавиждам сушилници - слагам всичко в миялната, а нещата, които не могат да се мият там суша на ей това нещо от ИКЕА:
https://www.ikea.com/us/en/catalog/products/50387259/
Държа го при кърпите, вадя го само като имам нещо да суша и после прибирам.
Имам няколко, перат се в пералнята без грижи.

# 134
  • Мнения: 22 879
Сушилник и аз ползвам, има неща, които не са за миялна и няма как.Но показаното нещо от Икеа ще го проича.
Иначе за верото- има вградени диспенсъри , аз ползвам такива от 20г:
https://www.elazbg.com/bg/products/29

Общи условия

Активация на акаунт