Преди и след (home makeovers)

  • 121 879
  • 761
  •   1
Отговори
# 360
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
Колкото и прекрасно да е дървото, в този жълтеникаво-меден нюанс напомня за стара кухня от 80-те години. Сега в бяло е много по-свежо и актуално. Браво! С удоволствие да си шетате из кухнята!  Peace

# 361
  • Мнения: 859
Ще ви пиша подробно по-късно - сега излизам.

# 362
  • Мнения: 1 223

Едно след от мен. Преди стената беше боядисана с латекс в прасковено.

# 363
  • София
  • Мнения: 12 006
Това ламинат ли е? Малко ми идва в стил - като забоден на стената килим.

# 364
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Кухнята в бяло ми хареса +1 Hands Plus1
Само да се поразчисти от излишните работи по плотовете Wink
Малко декорация и ще е като от списание.

***

Много симпатично е станала стената, интересен ефект  и  си отива с диванчето Hands Plus1

# 365
  • София
  • Мнения: 38 476
Малко от къщата. Разбира се, ще се правят още неща, ама по-нататък.

# 366
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Малко от къщата. Разбира се, ще се правят още неща, ама по-нататък.


Ще си я нагласите полека лека. Със здраве и с кеф да си я ползвате!

# 367
  • Мнения: 40 870
Колкото и прекрасно да е дървото, в този жълтеникаво-меден нюанс напомня за стара кухня от 80-те години. Сега в бяло е много по-свежо и актуално. Браво! С удоволствие да си шетате из кухнята!  Peace

От една страна не мисля, че дървото може да бъде демоде, а от друга има си байцове и лакове, с които може да се смени цветът на дървото, но да си остане дърво.

# 368
  • София
  • Мнения: 2 425
Кухната в бяло е много по-хубава! Поздравления за постигнатото. Този чам е труден за работа и действотелно не стои добре без боя или някоя много специфична обработка, при която да се
вижда фладера.

# 369
  • Мнения: X
Този чам е труден за работа
Дали е чам?
От една страна не мисля, че дървото може да бъде демоде, а от друга има си байцове и лакове, с които може да се смени цветът на дървото, но да си остане дърво.
На същото мнение съм.
Има и масла в голям цветови диапазон.

# 370
  • Мнения: 7 106
Супер е станала бялата кухня и на мен много ми харесва. Човек не трябва да е роб на вещите си, те са, за да му служат. В този ред на мисли, когато дадена вещ е омръзнала, защо да не я подмениш или промениш?

Зайче, и на мен ми харесва новата стена 😊

След горните коменнари се притеснявам да пусна материала, който бях подготвила за тази тема, но ще се престраша само с една маса 😀

Преди:

Скрит текст:



И след:

Скрит текст:


# 371
  • Мнения: 6 622
Прекрасна е бялата кухня! Страхотна промяна се е получила!
Масата също е супер. Много би отивала на бялата кухня.

# 372
  • Мнения: 22 867
3ори , масата е разкошна! Пускай и другия материал!

# 373
  • Мнения: 7 106
Благодаря ти, масата е холна, но е голяма, 180 /55 см. защото имам голям диван и се събираме вечер да играем настолни игри семейно, или просто приказка и разговорка с мезе Grinning и съм я направила така, че да ми е удобно. Тези дни си очаквам и кухненската, която ще е в същия стил, но по-висока, естествено, и разтегателна.  Като я оправя ще я покажа и нея.
Имам две библиотеки за хола изработени от дърво, които боядисах в бяло, но с много леко разредена боя и хем са бели, хем фладера си личи перфектно. Ще редактирам и ще прикача снимки от телефона.
Преди :

Скрит текст:





След:



Скрит текст:










п.п. Абстрахирайте се от грозното перде, сложила съм го временно, за да не ми стоят голи прозорците, докато ми стане новото, че го чакам две седмици вече...

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 18:25 от 3ори

# 374
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Масата е чудна! И напълно в стила на модните тенденции сега. Много ми хареса съчетанието на цветове и това ,че краката са бели а плота кафяв. Направо ме карате да хващам четката и боята : ))))
Пускайте и другите неща да видим, моля! Много обичам да гледам преобразявания : )

Общи условия

Активация на акаунт