Професионални серии за коса - тема 121

  • 75 143
  • 757
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 7 714
Отзив утре по някое време. Има малки разфасовки за тест не е страшно.

# 391
  • Мнения: 7 674
Колко често си правите Олаплекс терапия?

# 392
  • Варна
  • Мнения: 7 714
 На втората седмица след боядисване,което пак е с Олаплекс. Това при мен си беше от мерак де не от зор  Laughing. Косата ми си е в прилично състояние и най-големия тормоз,на който я подлагам е сушенето с хубав сешоар,но даже и него не ползвам на най-силната степен.
 Сега я подстригах,уплътни се и съвсем не виждам нужда от допълнителни терапии.

# 393
  • Мнения: 7 674
Виждаш ли разлика ,помага ли срещу накъсването?

# 394
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Здравейте, момичета!
Отдавна не съм се включвала, но ви чета редовно. Simple Smile
Имам питане относно серията на Lakme с арган. Протеинова или балансирана е? Имате ли впечатления от нея?

# 395
  • Мнения: 491
Моля за препоръки за серум, за скалп/ косопад, сгъстяване на косата и пр./, превантивно да си го ползвам и да не омазнява скалпа. Заглеждам този на Eprouvage и на Mediceuticals . Дайте препоръки, че да си поръчвам нещо Simple Smile

# 396
  • Варна
  • Мнения: 7 714
 Епруваж е тежка артилерия,за тоя на меди скоро някой сподели,че утежнявал доста. За превенция и подхранване става тоя на Jungle Fever. Като водичка е и мирише на зелена ябълка. Имам и тоя на Ланза и той не утежнява,но има аромат на мента и не знам колко ще е поносим.  При следващото намаление мисля да взема тоя на ДМО и той е много харесван и обемообразуващ. Скоро коментирах и удължаващия елексир на Алтерна. Той също е добра грижа за скалпа и обемообразуващ като бонус.
  Относно това дали Олаплекс има видим ефект.....На съсипаната коса на дъщеря ми има наистина Уау ефект. Каня се да пиша статия със снимки преди и след при нея,но пусто все не остава време. При мен ефекта е,че след 4м. употреба косата ми изглеждаше като току що подстригана. Няма изтънели краища,цъфтежи и късане. Отрязах я защото ме дразнеше дължината вече. Прекалено дълга беше и ми пречеше.
 

# 397
  • Мнения: 2 842
Скрит текст:
Епруваж е тежка артилерия,за тоя на меди скоро някой сподели,че утежнявал доста. За превенция и подхранване става тоя на Jungle Fever. Като водичка е и мирише на зелена ябълка. Имам и тоя на Ланза и той не утежнява,но има аромат на мента и не знам колко ще е поносим.  При следващото намаление мисля да взема тоя на ДМО и той е много харесван и обемообразуващ. Скоро коментирах и удължаващия елексир на Алтерна. Той също е добра грижа за скалпа и обемообразуващ като бонус.
  Относно това дали Олаплекс има видим ефект.....На съсипаната коса на дъщеря ми има наистина Уау ефект. Каня се да пиша статия със снимки преди и след при нея,но пусто все не остава време. При мен ефекта е,че след 4м. употреба косата ми изглеждаше като току що подстригана. Няма изтънели краища,цъфтежи и късане. Отрязах я защото ме дразнеше дължината вече. Прекалено дълга беше и ми пречеше.
 
prinzesata   би ли дала линк към този на ДМО Simple Smile

# 398
  • Варна
  • Мнения: 7 714
https://www.zlatnaribka.com/john-masters/za-problemen-skalp/griz … s-organics-125-ml ето го в рибата има го и в Арлен и в Агора.

# 399
  • Мнения: 2 842
Благодаря ти Wink

# 400
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Здравейте момичета! Дали някоя от вас има впечатления от този продукт? https://www.arlen.bg/product/362/vazstanovyavasht-serum-protiv-t … t-10-kapsuli.html
Привлече ме идеята за еднократните дозички, че косата ми след сериозен тормоз посредством преса, маша и сешоар в последния един месец(просто се налагаше прическа през 2-3 дни), въпреки качествените грижи, които полагам за нея не е в никак добра форма точно в краищата... Та разглеждайки за други неща попаднах на този интересен продукт и ще ми е интересно,ако някоя от вас има опит с него...
Приемам разбира се и други идеи в тази посока. Нямам ограничение в бюджета за продукта. Предварително благодаря!

# 401
  • Мнения: X
Supergirl, щом няма значение цената с две ръце съм за серума Терапист на Керастаз - като нова прави косата. Но ако много си я изтощила ще трябва и някоя маска - за изтощена коса е супер и по-бюджетната Липидиум на Лореал, даже нея сякаш повече от Терапист харесвам (а и двойния серум също е на ниво доста).

# 402
  • Мнения: 1 030
Епруваж е тежка артилерия,за тоя на меди скоро някой сподели,че утежнявал доста. За превенция и подхранване става тоя на Jungle Fever. Като водичка е и мирише на зелена ябълка. Имам и тоя на Ланза и той не утежнява,но има аромат на мента и не знам колко ще е поносим.  При следващото намаление мисля да взема тоя на ДМО и той е много харесван и обемообразуващ. Скоро коментирах и удължаващия елексир на Алтерна. Той също е добра грижа за скалпа и обемообразуващ като бонус.
  Относно това дали Олаплекс има видим ефект.....На съсипаната коса на дъщеря ми има наистина Уау ефект. Каня се да пиша статия със снимки преди и след при нея,но пусто все не остава време. При мен ефекта е,че след 4м. употреба косата ми изглеждаше като току що подстригана. Няма изтънели краища,цъфтежи и късане. Отрязах я защото ме дразнеше дължината вече. Прекалено дълга беше и ми пречеше.
 
Ей това ми трябваше. Чудя му се на Олаплекс от няколко месеца.

# 403
  • Мнения: 1 278
Здравейте, показвам Ви кои шампоани,  маски и терапия редувам в момента. Въпросът ми е, тъй като всички измиващи са силно протеинови, а някои от маските също, трябва ли да избягвам определена комбинация? Постигам  желаното уплътняване, обемът варира и според сушенето. Косата ми е дълга, наскоро подстригана, не боядисана, мия през ден и само суша с четка. В друга публикация ще споделя за останалите грижи.
Понеже продуктите са познати, не съм снимала състава.

# 404
  • Някъде там
  • Мнения: 4 849
Много харесвам шампоана за обем на филип кингсли,този от снимката с кокос.
Идеален е ,косата след него има обем и в същото време е и добре хидратирана Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт