В 9ти месец настаняваме се вече, чакаме те ОКТОМВРИЙСКО човече / 2018

  • 44 833
  • 740
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 97
Честито на мамите с подранилите бебчета. Да са живи и здрави и те, и вие.

# 466
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Heart tita8 Heart честито бебче!  Желая ви прекрасни мигове, крепко здраве и нестихващи щастие  ! Бързо възстановяване на двама ви ! Flowers Four Leaf CloverFlowers Rose

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 09:02 от Ада Деспейнада

# 467
  • Мнения: 2 173
Честити бебчета, Креми и Тита. Бързо излизане от кувиоза, гушване при мама и още по-бързо изписване и прибиране у дома. Много хубави имена. Simple Smile

# 468
  • Spain
  • Мнения: 3 750
kremi30 Heart честит малък юнак! Жив и здрав да е и бързо да премине през трудностите ! бъди силна , стискам палци на малкия Самуил да наддава бързо и всичко да е наред  !  На теб бързо възстановяване ! ❤❤❤❤🌻🌻🌻🌺🌺🌺⚘⚘⚘

# 469
  • Мнения: 1 831
Честити бебчета Тита и Креми! Да бъдат много здрави и скоро да си ги гушката. Бързо възстановяване и на вас мами!

Започнаха да се появяват и нашите октомврийчета. Аз имам още няколко дни докато вляза в деветия месец, а и като цяло ми се иска бебчо да кротува повечко че е още много малък. Дано ме послуша.

# 470
  • Мнения: 304
Да са живи здрави новите мами и техните бебоци !
Сънувам аз тая нощ, че съм бременна с близнаци и друга жена ми ги взела за малко от корема в нейния, че аз имам да свърша малко работа и после да ми ги върне обратно. Да обаче тя взела, че ги родила и двете бебета преждевременно. Ставам сутринта и гледам през нощта в нашата тема се родили две бебета Grinning. Няма страшно, сънувах, че са добре бебетата Grinning

# 471
  • Германия
  • Мнения: 41
Aх,че вълнуващо!:heartpulse:Първите бебоци вече са сред нас.Креми, Тита ,честито !Бъдете здрави и бързо възстановяване,а малките Олег и Самуил да ви даряват с много радост! Дръжте ни в течение как се развиват нещата при вас.
Относно количките,ние поръчахме една много добре оценена в интернет, гледахме клипчета и т.н,цената й също не е ниска. Не успяхме да я видим на живо в магазин,но рискувахме. Е,дойде...пълно разочарование!Ужасно тежка и джантите на гумите са от много лош материал.Днес я връщам. В събота в магазин видяхме една друга,която много ни хареса.Побутах я, усетих я така да се каже и макар че надхвърля бюджета ни за количка, ще я поръчаме.
https://my-junior.com/de/die-superlativen/34-my-junior-vita-deni … e-denim_dark_grey

# 472
  • Мнения: 126
Леле, добре дошли на бебчетата и честито на мамите. Бързо възстановяване и скоро да се гушкате. Благодаря на всички, които изказаха мнение за количката. Ще се оглеждаме още за сега... но вече бебетата почнаха да пристигат и май трябва да побързам.

# 473
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Тита и Креми, честити рожби! Да са ви живи и здрави и скоро да се гушкате у дома!

Аз съм вече 37+4, моето секцио е другата седмица, живи и здрави, и яко ме тресе шубето. Дано всичко е наред! Не съм се отделяла от сина ми за толкова време, и 5-те дена в болницата много ще ми липсва. Просто искам всичко да мине добре и да се гушкаме всички вкъщи.

# 474
  • Елин Пелин
  • Мнения: 98
Тита и Креми да са здрави и силни юнаците! Бързо натдаване и възстановяване!
И аз шаш че няма да дочакам тоя термин13.10, сина ми е болен. Почнахме с ларингит после температура. Поне АБ отърва,но не стига че няма глас от кашлица ми реве че иска на градина,един киселяк и когато ми каза че аз съм виновна е вече ми дойде в повече. Нямам си и на идея как да се задържим в къщи че да ми е здрав. Обяснявам и си разказвам как трябва да пазим беба ама не той си знае неговата. А не е малък на 6 години е.....

# 475
  • Мнения: 5 115
Тита и Креми, честити ви юнаци! Всички да сте живи, здрави и щастливи, момците да са смели и силни и да слушкат повече, че както са ви подранили дават заявка за палави срадури Heart Eyes

Нашият дребосък от три дни много кашля, не помагат сиропи, но пък няма температура. Днес ще го водим пак на педиатър, дано не е нещо сериозно. До сега не се е случвало да кашля толкова време.
Мен ме обхваща паника, че скоро влизам в деветия месец, а до никъде не сме с приготовленията, но виждам че с едно налично малко дете, да ни е живо и здраво, нищо не се случва както с първата бременност... Здраве да е, битовизмите не са толкова важни...

# 476
  • Мнения: 991
Честито на Тита и Креми,бързо възстановяване майчета и да са ви здрави юнаците!🤗
Леле,момичета как бързо мина това време,кога се хвалехме с положителни тестчета,а вече и с бебчета.😊
Ние с таткото сме болни,добре поне,че малкия удържа фронта засега.Надявам се бебчо да не бърза за първата ни среща,да изчака поне докато оздравеем.Аз също имам притеснения как ще е положението вкъщи без мама.Когато си говорим с малкия,че мама трябва да отиде в болницата за да роди бебето,той казва, че иска и той.Не признава никой друг освен мама.Чакаме подкреплението след няколко дни,в лицето на баба,дано нейното присъствие да помогне и да има при кого да остане малкия когато тръгне бебчо.

# 477
  • София
  • Мнения: 6 727
kremi30  Tita8 Да са ви живи и здрави прекрасните деца! На вас пожелавам бързо възстановяване, а на бебоците да са много здрави и много да ви радват Blue Heart

# 478
  • Мнения: 1 334
kremi30 , честито и на теб! Да ти е жив и здрав малкия юнак, бързо наддаване и скорошно изписване! И за теб бързо възстановяване 🍀

# 479
  • Мнения: 301
Честити бебоци, мами! Бъдете здрави и скорошно изписване! Flowers Hibiscus

Много е вълнуващо, че бебевалежа започва!

Magi87, каква количка сте били поръчали?

Общи условия

Активация на акаунт