Лакове за нокти - 124

  • 56 215
  • 728
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 803
 hahaha hahaha hahaha
Така и така сме на вълна онлайн поръчки... дали някой се престраши с поръчка от https://polishmarket.ru до България? Нещо рублата доста паднала ми се вижда, та съвсем се зачудих за поръчка..

# 271
  • Мнения: 5 127
Хахахахха Grinning И моята майка знае за лакоманията ми, но нищо не ми казва, редовно и давам лакове да се прави и я снабдявам с бази и топ лакове Grinning

# 272
  • Мнения: 2 259
Ариа, супер e маникюра. И твоята плочка е страхотно права Simple Smile направо завидях Grinning

# 273
# 274
  • Мнения: 20 248
Ариа, отива ти синьо на теб.
Надя много добра комбинация се е получила.👌

# 275
  • Мнения: 13 093
Благодаря, Леми! След толкова години вярна служба на червено и розовото ми е кеф, че има и друг цвят който страшно да ми подхожда. Открих го благодарение на тази тема разбира се 🤗


Ариа, супер e маникюра. И твоята плочка е страхотно права Simple Smile направо завидях Grinning

Благодаря! Без лак положението обаче не е за завиждане. Тотално неправилни са ми ноктите, присто гледам да ги пиля така, че да са равни.

# 276
  • Мнения: 20 248
Охо, ако не бяха лаковите теми в този и един друг форум, ноктите ми нямаше да видят друго освен розово и червено.

# 277
  • София
  • Мнения: 3 074
искам да си купя база за нокти,колебая се между тези две
https://microcell.bg/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%BD … %D0%B5-nail-power
https://remedium.bg/nail-care/mavala-002-protective-base-10ml.html
Коя бихте препоръчали?

# 278
  • Бостън
  • Мнения: 13 726
Аз от няколко дни забравям да покажа какво съм спретнала.  Този ми е от кутия “Никога не съм го слагала” 😁 Решила съм да не купувам нищо докато не изпробвам всичко, което не съм слагала.

Наистина страхотно ти стои това синьо, Ария! Кой е лакът, ако не е нахално?
(и си мисля, че и убити тъмно зелени и синьо-зелени биха ти стояли не по-малко красиво!)

Адмирации за "не купувам нищо докато не изпробвам всичко, което не съм слагала" Браво!

# 279
  • Мнения: 15 478
Аз пак да ви подосаждам мъничко:

Скрит текст:




















# 280
  • Мнения: 13 093
Агентче, за сега само съм го решила 😜 Едва ли ще се случи, мека Мара съм, а и имам страшно много за пробване, едва ли ще издрържа толкова дълго.

А лака е OPI Suzi says fend shui. Приемам предложения за убити сини и зелени цветове. Имам няколко, но са ми поомръзнали 🤗

# 281
  • Мнения: 2 012
Поръчката ми от Рейнбоу е шипната. 😁

# 282
  • София
  • Мнения: 1 198
Еее Джаста Праста, разкошотии показваш Heart

# 283
  • Бостън
  • Мнения: 13 726
Охо, ако не бяха лаковите теми в този и един друг форум, ноктите ми нямаше да видят друго освен розово и червено.
С кой друг форум ни изневеряваш, Леми!?!


А лака е OPI Suzi says fend shui. Приемам предложения за убити сини и зелени цветове. Имам няколко, но са ми поомръзнали 🤗

Мерси!!! Няколко идеи от моите Опита! (Алпаката още не е купена, но вече съм и вдигнала мерника)
Is That a Spear In Your Pocket?
Tile Art to Warm Your Heart
Was it All Just a Dream?
Alpaca My Bags
Stay Off the Lawn!!
Suzi the First Lady of Nails
Olive for Green
Christmas gone plaid
Jade is the New Black
That's Hula-rious!

И последното ми прелакиране без маникюр:



Последна редакция: сб, 15 сеп 2018, 02:23 от Agent Provocateur

# 284
  • Мнения: 13 093
Специално рових да видя какво имам като цветове 😁
Имам и на разни други марки, ама не ми се рови. От тези са слагани само 2 😄 Другите са сравнително нови.

Общи условия

Активация на акаунт