Лакове за нокти - 124

  • 56 046
  • 728
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 20 168
Разбира се, Models Own Bubblegum, и аз много го обичам Simple Smile

# 181
# 182
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Есенната колекция на РР. Май само Wizardry и Sage ще взема. Червеното и лилавото са прекрасни есенни цветове.



Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 13:55 от Blue Turquoise

# 183
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Пробвах да изневеря за кратко на тъмните нюанси и избрах един оранжев Rimmel, който се оказа толкова неподходящ за мен, все едно не бяха моите ръце.

Скрит текст:

Затова: Rimmel 850 Aye, aye, sailor



# 184
  • Мнения: 1 420
След неделното чистене маците нещо не издържаха Grinning Пък и бяха пораснали ноктаците повече от допустимото Grinning Та сега съм с любимото червено ♥

# 185
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Добро утро Heart благодаря за новата тема Kissing Heart
От мен нещо шаренко, като за последно преди да ни е превзела есента


# 186
  • Мнения: 20 168
Сеньора Тина, много свежа идея на последният маникюр Simple Smile

Да ви кажа за топа за обем на Тренд, доволна съм на първо четене, ще видя колко ще издържи и пак ще пиша. Иначе си е с консистенцията на гел лак, не като Ейвънската водичка.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 09:24 от Lemy

# 187
# 188
  • София
  • Мнения: 3 679

Не съвпадна много лака с ваденките( уж ми се струваха подходящи)... Може да го сменя след няколко дни

# 189
  • Мнения: 2 122
И от мен нещо много лятно и нещо есенно.





# 190
  • София
  • Мнения: 1 872
Чудни маникюри в последните странички!!! Аз обаче имам въпрос - защо само най-големите ваденки ми покриват плочката открай до край странично? Дали има някаква тайна, с която и останалите го могат? Или трябва да хвърлям в кофата по-малките  newsm78

# 191
  • Мнения: 5 478
И при мен е така, някои са тесни...

# 192
  • Мнения: 2 242
Повечето са такива за съжаление.. тайната е или да слагаш само на 1-2 пръста, които ти пасват идеално, или да намериш най-подходящия лак по цвят и да не си личи много отстрани. То това се получава само при тези, които са картинка на целия нокът. Другите като цветенца и разни такива са малки и са на прозрачна основа, което е по-удобно и не си личи като се поставят. Simple Smile

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 14:11 от bl00dflowerz

# 193
  • Мнения: 5 112
Аз в такива случаи замазвам положението с инструмента за точки, слагам отстрани и върху ваденката по законите на красотата Joy
Или ако са плътни ваденките слагам отдолу само база и не си личи че са по-тесни...

# 194
  • София
  • Мнения: 1 872
Благодаря Ви, момичета!!!

Общи условия

Активация на акаунт