Лакове за нокти - 124

  • 56 051
  • 728
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 282
Есенната колекция на РР. Май само Wizardry и Sage ще взема. Червеното и лилавото са прекрасни есенни цветове

Аз само Sage, Wizardry и Christine НЕ взех Simple Smile.
На Fantasy, Kako, Pooh, Amber и Henna не им простих обаче.
Жестоки са тези кафяво-златисто-горчичено-къносани лакове! Просто ми напълниха душата! Ха дано и на живо да са такива хубави...

# 196
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Честити! Аз взех вчера Wizadry и Fantasy за приятелка. 💙

# 197
  • Мнения: 1 978
Аз само Henna и Christine не взех Simple Smile

# 198
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ще чакам с удоволствие да видя снимките Ви, особено на Sage. По описание беше зелен, а на снимка го виждам по-скоро гълъбов.

# 199
  • София
  • Мнения: 1 172
Нещо скромно от мен

# 200
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
И от мен скромно освежаване на стария лак (време за пълно прелакиране днес няма!)

Онзи ден размених пролетно-летните с есенно-зимните... май не съм го поствала това или греша!?


На Fantasy, Kako, Pooh, Amber и Henna не им простих обаче.
Жестоки са тези кафяво-златисто-горчичено-къносани лакове! Просто ми напълниха душата! Ха дано и на живо да са такива хубави...
Амбър особено ми легна на сърце... ще почакам да видя дали не е импулс, че има поне 3-4 силно подобни, които никога не нося!


https://www.youtube.com/watch?v=TqB6-U3ECdY
https://www.youtube.com/watch?v=j2TWsPY0jOo

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 20:39 от Agent Provocateur

# 201
  • Мнения: 1 420
Чудни маникюри в последните странички!!! Аз обаче имам въпрос - защо само най-големите ваденки ми покриват плочката открай до край странично? Дали има някаква тайна, с която и останалите го могат? Или трябва да хвърлям в кофата по-малките  newsm78

И при мен са винаги по - тесни за това отдолу слагам бяла и светло бежова основа. Също така като отлепя ваденката си намокрям пръстите и лекичко и много внимателно разтеглям ваденката по ширина. Тогава пасват идеално, но трябва много внимателно да се дърпа да не се преразтегне или скъса Simple Smile

# 202
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Аз пък винаги режа ваденката за следващият пръст.Например искам да сложа на безименият пръст,а режа за средия.

# 203
  • София
  • Мнения: 1 172
Ета как го бях измислила, когато се оказа, че лепенката е по-тясна

# 204
  • Мнения: 2 242
И така се е получило ефектно 😊

# 205
  • Мнения: 5 112
Аз пък винаги режа ваденката за следващият пръст.Например искам да сложа на безименият пръст,а режа за средия.
Ама като са ми харесали последните двеее Joy

# 206
  • Мнения: 5 478
Изтекоха ми лигите по тези Пикчъри Sweat Smile Много моля да бъдат показани в действие! Smiley

От мен малко лавандулки - https://www.instagram.com/p/Bnk6ZF8iOa1/?taken-by=s.naneva

# 207
  • Мнения: 2 242
AraBesqUe, изграждане с гел ли е това или? Много е нежно Simple Smile

# 208
  • Мнения: 13 082
Тук няма нокти с гел. Ноктопластиката е в друга тема.

Арабеск, имам същия Перфект. Познай дали съм го слагала 😆 Ама на теб ти ходят такива цветове.

# 209
  • Мнения: 2 242
Така ми изглеждат просто Simple Smile формата им е изключително правилна затова Grinning Което е супер Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт