Случи ми се нещо странно XVIII

  • 95 115
  • 734
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 980
Напоследък все по-често забелязвам големи хора с вързано червено конче на ръката. Имам чувството, че е станало като епидемия някаква.. .Не, че е лошо. Щом това кара хората да се чувстват по-сигурни, нека си носят. На мен не ми пречи и не смятам, че е редно да се съди така.

И като прочета вече случка с включващ се телевизор или друг ЕЛ уред...
Разберете, че включваща се електроника не е нищо странно или необичайно. Би било странно и страшно дори, ако сте изключили ТВ от контакта и въпреки това се включи...  Но да си мислите, че някакви духове идват да ви ги включват е малко наивно.
Моят лаптоп например, ако го изключа директно от копчето, докато върви нещо в Ютюб или някакъв филм ... после си тръгва сам след 1/2 часа поради някаква причина. И е много неприятно, защото директно тръгва филмът от там, до където е бил стигнал преди това. Ако го изключа през менюто не се включва.

# 196
  • Мнения: 15 300
Стрaховете ни сa големи зaрaди незнaнието ни или огрaниченото познaние. Всичко, което прaвим обaче си имa корен, нищо не е случaйно. Дори червения конец.
Ън, мaлко ме изненaдa с постa си.

# 197
  • Мнения: 1 503
 Темата не е за това.

# 198
  • Мнения: 668
По темата. Случи ми се нещо странно. Сънувах как дядо ми гледа през прозореца и тихо повтаря "глупачка, глупачка, глупачка". На следващия ден сестра ми заяви, че не се индентифицирала с фамилията си и искала да я смени с другата. На другия дядо. Scream Smiley

# 199
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
Като говорихме за включващи се сами играчки, току-що избръмча и се включи една кола на малкия, която си стои прибрана и не е докосвана от два месеца поне.

# 200
  • Мнения: 1 262
И аз да разкажа много странна история от тази сутрин. Седя в много голямо задръстване. Вероятно някъде беше станал инцидент, защото колите изобщо не се движеха в нашата посока, а от другата страна пък не идваха. И седя спряла в колоната и наблюдавах човека в колата зад мен. Беше сама жена на възраст с очила, палто. Очевидно се притесняваше и бързаше за някъде. Пуши няколо цигари и тръска в пепелника в колата си. Караше сив металик опел Буkвaлнo седяхме 30 мин. на едно място без да мърдаме. Случката се случва на селски тесен път, от който никъде няма никакви разклонения. От двете страни са огромни полета и всички чакаме да се включим в основна пътна връзка. Отместих погледа си зa секунди и после поглеждам пак в оледалото и виждам, че в същата тази колa седи  зад волана сам мъж. Огледах се внимателно. Сигурна съм, че не е обърнала колата, защото пътя е тесен и две коли трудно се разминават. Почти никой не се нае да обръща. Другият момент е че имам навика да гледам номерата  на колите, и номера, и колата бяха същите. Казах си ок да съм допуснала че не съм запомнила номера и че зад нея е имало същата кола опел сив металик, а тази жена просто е обърнала колата и се е отказала да чака. Няма как да обърне за това време за което аз отместих погледа си. Ако ще шумахер да беше. Просто имам чувството че се изпари в дън земя.

# 201
  • русе
  • Мнения: 414
Най-сетне история наистина по темата,от която наистина настръхнах.Обеснения съвсем пък нямам...

# 202
  • Мнения: 4 708
Вчера сутринта ме сърби жестоко лявата ръка, по обяд звъня на ММ и му казвам, че днес ще вземат заплати / винаги ги вземат на 5-то число, вчера беше 4-и/. Той:"Ти пък откога стана такава врачка, минутка преди да звъннеш, от администрацията казаха, че защото 5-ти е в петък решили един ден по-рано да пуснат заплати". Та това брои ли ми се за странна случка  Rolling Eyes

# 203
  • София
  • Мнения: 11 464
И аз да разкажа много странна история от тази сутрин. Седя в много голямо задръстване. Вероятно някъде беше станал инцидент, защото колите изобщо не се движеха в нашата посока, а от другата страна пък не идваха. И седя спряла в колоната и наблюдавах човека в колата зад мен. Беше сама жена на възраст с очила, палто. Очевидно се притесняваше и бързаше за някъде. Пуши няколо цигари и тръска в пепелника в колата си. Караше сив металик опел Буkвaлнo седяхме 30 мин. на едно място без да мърдаме. Случката се случва на селски тесен път, от който никъде няма никакви разклонения. От двете страни са огромни полета и всички чакаме да се включим в основна пътна връзка. Отместих погледа си зa секунди и после поглеждам пак в оледалото и виждам, че в същата тази колa седи  зад волана сам мъж. Огледах се внимателно. Сигурна съм, че не е обърнала колата, защото пътя е тесен и две коли трудно се разминават. Почти никой не се нае да обръща. Другият момент е че имам навика да гледам номерата  на колите, и номера, и колата бяха същите. Казах си ок да съм допуснала че не съм запомнила номера и че зад нея е имало същата кола опел сив металик, а тази жена просто е обърнала колата и се е отказала да чака. Няма как да обърне за това време за което аз отместих погледа си. Ако ще шумахер да беше. Просто имам чувството че се изпари в дън земя.
fiolio, Игра със светлосенки/сенки  е било, особено, ако мъжът е бил нещо с по-светла/дълга коса. Случва се, особено през 2 стъкла като гледаш - зрителна измама, вероятно

# 204
  • Мнения: 1 262
fiolio, Игра със светлосенки/сенки  е било, особено, ако мъжът е бил нещо с по-светла/дълга коса. Случва се, особено през 2 стъкла като гледаш - зрителна измама, вероятно
Роналд, днес беше ясен и слънчев ден. Нарочно описах какво е правила жената, защото я наблюдавах дълго. Около 30мин Simple Smile На пътя и около нас нямаше нито едно дърво. Мога да я опиша дори по-подробно. Беше със къса червена коса. Очилата си личеше, че са с сериозен диоптър. Стъклата са обикновено по-дебели. Не стоят така фини на лицето. Имаше дори маникюр, Защото пушеше. Незнам какви сенки трябва да са паднали, за да ми се привиждат подобни неща в продължение на половин час. Личеше си между другото, че е слаба жена. Мъжът, който видях после беше много дебел. Знам какво видях. И още повече стояхме на едно място. Не сме пътували да кажеш, че ми се е привидяло. То вярно, че и аз очила нося, ама чак толко зле с очите не съм Simple Smile

# 205
  • Мнения: 11 565
Да не би мъжът й да е бил на задната седалка и после да са се сменили.

# 206
  • Мнения: 980
fiolio, Игра със светлосенки/сенки  е било, особено, ако мъжът е бил нещо с по-светла/дълга коса. Случва се, особено през 2 стъкла като гледаш - зрителна измама, вероятно
Роналд, днес беше ясен и слънчев ден. Нарочно описах какво е правила жената, защото я наблюдавах дълго. Около 30мин Simple Smile На пътя и около нас нямаше нито едно дърво. Мога да я опиша дори по-подробно. Беше със къса червена коса. Очилата си личеше, че са с сериозен диоптър. Стъклата са обикновено по-дебели. Не стоят така фини на лицето. Имаше дори маникюр, Защото пушеше. Незнам какви сенки трябва да са паднали, за да ми се привиждат подобни неща в продължение на половин час. Личеше си между другото, че е слаба жена. Мъжът, който видях после беше много дебел. Знам какво видях. И още повече стояхме на едно място. Не сме пътували да кажеш, че ми се е привидяло. То вярно, че и аз очила нося, ама чак толко зле с очите не съм Simple Smile

На мен пък ми е чудно как толкова ясно можеш да видиш нещо в това малко огледалце на колата, при това отражението е пречупено през два прозореца....
Чак и маникюр да видиш.

# 207
  • Мнения: 1 262

На мен пък ми е чудно как толкова ясно можеш да видиш нещо в това малко огледалце на колата, при това отражението е пречупено през два прозореца....
Чак и маникюр да видиш.


Това ми е как да кажа. Недостатък. Обичам да наблюдавам хората. Дори обичам да си представям какъв човек е например. Наблюдавам всичко движения, реакции, поглед. Дребни неща, които хората обикновено не забелязват и не ги интересува. Често ми се случва дори да ми се усмихват мъже, в които съм се зазяпала, а те са решили че търся запознанства Grinning Абе всеки луд с номера си. И през задното стъкло се вижда всичко. Плюс, че в последствие колата и беше доста близо до моята. Редовно дори на светофари наблюдавам хората зад мен и до мен. Понякога дори наблюдавам хората пред мен ако им се вижда отражението в огледалото. За номерата да не споменавам. Това ми е навик от дете. По лошото е че дори ги помня. Абе луда съм си знам Simple Smile

# 208
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Възможно ли е шофьорите просто да са си сменили автомобилите, ако са пътували заедно по някаква причина? Например едната кола трябва да се остави на ремонт, а заедно да се върнат с другата?

# 209
  • Мнения: 949
Другият момент е че имам навика да гледам номерата  на колите, и номера, и колата бяха същите. Казах си ок да съм допуснала че не съм запомнила номера и че зад нея е имало същата кола опел сив металик, а тази жена просто е обърнала колата и се е отказала да чака. Няма как да обърне за това време за което аз отместих погледа си. Ако ще шумахер да беше. Просто имам чувството че се изпари в дън земя.

Не че съм скептик, ама ако колата е зад теб, как успя да видиш номера? Обикновено е трудно дори да се разбере марката на колата, защото виждаш само горната част.
Иначе и мойто обяснение е, че са се сменили с мъжа й. Той е спал на задната седалка, а после тя е решила да подремне Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт