Шеф, мултиварка или както ние го наричаме КУКЪР - Тема 5

  • 55 289
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
бъркалки и лопатки - дървени или силиконови от пазара, магазин за домакинска посуда, както писа Делта. Пластмасови от китайски магазини за всичко. Дърво, силикон и пластмаса стават.

# 736
  • Мнения: 28 135
ОООО, Невена къде се загуби? Всякакви уж качествени пластмасови бъркалки и силиконки има в Метро и Икея! С китайските магазини не смея да рискувам....

# 737
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
ОООО, Невена къде се загуби? Всякакви уж качествени пластмасови бъркалки и силиконки има в Метро и Икея! С китайските магазини не смея да рискувам....

Не съм се загубила. Днес ни е първи учебен ден. Големият завършва, а малката догодина, та ни е вече по-спокойно.

Едната ми бъркалка е от Метро, а другата от ИКЕА, хаха. Не ги предложих, защото ИКЕА няма навсякъде, а в Метро не всеки може да пазарува. Сега изискват карта.

А за китайските магазини - нали не мислиш, че продаваното в Метро и ИКЕА го правят в Норвегия или в Швейцария?

# 738
  • Мнения: 709
Благодаря Ви! Вчера си взех една силиконова бъркалка от Пепко.

# 739
  • Мнения: 218
Някаква рецепта няма ли да подхвърлите, така ..

# 740
  • Мнения: 28 135
ОООО, Невена къде се загуби? Всякакви уж качествени пластмасови бъркалки и силиконки има в Метро и Икея! С китайските магазини не смея да рискувам....

Не съм се загубила. Днес ни е първи учебен ден. Големият завършва, а малката догодина, та ни е вече по-спокойно.

Едната ми бъркалка е от Метро, а другата от ИКЕА, хаха. Не ги предложих, защото ИКЕА няма навсякъде, а в Метро не всеки може да пазарува. Сега изискват карта.

А за китайските магазини - нали не мислиш, че продаваното в Метро и ИКЕА го правят в Норвегия или в Швейцария?
Ми все се надявам да са с малко по високо качество!
Успешни учебни години и на двамата!
Пепундрела, кажи рецепта за какво искаш? newsm78 Веднага даваме!

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 09:39 от mimi.7299

# 741
  • Мнения: 753
Здравейте , подариха ми този кукър но няма упътване на БГ , а аз и на идея си нямам как се работи с това нещо .. Моля за помощ Grinning 

# 742
  • Мнения: 218
Дамите с такова чудо да дават съвети, аз мога да кажа, че със експерименти съм се учила...ако не разбираш езика на бутоните, преведи чрез гугъл речник и настъпвай. Успех

# 743
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
pebals94, важно е да прочетеш упътването! Има го на английски, немски, италиански, руски и все някой може да ти помогне. Има особености при ползуването, като задължително мазане с мазни а при печене на кекс, примерно и държане на топло след свършване на някои програми. Не е сложно. Пусни в Гугъл

http://esperanza.pl/szczegolyProduktu.php?kat=353&item=1328& … p;lan=4&cur=2

Тук има упътване. Цъкаш на user manual.

# 744
  • Мнения: 753
Благодаря ви , до колкото разбрах при пържене трябвало капака да е отворен ..струва ми се някак странно ако е заради парата отгоре има "тапа" която се развърта и пак може да си излиза тая пара ...
Леле в каква беля ме вкараха с това чудо , човек да се чуди "яде ли се или се пие" Joy

# 745
  • Мнения: 218
Много залепва, беее..

# 746
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
А защо правите мусаката без заливка? Аз съм правила със и си стана супер. МК ми е Делимано 50 в 1.

# 747
  • Мнения: 218
А защо правите мусаката без заливка? Аз съм правила със и си стана супер. МК ми е Делимано 50 в 1.

Ми `щото ми казаха , че не запича горе. Ще пробвам, щом казваш, макар че моят е 20 в 1

# 748

Общи условия

Активация на акаунт