Притеснения възможност за бременност

  • 1 196
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте , мами, пак съм аз ... досадничето ...

Но имам притеснения... стана вече 4-5 ден ,ходя по малка нужда почти постоянно до тоалетна един ден през деня по- рядко, друг ден вечерта повече и обратното,   мислех, че е цистит, но ме притеснява , че имам спазми така да го нарека, че не знам и аз как да го нарека , долу към яйчниците и матката, все едно ми тежи или че има някаква промяна с тези органи. А преди 4 месеца направих спонтанен аборт ( първа бременност) сама се изчистих и кръвните изследвания са ми добри, досега правихме 2 опита за бебче , веднъж 2 дни преди овулацията и 3 дни след нея ... Дали има някакъв шанс, не съм се свързала с Аг все още, а и са почивни дни вече и се побърквам и трябва да ми дойде след 7 дни ... принципно винаги седмица преди да ми дойде съм така, но сега се чувствам някак си по- различно ...

# 1
  • Мнения: 8 218
Най-  вероятно е цистит.
Няма вариант да имаш симптоми.
Нетърпението ти е голямо. Но единственият месец в който нямах никакви симптоми, бях бременна. Във всички останали имах симптоми но не и бременност Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 7 984
Честото ходене по малка нужда е характерно, но за напреднала бременност. Преди закъснение няма шанс да е симптом за бременност.

# 3
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Направи си тест за бременност!Така ще си по-спокойна.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 642
Направи си тест за бременност!Така ще си по-спокойна.
7 дни преди очакваната менструация?!?!?
И да има оплодена яйцеклетка и ембрион, още не се е имплантирал...

# 5
  • Мнения: 44
Аз имах съмнения за бременност 10 дни преди цикъла да ми дойде. Станаха едни проблеми , вдигнами се едно топче под мишницата и искаха да ме оперират преди това да пия силен антибиотик , но мен ме беше страх , че ако има нещо да не направя някоя глупост и отидох и си направих кръвен тест (чхг) точно една седмица преди цикъла и резултата беше положителен. Така че ако имаш съмнения иди и си направи едно изследване мисля че беше около 20лв. За да си сигурна и да се успокоиш.

# 6
  • Мнения: 3 500
Няма как това да са симптоми на бременност, но това не означава, че не си бременна. Просто изчакай тази една седмица и на първия ден закъснение си направи тест. Дотогава можеш само да чакаш. Не се вглеждай в разни симптоми, защото ще ти се стори, че имаш много такива, а накрая може да се разочароваш. Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз имах съмнения за бременност 10 дни преди цикъла да ми дойде. Станаха едни проблеми , вдигнами се едно топче под мишницата и искаха да ме оперират преди това да пия силен антибиотик , но мен ме беше страх , че ако има нещо да не направя някоя глупост и отидох и си направих кръвен тест (чхг) точно една седмица преди цикъла и резултата беше положителен. Така че ако имаш съмнения иди и си направи едно изследване мисля че беше около 20лв. За да си сигурна и да се успокоиш.
Искаш да кажеш, че 4-5 дне след овулация си имала положителен тест?!?! Когато ембриона не се е излюпил и дори все още не е стигнал до матката?!?!
Явно не знаеш кога ти е била овулацията и кога е трябвало да ти дойде (менструацията настъпва 12-14дни след овулация)

Общи условия

Активация на акаунт