Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 22

  • 18 386
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 059
Сетих се за още нещо. Албена ще отиде на семинар в Англия. Там ще се влюби в Биляна, без да знае, че й е сестра.
Скандално-брутално! Това момиче няма късмет с роднините и любовта Animal Speak No Evil

# 691
  • Мнения: 12 476
Яни, Зорница можеше да тръгне с Тони,когато той й се обясни, а Марио я отряза и дави паяка за повече убедителност Joy
Самата Диана каза, че Зорница е замислена като много смел и решителен персонаж.
А и си мисля, че направиха неща, които да изгорят всички мостове между Зорница и Банков. Ако имаха и най-малка идея, според мен щяха да спестят някои неща.
Освен това, ако е идеята да гонят рейтинг - образът на Зорница каквато е и на Марип какъвто е са допринесли за рейтинга. Наистина не очаквам да ги сринат.

Майче, за мен проблем би било, ако Зорница преспи с Банков и ако Марио...за него още не съм го измислила Joy

# 692
  • Мнения: 4 059
Майче, за мен проблем би било, ако Зорница преспи с Банков и ако Марио...за него още не съм го измислила Joy
Зорница няма да преспива с никого, освен с Марио! Заложила съм една вечеря и доверието ми към нея на това! Thinking

# 693
  • Мнения: X
Оффф, направо да направят една тройка МиЗиБ и да се приключва. На тъмно, под юргана, пе да не е чак толкова скандално

# 694
  • Мнения: 9 374
А и си мисля, че направиха неща, които да изгорят всички мостове между Зорница и Банков. Ако имаха и най-малка идея, според мен щяха да спестят някои неща.

Алелуя! Ей това го пея цял ден тука. Joy И друго - припомнете си думите на Милошев в едно интервю "историята на Банков и Огнянова приключи, след събуждането на жена му". Какво повече? Grinning

# 695
  • София
  • Мнения: 9 563
Абе те много неща направиха, още преди височайшият да реши да се върне в сериала и да снима. А пардон, то се е знаело, че ще снима в шести сезон, още когато си тръгна след четвърти.

Ако сценаристите имат идеи, ако са наясно с историите и как да ги напишат, за да запълнят 54 епизода, няма да се притеснявам. Но ако изпаднат в амок, липса на идеи, започнат да разтягат локуми, като нищо ще сътворят някоя глупост.
Как направиха с Мазов и Мишето, или гнусната история със Захариев и Албена. Абсолютно излишни и изсмукани от пръстите с цел запълване на време.

Аз и целувки между Зори и Банков няма да простя, освен ако доцента не я натисне да я целува без нейно съгласие.

# 696
  • Мнения: X
Говоря си с майка ми по телефона.

Разказвам за пресконференцията и че ЮВ е обяснил защо не е участвал в 5 сезон, тъй като е искал веднъж завинаги да спре спекулациите относно това.
Коментар - оффф, чунким някой го интересува!

# 697
  • Мнения: 2 123
И, какво, ако е участвал този писач? Знае целият сценарии или е присъствал на гътването на Ева? Те актьорите, които участват знаят сценария за 2-3 дни напред. Чул, недочул, измислил си и какво? Даже да е вярно ще съжалявам, че нямя да гледам А.П. Вие пък експонирахте нещата до невиждани висоти. Недейте така. Навивате се една друга и трагедия става. Зори е с Марио и край. Никакви колебания.....абе всичко е описано и предвидено до най-дребен детайл преди месеци.

Толкова сте се затръшкали с това "ами ако", че се изненадвам от вас.

Сценаристите особено някои от тях, знаем, че не ги слуша главата, но да сътворят простотии, като шамари??, пак аборт?, Зорница да се тръшка любовно за Банков и други простотии не е реално.

Дано  някой публикува снимка за да се пренасочи вниманието натам, че ще изпадна в депресия, като ви чета.Frowning1Frowning1

# 698
  • Мнения: 12 476
Роси, за мен историята на Мазов и Мишето беше логична и не ме потресе толкова. В психологията доста е описано за това как се случват нещата след дълго преследване на дадена цел и психологическо изтощение.

А Петър и Албена имаха послание - така се случва като криете децата от бащите им Joy

А за връщането му - дори и да не са знаели за връщането му, те са имали идея да се опитат да го привлекат и щяха да си оставят поне вратичка. Те какво ли не направиха, за да ги разделят необратимо.

# 699
  • Мнения: 9 628
Аз и целувки между Зори и Банков няма да простя, освен ако доцента не я натисне да я целува без нейно съгласие.

Как направиха с Мазов и Мишето, или гнусната история със Захариев и Албена. Абсолютно излишни и изсмукани от пръстите с цел запълване на време.
И ще имаме дежа вю, само че при евентуална подобна сцена Марио ще стане свидетел на нея.

Именно, такива простотии могат да направят, че понякога се чудя как може едни и също хора да са писали страхотни епизоди и такива дето не си заслужават гледането втори път.

# 700
  • Мнения: 9 374
Скрит текст:
Абе те много неща направиха, още преди височайшият да реши да се върне в сериала и да снима. А пардон, то се е знаело, че ще снима в шести сезон, още когато си тръгна след четвърти.

Ако сценаристите имат идеи, ако са наясно с историите и как да ги напишат, за да запълнят 54 епизода, няма да се притеснявам. Но ако изпаднат в амок, липса на идеи, започнат да разтягат локуми, като нищо ще сътворят някоя глупост.
Как направиха с Мазов и Мишето, или гнусната история със Захариев и Албена. Абсолютно излишни и изсмукани от пръстите с цел запълване на време.

Аз и целувки между Зори и Банков няма да простя, освен ако доцента не я натисне да я целува без нейно съгласие.

Хахахах явно така излиза Роси. Шести сезон е замислен специално за Вергов/Банков, а пети за запълване докато се наиграе в театъра миличкият. Joy

Aма моля ти се! С тези нови звездни попълнения и истории, ако им секнат идеите и изпаднат в творческо безсилие ще ги призная за абсолютни...ай да не се обиждаме. Joy

A за целувките, те може да са без нейно съгласие, но има едни 5 души, които веднага ще я обявят за съгласила се. Joy Целувки между двамата, ако ми е било приятно да гледам в 4ти сезон, в 6ти просто тактично ще ги пропускам, щото категорично няма да ги издържа. По-добре да си пусна сцената с Тони, когато я натисна да я целува и всичко да приключва. Той поне си е наш човек, да затворим кръга дет' са вика. Joy

Последна редакция: вт, 04 сеп 2018, 20:09 от yanitsa.s

# 701
  • Мнения: 737
Остана големият въпрос. Коя ще пристане на Единственият? Жена му се очертава да я гътнат, Зорито заета. Някоя ще трябва да се пожертва, че да може и стринките да плакнат оче не само ние. Но те и Зорито я вкараха след 15ти епизод така че може да се появи и някоя нова надяваме се достойна топзи път. Но 100% сам Вергов само в конфликт с Цонев няма да го оставят.

# 702
  • Мнения: 12 476
Мелани, тя и Албена влезе по средата, пък пристана на Тони Grinning

Мен ми е направо нон сенс съвместния живот на тъст и зет без спойващото звено.

# 703
  • Мнения: 9 374
Така е Melany, ще му гледаме пак голото дупе, няма да ни лишат от него (не, че съм заревала де...). Joy
Говоря си с майка ми по телефона.

Разказвам за пресконференцията и че ЮВ е обяснил защо не е участвал в 5 сезон, тъй като е искал веднъж завинаги да спре спекулациите относно това.
Коментар - оффф, чунким някой го интересува!
Скрит текст:
След дъжд качулка! Да не очаква сега да ми се издигне в очите и да му стана луда фенка?

# 704
  • Мнения: 9 628
Е те винаги изпадат в някаква творческа криза, кой ще е печелившият от кризата им този път.....

Може пък наистина Кая да е между двама мъже този път, само че тя до Вергов ще стои като да му е дъщеря, ако се спомине съпругата.

Общи условия

Активация на акаунт